[forum]zagrajmy.info.pl

seba1986

Nowicjusz
Dołączył
4 Marzec 2009
Posty
11
Punkty reakcji
0
Chciałbym zaprosić wszystkich ludzi których zainteresowania dotyczą gier, komputerów oraz programów. Forum jest jeszcze bardzo świeże i jeszcze kilka spraw do zrobienia ale zaczyna się prężnie rozwijać. Forum stoi na wykupionym hostingu. Zarówno hosting jak i domena zostały zakupione na najbliższy rok więc zapewniam, że poważnie podchodzę do sprawy i nie zniknie ono z dnia na dzień.

Serdecznie zapraszam do rejestracji i aktywnego uczestnictwa w życiu forum.

zagrajmy.info.pl
 

Baloro

Nowicjusz
Dołączył
7 Marzec 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
podpinam sie ;) forum sie rozwija w dosc szybkim tempie ;)
ogolnie zapraszam :) narazie jest malo spamerstwa i noobizmu :)
ogolnie admin zna sie na sprawie i jest jak najbardziej profesjonalny :)
hmm jeszcze jedno :) niedlugo bedzie dodany shoutbox ;) (SB), narazie jest ankieta, z ktorej narazie wynika, ze predzej czy pozniej zostanie dodany SB
 

seba1986

Nowicjusz
Dołączył
4 Marzec 2009
Posty
11
Punkty reakcji
0
Kod:
Statystyki

* Wszystkich postów: 629
* Wszystkich tematów: 170
* Wszystkich użytkowników: 59
* Ostatnio zarejestrował się sumside

Zapraszam serdecznie grono użytkowników forum stale rośnie :)
 

seba1986

Nowicjusz
Dołączył
4 Marzec 2009
Posty
11
Punkty reakcji
0
Witam ponownie :) w tej chwili mamy już ponad 70 zarejestrowanych użytkowników. Wczoraj dodany został ShoutBox aby użytkownicy mogli jeszcze milej spędzać czas na forum.

Jeszcze raz serdecznie zapraszam www.zagrajmy.info.pl

 

seba1986

Nowicjusz
Dołączył
4 Marzec 2009
Posty
11
Punkty reakcji
0
Witam serdecznie :) Forum ma już 78 użytkowników i ciągle pojawiają się nowe osoby dzięki czemu na forum nie ma nudy ani zastoju :) zapraszam wszystkich na forum na pewno każdy znajdzie temat dla siebie :)

Pozdrawiam i zapraszam na www.zagrajmy.info.pl
 

Whateva

Wyjadacz
Dołączył
25 Luty 2008
Posty
4 915
Punkty reakcji
347
Wiek
34
Ok, koleś, to, że masz forum na badziewnym skrypcie z oklepaną tematyką nie upoważnia Cię do nabijania posta pod postem co kilka dni...
 

seba1986

Nowicjusz
Dołączył
4 Marzec 2009
Posty
11
Punkty reakcji
0
Dla Ciebie to Pan kolego. Nie przypominam sobie żebyśmy się w jednej piaskownicy bawili żebyś do mnie na "koleś" mówił.
 

@kmic

Ein Polizist untersucht Drogenbereich (ten zły)
Dołączył
22 Grudzień 2008
Posty
1 176
Punkty reakcji
3
Wiek
35
Miasto
Sz-ek
Wiesz co ja ci powiem.Tutaj wszyscy są na "koleś" i jesteśmy na "ty"I podtrzymuje słowa kolegi.Forum na głupim skrypcie.
 

seba1986

Nowicjusz
Dołączył
4 Marzec 2009
Posty
11
Punkty reakcji
0
Fakt skrypt cudem techniki nie jest i zdaje sobie z tego doskonale sprawę ale lepsze to niż php by Przemo. Jednak nie od razu Warszawę zbudowano a licencja IPB do najtańszych nie należy. Nie mniej jeśli forum dojdzie do pewnego poziomu w którym uznam, że czas na radykalne zmiany to zainwestuje w IPB. Puki co w 100 % wystarczy to co jest.

Co do tego "koleś" może w waszych stronach słowo "koleś" jest uważane za coś normalnego jednak tam gdzie ja zamieszkuje jest to słowo obraźliwe i stąd moja reakcja.
 

dora87

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2009
Posty
3
Punkty reakcji
0
Witam :)

Jestem użytkowniczką na tym forum :) serdecznie zapraszam. Nikomu nie przeszkadza, że jest darmowy skrypt ponieważ są sympatyczni ludzie, miła atmosfera i fajny admin :) zapraszam.
 

@kmic

Ein Polizist untersucht Drogenbereich (ten zły)
Dołączył
22 Grudzień 2008
Posty
1 176
Punkty reakcji
3
Wiek
35
Miasto
Sz-ek
A co?Admin to jakaś sexy laska?
 

seba1986

Nowicjusz
Dołączył
4 Marzec 2009
Posty
11
Punkty reakcji
0
No akurat jestem facetem ;) za to dora to kobieta i skoro pisze, ze jestem fajny to nic tylko się cieszyć :>
 

dora87

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2009
Posty
3
Punkty reakcji
0
Forum posiada 142 zarejestrowanych użytkowników :) serdecznie zapraszam do powiększenia tego grona :) jest świetna atmosfera i mili użytkownicy.
 

dora87

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2009
Posty
3
Punkty reakcji
0
Na forum jest ponad 220 zarejestrowanych użytkowników :) serdecznie zapraszam do rejestracji na forum i aktywnego uczestnictwa w jego życiu :)
 

Whateva

Wyjadacz
Dołączył
25 Luty 2008
Posty
4 915
Punkty reakcji
347
Wiek
34
Z zachowania na forum i nabijania posta pod postem (tj: nie dostosowanie się do regulaminu forum) wnioskuję, że nie jesteś osobą dorosłą, bo takie zachowanie na forum należy do tzw: trollowatych (jako administrator forum sam dobrze pewnie wiesz o co mi chodzi). Gdybyś podszedł jednak do tego trochę poważniej i nie naskoczył na mnie, "Panie kolego", to może uznał bym Cię za osobę dorosłą, tak czy owak - nie róbmy offtopu, "Panie kolego" i radzę nie robić akcji: spam - reklama (która jest prowadzona z multikonta, lub też nie :)) i nie nabijać post pod postem, tylko zachowywać się, jak na "dorosłego" przystało. :)

Wracając do tematu: nie zmieniam swojej decyzji :p theme nie za ciekawy, a alternatyw phpBB jest baardzo dużo, no, ale nie wszyscy o tym wiedzą.
 

seba1986

Nowicjusz
Dołączył
4 Marzec 2009
Posty
11
Punkty reakcji
0
Theme nie ma być ciekawy tylko przejrzysty i czytelny bo to forum a nie choinka w Boże Narodzenie. Alternatyw jest nie mało to fakt jednak do czasu aż nie uznam, że czas kupić licencję IPB pozostanie tak jak jest bo dobrze spełnia swoją funkcje choć do ideału jak wiadomo jest bardzo daleko.
 
Do góry