First minute / last minute

1234ta

Nowicjusz
Dołączył
3 Wrzesień 2015
Posty
78
Punkty reakcji
2
Wcześniej wybrałam Hiszpanię to chyba na następne lato wybiorę Dominikanę, itaka nawet już ma oferty na lato 2017 nawet do 45% zniżki i jak tu nie skorzystać:)
 

robson12

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2010
Posty
552
Punkty reakcji
8
samba_mamba napisał:
Z pakietem korzyści czy bez? Coś dają do tej zniżki?
Musisz dokładnie przejrzeć ofertę Itaki, to będziesz wiedziała o dodatkowych atutach. Po prostu zależy od wycieczki czy szczegółów promocji.
 

malwa1990

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2017
Posty
106
Punkty reakcji
0
Ja zdecydowanie jestem zwolenniczką wakacji za granicą, wynika to głównie z tego, że ceny są tak naprawdę porównywalne, a nie ryzykujemy tym, że np. w Chorwacji będzie brzydka pogoda ;) lubię spontaniczne wyjazdy więc często wybieram oferty last minute
 

Klatida

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2017
Posty
9
Punkty reakcji
1
też lubię oferty last minute ... zanim kupię bilet, jestem w stanie sprawdzić w prognozach, jaka ma być pogoda w najbliższych dniach
 

malwa1990

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2017
Posty
106
Punkty reakcji
0
No to to koniecznie ! :) w sumie ja i tak wybieram takie kierunki gdzie o pogodę nie muszę się martwić :)
 

CudoGosia

Nowicjusz
Dołączył
14 Marzec 2017
Posty
15
Punkty reakcji
0
Ja tam zawsze wszystko wolę robić z dużym wyprzedzeniem. Last minute nie dla mnie ;)
 

malwa1990

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2017
Posty
106
Punkty reakcji
0
Moi znajomi, którzy sobie mogą pozwolić na wzięcie wolnego w przeciągu kilku dni też wybierają last minute. Ale oczywiście nie każdy ma tak dobrze :) niektórzy wolą sobie planować nawet kilka miesięcy przed. Porównują sobie oferty. Teraz dużo jest fajnych porównywarek wycieczek np. suncenter albo jeszcze jakieś. Można znaleźć sobie ekstra wycieczki w przystępnych cenach
 
Do góry