Fotki gadżetów i próbek

agnes503

Nowicjusz
Dołączył
21 Listopad 2009
Posty
3
Punkty reakcji
0
Dzisiejsze gadzety (tylko dlugopisy)

fdd2f620.jpg
No tak po co właściwie męczyłeś się sciągając obrazki z netu ?(ironia(jakbyś był głupi)to była)
Po chol*** kłamać niemogłeś sobie zrobić zdjęcia "prawdziwych" darmowych gadzetów!
Podkreślam "" bo jaka firma (może oprócz streetcoma jak wiesz o co chodzi) wyśle ci 4 długopisy za 1000zeta..
ile ty masz lat!

Dzisiaj kurierem:

Kochana smerfetko!
To z wygranej?? Bo jak normalnie gdzieś pisałaś to napisz na priv albo tu :)
Życze pełnej skrzynki!
 
Dołączył
14 Luty 2008
Posty
2 390
Punkty reakcji
91
Wiek
38
G2.jpg

Kochana smerfetko!
To z wygranej?? Bo jak normalnie gdzieś pisałaś to napisz na priv albo tu :)
Życze pełnej skrzynki!

To od firmy było.
Nie mają własnych gadżetów więc w ramach wyjątku wysłali słodycze bo organizowali akurat jakieś spotkanie firmowe z poczęstunkiem.
 

agnes503

Nowicjusz
Dołączył
21 Listopad 2009
Posty
3
Punkty reakcji
0
Pokaż załącznik: 34113



To od firmy było.
Nie mają własnych gadżetów więc w ramach wyjątku wysłali słodycze bo organizowali akurat jakieś spotkanie firmowe z poczęstunkiem.
Ah...
Dzięki za odpowiedz :)
Jestem próbkomaniaczką napewno krócej od ciebie ale myśle, że mogłybyśmy wymienić się sprawdzonymi adresami xD
Mam owych niewiele ale zawsze coś <33
(ostatnio w skrzynce przepych katalogów tylko)

Pewnie wszyscy znacie darmowe-probki.pl ale wciąz nic mi niedotarło :( :niepewny: Czy ktoś kto jusz dostał mógłby dodać fotke ? Byłabym wdzięczna .
 

rokiczaaa

.
VIP
Dołączył
21 Maj 2007
Posty
3 228
Punkty reakcji
207
Miasto
.
dziś pisałam o tym w poście

7922e9a348529a31.jpg


+ 2 zapalniczki, katalogi i jeszcze jedna torba
 

czarnoglowa

Nowicjusz
Dołączył
7 Styczeń 2009
Posty
12
Punkty reakcji
0
Dostałam ostatnio darmowe gadżety z Play za to że kupiłam doładowanie. Nie wiem czy jest to tylko za doładowania od jakiejś kwoty czy dla każdej kwoty. Ja kupowałam za 50 zł. Dostałam smycz i długopis, ale nie mogę znaleźć tego długopisu, więc na zdjęciu pokazuję tylko smycz.
Gadzety.jpg
 

rokiczaaa

.
VIP
Dołączył
21 Maj 2007
Posty
3 228
Punkty reakcji
207
Miasto
.
dla niedowiarków część dzisiejszych zbiorów...
* na zdj brakuje jednej smyczy, bo jest z identyfikatorem zaksięgowana w torbie z identyfikatorami i wejściówkami



 

eska169

Nowicjusz
Dołączył
2 Kwiecień 2011
Posty
17
Punkty reakcji
1
Kurcze no nie źle z tymi Waszymi kolekcjami.
Od dawna mnie kusi, żeby zbierać takie rzeczy tylko nie wiem jak się do tego zabrać.
A Wy piszecie do różnych firm, żeby Wam przysłali,jeśli tak to co napisać w tym mailu czy liście, płacicie coś za to?
Opiszcie mi wgl jak to wszystko wygląda, bo jakoś nie moge sobie tego wyobrazić.
 
Do góry