Flecistka szuka pana do duetu, rozmowy.

Status
Zamknięty.

treterte

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2007
Posty
27
Punkty reakcji
0
Jestem flecistką i lubię grać na fujarce, poznam panów o podobnych zainteresowaniach, może coś więcej.
Lubię parówki, lubię chłopców o imieniu Karol, szczególnie azjatów (azjatki), szanse ma każdy.
Piszcie, szanse ma każdy.
Piszcie, o nic nie pytajcie.
Moje gg 4547145.
 

Maxeus

Nowicjusz
Dołączył
15 Grudzień 2005
Posty
91
Punkty reakcji
0
Wiek
47
Miasto
Inna czasoprzestrzeń
Jestem flecistką i lubię grać na fujarce, poznam panów o podobnych zainteresowaniach, może coś więcej.
Lubię parówki, lubię chłopców o imieniu Karol, szczególnie azjatów (azjatki), szanse ma każdy.
Piszcie, szanse ma każdy.
Piszcie, o nic nie pytajcie.
Moje gg 4547145.

Hmmm ..... i pewnie trzeba być mocno umuzykalnionym lub mieć ...... doooobry instrument :p
 
A

arkovianin

Guest
Lubię parówki, lubię chłopców o imieniu Karol, szczególnie azjatów (azjatki), szanse ma każdy.


Oooooo jaki zbieg okoliczności :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ja mam na imię Karol ale nie jestem Azjatą i nie jestem wyposażony w tak wielki instrument... ale muszę powiedzieć,że mój ogierek jest waleczny!

Uuuu ale jajca ta Pani nie ma kultury.... napisałem do niej a ona mnie powyzywala od h... i tyle bylo
 

kisiel9500

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2007
Posty
942
Punkty reakcji
1
Wiek
20
Miasto
stont
A ja jestem faworytem, bo jestem Azjatką :lol:

A co do parówek.. parówki nie mam. Mam kiełbasę, wieprzowa, podsuszana, domowej roboty :D
 

Kapciuszek

niepoprawna optymistka.
VIP
Dołączył
15 Grudzień 2006
Posty
5 363
Punkty reakcji
79
Miasto
kraina baśni
proponuje wybrać się na stadion dziesięciolecia tak jest wielu Azjatów, może ci się jakiś Karol trafi :]

temat zamykam, bo się mały spam zrobił ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry