Filmowe teksty

Portos201

Bywalec
Dołączył
27 Kwiecień 2009
Posty
2 117
Punkty reakcji
54
bliższą znajomość??? nie ponosi CIę fantazja??? chyba że uwazasz bliższą znajomość np jak CI powiedział cześć;]
Jeszcze zależy jakich aktorów;] tych ludzi którzy się nazywają aktorami z "m jak miłość" ??:D
 

gwojtecki

Nowicjusz
Dołączył
19 Listopad 2008
Posty
57
Punkty reakcji
0
Jak już nie masz pomysłu na otwieracz to wejdź na jakieś forum PUA i poczytaj pare gotowców, a jak już się z nimi oswoisz xD wtedy samemu będzie Ci już dużo łatwiej coś wydumać xD
 

pan belzebubek

Nowicjusz
Dołączył
11 Lipiec 2009
Posty
32
Punkty reakcji
0
A czemu to miałoby być dziwne niby, bo nie za bardzo Cię ogarniam, chłopcze. Ja to sobie lubię tak poznawać ludzi. Ludzie też często właśnie tak poznają mnie. Wyimaginuj sobie taką sytuację. Upał, plaża. Tak się składa, że w pobliżu jest akurat jeden sklepik, gdzie kolejka mierzy 300m, bo każdemu chce się pić. W tejże kolejce jest także moja potencjalna kandydatka na nową znajomość. Wszyscy stoją w oczekiwaniu na napój. Źli, spoceni, zniechęceni. No i pojawiam się ja. Staje sobie niedaleko kolejki i otwieram Tyskiego w puszce. Charakterystyczny dźwięk otwieranej puszki spowodował, że na mojej osobie (a dokładnie napoju) spoczywał wzrok kilkudziesięciu spragnionych ludzi. Uśmiecham się złowieszczo, bezlitośnie sącząc browar. Delektuje się nim. Podchodzę do całkiem fajnej brunetki i opieram się o jej ramię zimną puszką. Dziewczyna próbuje być mistrzem samokontroli, ale jej nie wychodzi. Zaczynam rozmowę. Z kieszeni wyjmuje jeszcze jednego browara, którego wręczam brunetce. No i idziemy od sklepiku a znajdujemy się już w restauracyjce. Rozmawiamy sobie i tak dalej. Więc nie sądzę, Janusz, że to jest jakieś nieporozumienie. Nie, to po prostu towarzyskość. W tej kwestii jeszcze wiele nam brakuje do zachodu.
 

miss.sunshine

pusta dziewczynka
Dołączył
2 Luty 2009
Posty
1 250
Punkty reakcji
24
Wiek
33
A przede wszystkim brakuje nam pozwolenia na picie alkoholu w miejscach publicznych.
I marzenia obróciły sie w proch...
 

Oier

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2009
Posty
72
Punkty reakcji
0
Wiek
30
ja poprostu podbijam i gadam xD rekord to 2 na razz ^^
 

Pompek-87

Nowicjusz
Dołączył
16 Czerwiec 2009
Posty
67
Punkty reakcji
0
Takimi tekstami można co najwyżej udowodnić, że nigdy się zadnej laski nie wyrwało. Ale na tym forum jest dużo masturbantów-teoretyków, więc w sumie się nie dziwię.

J.B

strasznie chamski jestes, i tempy skoro nie zrozumiales ze to był zart ! i przestan obrazac, i udawac jaki jestes najmądrzejszy koles.

Hmmm.... Osobiście nie jestem przekonany do zagadywania kogoś na ulicy (i nie mówie tu o krótkiej wymianie zdań tylko o zaczepieniu w celu zawarcia znajomosci).... Dużo lepsze są miejsca rekreacyjne gdzie masz godzinkę, dwie na... Hmmm... JAk by to ładnie powiedziec... Odpowiednie przygotowanie się:p
A co do pytania o to, na co patrzymy u dziewczyn to wypowiem się może skrajnie krótko i przewidywalnie: wygląd....
Mówcie co chcecie, ale osobowośc ma znaczenie drugorzędne...


a tu akurat sie nie zgodze... dla mnei jest raczej odwrotnie. przykladowo mam dwie kolerzanki, jedna z wygladu tak na 6 w sklai od 1 do 10 , druga tak na 9 w skali od 1 do 10.... ta ladna chce zemna byc a ja z nia nie bo mnie tak zanudza ze nie moge a ta druga przyprawia mnei o placz bo mimo ze nie jest miss nie chce zemna byc a rozmawia mi sie z niatk milo ze mi to wystarcza i jestesmy przyjaciolmi ;p
 

Cajun

Stały bywalec
Dołączył
5 Marzec 2010
Posty
453
Punkty reakcji
167
strasznie chamski jestes, i tempy skoro nie zrozumiales ze to był zart ! i przestan obrazac, i udawac jaki jestes najmądrzejszy koles.

Primo, kiepski żart. Segudno, na tym forum na prawdę jest pełno bajkopisarzy i miękkich faj, a takie głupie żarty tylko to potwierdzają. Albo ktoś pisze sensownie na temat i ma to doświadczenie, albo robi z siebie debila i myśli, że jest fajny na forum. Więc jak chcesz to się obrażaj, mi to zwisa.
 

Jarhead

Upiorny Władca
Dołączył
24 Czerwiec 2006
Posty
972
Punkty reakcji
12
Wiek
31
Troszke się nam temat rozmywa.
Gdzieś kiedyś czytałem że jakiś koleś podrywał laski w taki sposób: był gdzieś tam w barze czy gdzieś, podchodzi do panny i mówi "Cześć. Właśnie wyszedłem z więzienia." i podobno leciały na to.
Pytanie teraz do damskiej części forum: co w tym jest takiego ?
Gdyby do mnie jakaś laska podeszła i tak powiedziała (co się raczej nie wydarzy) to od razu byłaby skreślona.
 

Julka89

Bywalec
Dołączył
14 Luty 2010
Posty
2 342
Punkty reakcji
79
Miasto
mój kawałek podłogi
:lol:
niezły tekst na podryw, naprawdę :lol:
osobiście umarłabym ze śmiechu, gdyby ktoś tak do mnie zagaił. no ale ja to ja, pewnie niejedna panna spojrzałaby na Ciebie jak na idiotę, faktycznie. XD


Gdyby pojawił się przed Tobą Brad Pitt, albo David Beckham itp. do nawet taki tekst zrobiłby wrażenie na Tobie! Odezwał się do mnie zagadał.... zrobiłabyś tak słodkie oczka i miałabyś kisiel w majtkach! hehehe umarłabyś ze wstydu, jeśli wkładki nie założyłaś... heheh
 
Do góry