Firefox 2.0

Traumatic

el comandante
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
1 274
Punkty reakcji
0
Miasto
Underground
"Pisalismy już, że luty będzie miesiącem, w którym zainauguruje pierwsza publiczna wersja testowa Firefoksa 2.0. Informacja się potwierdziła, na stronie projektu pojawiła się dokładna data opublikowania Firefoksa 2.0 Alpha 1. Nowego liska będzie można pobrać już 10 lutego - czyli w najbliższy piątek.

Tak jak pisaliśmy w ubiegłym miesiącu nie należy się spodziewać, że wersja Alpha odsłoni wszelki nowe funkcjonalności docelowege Firefoksa 2.0. Wiadomo jednak, że trochę nowości i zmian się pojawi, w nowej odsłonie przede wszystkim położono nacisk na kwestie bezpieczeństwa - pojawią się między innymi rozbudowane mechanizmy antyphishingowe. Wprowadzonych zostanie wiele usprawnień związanych z wygodą użytkowania i obsługą kart, nastąpi większa integracja RSS............"

Pelne info na: http://dobreprogramy.com/index.php?dz=15&n=3361

Czekam z niecierpliwoscia na nadejscie nowego friefoxa. Zmiany zapowiadaja sie ciekawie....
 

YaCeQ

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2005
Posty
1 416
Punkty reakcji
9
Wiek
33
Miasto
Śląsk
Wow. Niedawno wyszła wersja 1.5, potem aktualizacja po dziurze do 1.5.0.1 a teraz juz wersja 2.0... Czekam z niecierpliwoscia. Tylko ciekawe co w takim czasie mogli dodac ze dają kolejna wersja...
 

thule

Rex Mortis
Dołączył
15 Grudzień 2005
Posty
353
Punkty reakcji
0
Miasto
127.0.0.1
Raczej oleję tę alfę. Poczekam na pełną wersję, bo faktycznie zapowiada się smakowicie.
 

silvel2

Nowicjusz
Dołączył
23 Listopad 2005
Posty
414
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Może wreszcie jakaś alternatywa dla opery :niepewny:
1.5 wieszała mi się średnio raz na godzine :/
 

Kerio

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
7 525
Punkty reakcji
14
Dziwne... bo mi baardzo zadko :niepewny: Jest stabilna jak malo ktora przegladarka internetowa.
dla mnie Opera i Mozilla to dwie rowne siebie przegladarki z zadna nie mialem problemow i polecam jak najbardziej ostatnio zadomowilem sie przy Operze dobra jest ale czy lepsza od mozilli tego nie moge okreslic :)
 

Uncle_Sam

Zbanowany
Dołączył
14 Czerwiec 2005
Posty
554
Punkty reakcji
0
Wiek
113
W Firefoxie podoba mi się obługa róznych ciekawych wtyczek, jednak jestem zmuszony do używania Opery ze względu na to, że Firefox czesto sie zawiesza i wydaje mi sie ze jest wolniejszy od Opery.
 

YaCeQ

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2005
Posty
1 416
Punkty reakcji
9
Wiek
33
Miasto
Śląsk
U mnie się jeszcze nigdy nie zawiesil :) Tylko raz jak poinstalowałem pełno wtyczek to sie nie chciał włączyc i musiałem pousuwac katalogi z pamiecia Firefoxa:/ Teraz juz instaluje tylko to co mi potrzebne :p
 

Kerio

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
7 525
Punkty reakcji
14
W Firefoxie podoba mi się obługa róznych ciekawych wtyczek, jednak jestem zmuszony do używania Opery ze względu na to, że Firefox czesto sie zawiesza i wydaje mi sie ze jest wolniejszy od Opery.
tez zauwazylem opera szybciej chodzi :/
i jest stabilniejsza plynniej chodza strony jezeli cos sciagamy :niepewny:
 

kondix

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2005
Posty
175
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Malbork'in'POLAND
widzę, że temat stanął,chciałem przeczytać wasze opinie, bo ja testować nie mam zamiaru :p

pozdr. K-x
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
A to jest juz 2.0?

Bo ja bym chętnie przetestowała.. :)
 

Traumatic

el comandante
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
1 274
Punkty reakcji
0
Miasto
Underground
Pierwsz beta (a raczej alpha) miala wyjsc wczoraj. Narazie jednak nic mi na ten temat nie wiadomo...
 
Do góry