Firma przewozowa

Łukasz789

Nowicjusz
Dołączył
29 Sierpień 2005
Posty
439
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Kraków
Co myślicie o firmie przewozowej chciałbym kupić busa i wozić ludzi do np.Włoch Pieniędzy mam na skromny początek np. nowy samochód przerobiony na kilkanaście osób.W późniejszym czasie gdy firma by się rozwijała zatrudniłbym pracownika i dokupilbym jeszcze jeden bus.
 

Meszek

Nowicjusz
Dołączył
29 Maj 2008
Posty
364
Punkty reakcji
2
Wiek
39
Miasto
Katowice
Trochę za mało informacji podałeś ...

Żeby wozić ludzi (zwłaszcza na trasach europejskich) trzeba mieć kilka stosownych papierków zdaje się. No i kto miałby ich wozić do tych Włoch? Ty? Nie wiem, czy wyrobisz, jeśli będziesz kerowcą i biurem szukającym klientów w jednym. ;) Napisz coś więcej. :)
 

Łukasz789

Nowicjusz
Dołączył
29 Sierpień 2005
Posty
439
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Kraków
To znaczy już coraz bardziej napalony jestem na en interes byłem na urlopie ze znajomymi których znajomych jak dobrze zrozumiałem oddaje pod wynajem swoje busy ale chyba na trasach krajowych. Zarabia około 4000zł na 1.Ja miałem w planie kupić 1 bus może dwa ja bym był na początek kierowca jednego a kolega drugiego. Jak się rozkręci to chciałem zrezygnować.Mysle ze jabym 2 razy w tygodniu na poczatek obrucił to trochę grosza by było. wychodziło mi że za 1 kurs mam 1-2 tys. złotych.
 

Kaziczek

reaktywacja.
Dołączył
3 Kwiecień 2008
Posty
4 801
Punkty reakcji
76
Miasto
from Home
Ale jak chcesz jeździć do Włoch to musisz mieć 2go kierowce żeby się zmieniać tak jak w autobusach ;)
 

ThugLife

HipHop Maniak √ιק
Dołączył
2 Październik 2007
Posty
869
Punkty reakcji
0
Wiek
114
Miasto
71
masz na myśli ogłaszanie się w gazecie (na boku?)
czy rejestracje własnej "firmy" ?

opodatkowanie, benzyna też kosztuje... reklama...? konkurencja chyba jest duża...
ja szczerze mówiąc do włoch wolał bym pojechać "znaną firmą" w dużym autokarze z toaletą i telewizją.

chyba ze oferta byla'by bardzo konkurencyjna
 

Bestle

Nowicjusz
Dołączył
5 Grudzień 2023
Posty
3
Punkty reakcji
0
Ja bardzo często podróżuję do Niemiec, dlatego od siebie mogę śmiało wskazać firmę https://www.beatabus.pl/ . Jest to wypróbowany przewoźnik, który wykonuje swe usługi na najwyższym możliwym poziomie. Z nim bez problemu dojedziecie szybko i bezpiecznie do miejsca docelowego, w dodatku w nadzwyczaj komfortowych warunkach.
 

Mandr4ke

Bywalec
Dołączył
20 Grudzień 2008
Posty
289
Punkty reakcji
53
Miasto
Los Angeles
Ja bardzo często podróżuję do Niemiec, dlatego od siebie mogę śmiało wskazać firmę https://www.beatabus.pl/ . Jest to wypróbowany przewoźnik, który wykonuje swe usługi na najwyższym możliwym poziomie. Z nim bez problemu dojedziecie szybko i bezpiecznie do miejsca docelowego, w dodatku w nadzwyczaj komfortowych warunkach.
Odgrzałeś kotleta z 2008 roku. Gratuluję
 
Do góry