Filmowcy, pisarze, muzykanci, etc.

Carran

Nowicjusz
Dołączył
7 Listopad 2012
Posty
5
Punkty reakcji
0
Lubisz pisać? kochasz muzykę? uwielbiasz oglądać filmy? potrafisz programować? tworzysz filmiki/wideorecenzje/poradniki/trailery? streamujesz? nagrywasz? śpiewasz?, a może najzwyczajniej w świecie poszukujesz grupy ludzi, z którymi będziesz mógł realizować swą pasję?

Czy znajdzie się tu takowa osoba, czy nie mam tu czego szukać? wszelkie informacje podam na PW, jednak potrzebuję kogoś z mocną głowa, a nie na tyle słabą, żeby podchodzić do tego z niechęci, nudy itd. Jeżeli nie masz za dużo czasu na cokolwiek, ale jednak coś tam czasami w tygodniu znajdziesz - również zaliczasz się do osób mogących mi pomóc! Nikogo nie pomijam, jednak wymagam dyskrecji i powagi sytuacji.

Czekam na superlatywy.

Pozdrawiam, Carran.


Jeżeli aktualnie robisz coś od jakiegoś czasu, również zaliczasz się do osób, mogących mi pomóc!
 

milosz9898

Nowicjusz
Dołączył
18 Styczeń 2015
Posty
8
Punkty reakcji
0
Cześć :D
Przyznam,że zaciekawił mnie temat...ja osobiście piszę i rapuje,oraz uczę się programować w C++,ale to programowanie to na razie nic konkretnego,ale możesz napisać konkrety na PW....może się do czegoś przydam.

Pozdrawiam xD
 

Carran

Nowicjusz
Dołączył
7 Listopad 2012
Posty
5
Punkty reakcji
0
milosz9898 napisał:
Cześć :D
Przyznam,że zaciekawił mnie temat...ja osobiście piszę i rapuje,oraz uczę się programować w C++,ale to programowanie to na razie nic konkretnego,ale możesz napisać konkrety na PW....może się do czegoś przydam.
Pozdrawiam xD
pw :)
 
Do góry