>>>fotki Modnych Fruzów Dla 16-latka<<<

fluxbar

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2006
Posty
244
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Dam Ci kilka przykładów :p Musisz trochę zmieniać kolejność,kojarzyć itd.
np. Fryzury męskie , Fryzury dla mężczyzn, fryzury, katalog fryzur męskich, katalog fryzur dla mężczyzn itd.... Różne mogą być.... Pozatym nie myśl że znajdziesz jedną stronę akurat z tymi fryzurami :lol: Zapewne będzie tam wiele fryzur i w tym większość dla kobiet...
 

Kajet

;x
Dołączył
29 Listopad 2005
Posty
709
Punkty reakcji
0
Miasto
From?
a co proponujecie dla mnie? ;p
14 lat, dlugie krecone wlosy ;p ( po ramie jak je wypustuje, a tak to normalne )
ps. jutro dam fotke ;p
 

somsiad0

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2006
Posty
139
Punkty reakcji
0
Miasto
WLKP
ps. jutro dam fotke ;p
[/quote]

Noo dasz fotke i sie coś pewnie wymyśli...a co myślisz o deradach? :D
 

fluxbar

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2006
Posty
244
Punkty reakcji
0
Wiek
32
A więc tak... :) Z tego względu, że jestem dziewczyną moge Ci powiedzieć, że cholernie podobają mi się blondyni z irokezami :). Farbnij sie i zrób irokeza. :):):)
Nooo ja też lubię irokezy :)
Mi rodzice farbować włosów nie pozwalają.... Ja mam ciemne włosy (ciemny blond), kiedyś chciałem sobie pasemka na jasny blond zrobić, ale rodzice mi nie pozwolili.... Ja lubię włosy, kiedy to czubki są podfarbowane, albo z przodu lub tak pojedyńcze włosy... I fajnie ułożone :-D Uwielbiam takie ...

A mi sie podobaja mezczyzni ktorzy maja na wlosach gel :)
Heh :) No, bo z żelem pięknie wygląda :p Też mi się podobają włosy na gel :)
Chociaż ja sobie na gel teraz nie biorę... Bo jak wyjdę na dwór, to mi włosy zwiewa i wyglądam jak idiota... Pozatym nie mam czasu na robienie tego :-/
Może jutro coś zrobię :)

ps. jutro dam fotke ;p
Noo dasz fotke i sie coś pewnie wymyśli...a co myślisz o deradach? :D
Nooo :D Dredy są fajnie.... Jeszcze niedawno sądziłem co innego... Ale zdanie moje coś szybko się zmieniło....
 

miloszpolo

Nowicjusz
Dołączył
1 Sierpień 2006
Posty
367
Punkty reakcji
0
Miasto
Kraina piorunów...
1 fotka
2 fotka
ja jestem ciemnym blondynem i mam fryz ktory wyszedl z pomieszania Piotra Rubika i kogos z tej drugiej fotki ;) nie wiem kto to aha i nie polecam farb do wlosow jak dla mnie to troche zniewiesciale....
 

Attachments

  • piotr_rubik.jpg
    piotr_rubik.jpg
    9,7 KB · Wyświetleń: 57
K

kickass

Guest
jak ogladam te "katalogi" ze zdjęciami to zaraz sobie myśle ..czy on jest pedałem...Sorry ale ja tak to postrzegam ,może dziewczyny lubią takich ulizanych i lalusiowatych kolesi w stylu tokyo hotel.Nigdy nie zrobił bym sobie takowej fryzury bo uważam to za mało męskie , <_< wybór należy do was...
 

krajstof

Bohater Danteiski... ;)
Dołączył
20 Grudzień 2006
Posty
552
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Świdnica
Jak dla mnie irokezik jest najlepszy :D Szkoda że musiałem go ściąć :/ ... Polecam iro :) ... Fajnie wygląda i można go sobie zrobić nawet w domu ( nic skomplikowanego ),nie trzeba iść do fryzjera :) Ja miałem na swoim iro czerwono, żółte pasemka ( tutaj już nie widać bo wyblakły ) ... Przynajmniej się wyróżniałem :) Ale najgorsze jest to że trzeba poświęcić kilka dłuugich minut na jego ułożenie :/ ( w zależności od długości włosów )



180614.jpeg
A taką fryzurkę będę miał za jakiś czas :D:D
 

fluxbar

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2006
Posty
244
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Jak dla mnie irokezik jest najlepszy :D Szkoda że musiałem go ściąć :/ ... Polecam iro :) ... Fajnie wygląda i można go sobie zrobić nawet w domu ( nic skomplikowanego ),nie trzeba iść do fryzjera :) Ja miałem na swoim iro czerwono, żółte pasemka ( tutaj już nie widać bo wyblakły ) ... Przynajmniej się wyróżniałem :) Ale najgorsze jest to że trzeba poświęcić kilka dłuugich minut na jego ułożenie :/ ( w zależności od długości włosów )



180614.jpeg
A taką fryzurkę będę miał za jakiś czas :D:D
No fajnie :-D Tyle że mnie chyba by w szkole za takie coś zabili :p
Ale podoba mi się bardzo....
 

Bennasi

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2007
Posty
62
Punkty reakcji
0
A ja dla takiej fryzury zapuszczam juz włosy 4 miesiac :D


I za max miesiac bedzie taki - tylko ze jestem brunetem :D
 

Attachments

  • Wypasiony_fryz_do_druku.JPG
    Wypasiony_fryz_do_druku.JPG
    14,2 KB · Wyświetleń: 217

ShAdiE

Dołączył
29 Maj 2006
Posty
3 621
Punkty reakcji
1
Wiek
30
Bennasi - bez urazy. ale mi to wwygląda dość pedałowato. :p
najlepsze są takie przed ramiona, ciemne.
 

Bennasi

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2007
Posty
62
Punkty reakcji
0
Hmmm wiesz Cio chce pokazac ze nie tylko dresy i łysi kolesie moga miec :cenzura: ciałko(proporcjonalne ) a do tego ciekawy fryz BB)
 

miloszpolo

Nowicjusz
Dołączył
1 Sierpień 2006
Posty
367
Punkty reakcji
0
Miasto
Kraina piorunów...
Bennasi ma racje w tej chwili dlugie wlosy i dziwaczne fryzy to nie jest oznaka "pedalstwa" tylko zwariowania i aktualnego stanu emocjonalnego!! ekstrawertyzm gora!!!
 

Bennasi

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2007
Posty
62
Punkty reakcji
0
Nie ma takiej opcji :D

Jeszcze kilka tyg i ide podciac fryza i bedzie taki jaki chce od poł roku :D :D :D
 
Do góry