Forumowiskowy serwer Minecraft

Status
Zamknięty.

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Ło matko. To tylko gra. Nie droczyć się tam, tylko jutro zasuwamy ;).
 

bati999

Macierz Diagonalna
Dołączył
13 Październik 2008
Posty
2 211
Punkty reakcji
18
Wiek
26
Miasto
Tarnobrzeg
Hello kitty, hello kitty :D
Oczywiście, że bym pograł :D Mam jeden swój serwer, na hostingu craftserve.pl . Złożyliśmy się z kolegami, i o ile z początku było super, to potem każdy zaczął czitować i tyle po "superowaniu". I teraz grają 2-3 osoby, w porywach do 4.
Już bym wysłał tego smsa za 5 zł, ale trzeba pamiętać o jednym - jeżeli mamy już ten serwer, to nie dajemy IP NIKOMU, kto się nie składał, gdyż bez white-listy robi się burdel, bo "zaprosiłem kolegę, a on zaprosił kolegów, a oni kolegów" i ci, co zapłacili nie mogą sobie pograć, gdyż serwer zapełniony.
Drugą ważną sprawą są konta pirackie. Wolałbym, aby nicków też nikt nie rozpowszechniał, ano bo jakiś pirat może spokojnie wejść na nick kogokolwiek i zrobić z jego konta cokolwiek (Ta, przez to właśnie zmieniałem mapę. "Kolega kolegi koleżanki" wszedł nieproszony, pozrzucałem go z góry, pozabijałem i zbanowałem. Oczywiście pirat. Odwdzięczył się wejściem na moje konto i zniszczenie wszystkiego tnt).
Jeszcze komunikacja. Mumble, które daje nam crsv.pl, nie wiem czy jest wydajne. Ja osobiście nie próbowałem nawet z tego korzystać, gdyż mieliśmy Teamspeaka. Z mikro dużo łatwiej się gra. I przyjemniej.
Tak więc co? :D
 

Whateva

Wyjadacz
Dołączył
25 Luty 2008
Posty
4 915
Punkty reakcji
347
Wiek
34
Kilka osób mi już (chyba) wpłaciło pieniądze. Jutro pewnie kupię serwer. Wbij na ham, to popiszemy.
 

Whateva

Wyjadacz
Dołączył
25 Luty 2008
Posty
4 915
Punkty reakcji
347
Wiek
34
Ok, edytuję posta i napiszę wszystko od początku:

walczyliśmy z serwerem hamachi, jednak beznadziejność tego wszystkiego zmusiła nas do kupienia serwera. Aktualnie robimy listę chętnych. Składka wynosi od 3 do 6 zł (zależy ilu nas będzie) od osoby. I tak co każdy miesiąc, jeśli nam się spodoba.

Lista graczy:

Fray
a3z4 (wpłacił)
Caleb (wpłacił)
Gressil
Who I Am?
może Ty? :)

Zapraszam do wpisywania się na listę w tym temacie! Listę będę aktualizował! W sprawie konta bankowego, pytań - pw.
 

bati999

Macierz Diagonalna
Dołączył
13 Październik 2008
Posty
2 211
Punkty reakcji
18
Wiek
26
Miasto
Tarnobrzeg
Ja się zglaszam się, tylko muszę zapłacić sms'em. Wiem, że wychodzi drożej, no ale mogę już wydać te 11 zł, żeby doładować za 5 ;)
 

Whateva

Wyjadacz
Dołączył
25 Luty 2008
Posty
4 915
Punkty reakcji
347
Wiek
34
Tylko przelew na moje konto. Przez paypal można smsem na konto zapłacić. Po numer konta do mnie na pw.
Jak wpłacisz, to przyznam dostęp do serwera, bo już kupiłem. :)

Ktoś jeszcze chętny? Z Batim jest nas 6. 4 sloty wolne!
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Fray coś wspominał, że jest taka opcja. Z Paypalem pokręciłem jednak. Niestety nie da się przesyłać na zasadzie sms -> paypal -> konto, ale możliwe że są inne technologie tego typu.
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
@Fray mój przelew już do ciebie doszedł. Jak będzie gotowy serwer mumble to daj namiary.

Przypominam, że mamy jeszcze 4 wolne miejsca
 
Status
Zamknięty.
Do góry