FL Studio 8

Status
Zamknięty.

kronos1194

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2009
Posty
25
Punkty reakcji
1
Mam do was wielką prośbę. Mam bita, fajnego bita tyle tylko że ten bit nie jest mój lecz mojego kumpla. Teraz chcę podłożyć do niego tekst. Mam tekst którego nie zmienię bo jest idealny, bit pasuje muzycznie pod niego ale nie mogę zgrać z nim tekstu. Tekst się nie mieści i potrzebuje zmodyfikować bita. Problem w tym że po zapisaniu bita w mp3 mój kumpel usunął ścieżkę dźwiękową. No i teraz mamy problem chcę zmodyfikować bita ale nie mogę muszę go odzyskać na ścieżkę. Szarpałem się z tym nie raz i nie potrafię nawet posługiwać się tym programem. Moja prośba do was jest taka spróbujcie mi pokładać tego bita. Jeśli się komuś uda na pewno nie pozostanę dłużny na pewno się jakoś odwdzięczę. Oto link do bita:
Kod:
http://w565.wrzuta.pl/audio/57QpGVRDvHR/bitex_5
pozdrawiam
 

trootylo

Nowicjusz
Dołączył
13 Styczeń 2009
Posty
335
Punkty reakcji
7
Miasto
Kujawy
E!!! :) napisz mi czy dobrze zrozumiałem...

Chcesz aby ktoś zapisał ten bit w mp3. na swoim kompie i Ci go przesłał??
 

kronos1194

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2009
Posty
25
Punkty reakcji
1
Nie chce by go od nowa poskładać i przesłać mi ścieżkę z porozkładanymi samplami rozumiesz? :)
 

joteste

Nowicjusz
Dołączył
2 Styczeń 2009
Posty
143
Punkty reakcji
0
Chodzi Ci o to, aby z pliku mp3 znów zrobić plik flp i porozkładać to na czynniki pierwsze, aby można było zmienić bit? Jak nie masz oryginalnego pliku flp to nie ma takiej opcji.
 

kronos1194

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2009
Posty
25
Punkty reakcji
1
znaczy nie mam bo to nie ja robiłem jest opcja z którą ja się męczyłem pół roku i mi się nie udało ale właśnie poszukuje dobrego beatmakera który takie coś zrobi z zamkniętymi oczami czyli na nowo zrobić bit na nowo poukładać go z sampli zanim ktoś zapyta właśnie to robiłem przez pół roku ale ja nie dość że nie umiem posługiwać się programem tym to jeszcze nie ja robiłem tego bita więc nie wyszło mi a kumpel który zrobił bita nie zapisał tej ścieżki i jak wczoraj u niego byłem i próbowaliśmy to zrobić to w ogóle nam nie szło. On to dawno robił i sam mi powiedział że nie ma szans by to zrobić na nowo bo on nie zastanawiał się co robi tylko po prostu tak samo z siebie mu wyszło. Nie wie jak zrobił i nie wie jak zrobić tego bita. Dlatego proszę was o pomoc :)
 

trootylo

Nowicjusz
Dołączył
13 Styczeń 2009
Posty
335
Punkty reakcji
7
Miasto
Kujawy
trochę dziwne koleś zrobił bicik i nie pamięta jak go poskładał... on nie jest wcale taki prosty... to jak on go zrobił??? włączył FL uderzył głową w klawiaturę i mu wyszło?? coś kręcisz ziomek...
 

kronos1194

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2009
Posty
25
Punkty reakcji
1
Nie jak boga kocham on mi tak to wytłumaczył ja tam nie dochodzę tym bardziej że widziałem ja próbował go poskładać to mu nić nie szło. Gdyby to był mój bit nie było by takiej sytuacji bo ja zapisuje też ścieżki z porozkładanymi samplami ale to nie mój bit więc jestem bezradny mogę liczyć tylko na waszą pomoc

Edit

Nie dobra opowiem wam całą historie bo zaraz się pogubię co pisałem a co nie.
Więc tak koleś zrobił bita z jakieś 4 lata temu w FL 8 ale demo. Nie wiem jak go poskładał z czego itd bo nie było mnie przy tym. Ponoć zapisywał całego bita w innym programie bo w demo się nie dało ale nazwy nie pamiętam jaką mówił. Rok temu w ogóle dowiedziałem się że on robił bity. Nagrał mi na płytę wszystkie swoje "dzieła". Ja akurat w tedy byłem w fazie gdy chciałem nagrać jakieś dla siebie demo z nudów. Z ciekawości przesłuchałem bity i właśnie ten mi się super spodobał. Miałem tekst który nastrojowa super pasował. Próbowałem go podłożyć pod tego bita no ale niestety nie udało mi się. Bit jest zbyt długi tekst nie pasował. Tekstu nie chciałem ani nawet nie mogłem zmienić był idealnym więc postanowiłem zmienić bita i tak to się zaczęło. Po uzyskaniu zgody ziomka że mogę wykorzystać a przede wszystkim zmodyfikować jego bita wziąłem się do pracy. Ja jestem żółtodziobem jeśli chodzi o bity. Zrobiłem swoje 6 bitów ale są marne. Wszystkie robiłem w eJay'u tylko w różnych wersjach. Z FL nigdy nie miałem styczności więc początkowo mi nie szło. Jakie początkowo cały czas mi nie idzie po prostu nie umiem odtworzyć tego bita. Tak więc po pół roku w końcu się poddałem i poszedłem do ziomka z nadzieją że pokaże mi z których sampli on to robił lub nawet żeby mi pomógł mi go poskładać. Skończyło się tylko na nadziei gdyż nie dość że nie pamięta sampli to jeszcze on tam wydłużał skracał te sample itd. Znaleźliśmy tylko jeden sampel który na 100% jest w tym bicie ale cóż mi po tym jednym. Zacząłem go namawiać by mi pomógł włączył to FL i kolo na prawdę pozapominał wszystko nic totalna klapa nie odnajduje sampli nie wie jak je poskładać w tedy całkowicie się załamałem aż w końcu pozostało mi ostateczne wyjście czyli poprosić was o pomoc bo ja nie mogę nie umiem tego zrobić. Ot cała historia...
 

kronos1194

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2009
Posty
25
Punkty reakcji
1
nosz cholera kurna nie wiem kiedy to było powiedziałem orientacyjnie 4 lata bo w tedy go nie znałem i w tedy mógł to robić bo poznałem go 3 lata temu i nie wiedziałem że robił bity...
 

Poprostu_zenek

Nowicjusz
Dołączył
21 Październik 2009
Posty
53
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Miasto
Lubartów
Najlepszym wyjściem by było ściągniecie se '' audio city '' odtworzenie w nim tej nuty , wyciąć kawałek nuty ... najlepiej ze środka i masz... skracasz tym bit ... możesz też przedłużać , to zalerzy jak ci potrzeba

a jeśli to było demo , to chyba nie odtworzysz w pełnej ...
 

icker16

bohater outsiderów
Dołączył
5 Luty 2009
Posty
1 210
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Zamość
Hahahah 4 lata temu na FL Studio 8 ... :lol: tracę wiarę w ludzi...
 
Status
Zamknięty.
Do góry