Film Tytanic

Arina

...aż w jedną krótką chwilę pojmiesz po co żyjesz!
Dołączył
18 Maj 2005
Posty
3 093
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
z TYCH najlepszych
A co tam oskary! to dla mnie nie ważne! byle by mi się film podobał
Pamiętam jak nie chciałam na noego patrzeć, bo głównym bohaterem był Leonardo- a ja go nie lubię. Po 1,5 roku obejżałam i zakochałam sie z tym filmie. oglądałam go 3 raz. I znowu się popłakusiałam. Bardzo podoba mi sie sam koniec filmu, kiedy staruszka umiera w ciepłym i wygodnym łużku- tak jak powiedział jej to Jack.
Uwielbiam filmy które źle się kończą
 

HeX

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2005
Posty
951
Punkty reakcji
1
angel sory ale zapomniałem sie i napisałem tam gdzie niepowinienem...sorry.. przyrzekam że więcej niepopełnie takiego błędu

...nika i Dorunia, czyli tylko my tak uwielbiamy ten film?? hehe... ja moge zagrać z tobą Dorunia w filmie czemu nie (przynajmiej poszerzę znajomości) no i może ten tego wreszcie był by to mój pierwszy pocałunek hehe...
 

Madzia:(

LooooL :)
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
971
Punkty reakcji
1
Wiek
37
mi także podoba się ten film :D Piękny piękny piękny :rotfl: .Widziałam go wiele razy ale ostatnio jak była możliwośc to poszłam sobie na niego do kina (niema to jak duży ekran :rotfl: ) i jak zawsze bardzo mi się podobał :D :rotfl:
 

nika

................
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
6 077
Punkty reakcji
4
Miasto
daleka kraina czarow
HackP, no trudno , niekazdemu sie podoba, ale ja bym z chcecia jeszcze raz ogladala, a przynajmiej koncowke filmu
 

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
ja to juz duzo razy oglądałam ale nigdy nie ww całości bo jakos tak wypadało a teraz oglądałam od poczatklu do końca i dopiero teraz spostrzegłam jaka to wzruszająca historia...i ze to działo sie na prawdę w co trudno mi uwierzyć...
 

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
haha ale fajne ale sie usmiałam tylko że po angieslku to ja tak za bardzo nie rozzumiem :p ale pamiętam niektóre z filmu :]
 

nika

................
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
6 077
Punkty reakcji
4
Miasto
daleka kraina czarow
DJ_KaSeTa, ale to zawaliste oj ale sie usmialam,oszczedzamy na czasie ogladania , po co 3 godziny jak mozna 30 sekund :rotfl: :rotfl: :rotfl:
 

DJ_KaSeTa

Zbanowany
Dołączył
23 Czerwiec 2005
Posty
273
Punkty reakcji
0
Miasto
Lębork

sunshine

Nowicjusz
Dołączył
8 Czerwiec 2005
Posty
160
Punkty reakcji
0
Miasto
sun
DJ_KaSeTa, świetne, najlepszy to chyba egzorcysta :hyhy:

HackP ja tez uwielbiam Tytanica , nie ogląda go tak często jak Ty, ale bardzo go lubie, wyglada na to, że grono fanów tego filmu powoli się powieksza
 

Arina

...aż w jedną krótką chwilę pojmiesz po co żyjesz!
Dołączył
18 Maj 2005
Posty
3 093
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
z TYCH najlepszych
HackP napisał:
...nika i Dorunia, czyli tylko my tak uwielbiamy ten film??
Ok już się nie wypowiadam, skoro tylko wy lubicie ten film ........ a wcześnej napisałam, że też.:/
 

sunshine

Nowicjusz
Dołączył
8 Czerwiec 2005
Posty
160
Punkty reakcji
0
Miasto
sun
Arina, nie gniewaj się musiał przeoczyć, ale wierzę ,że naprawi ten błąd,
prawda HackP? :niepewny:
 

DJ_KaSeTa

Zbanowany
Dołączył
23 Czerwiec 2005
Posty
273
Punkty reakcji
0
Miasto
Lębork
HackP w miare czytania tego forum widze wiele zbieżności między nami..... :rotfl:
 

ZaxxX

Nowicjusz
Dołączył
30 Czerwiec 2005
Posty
73
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Czę100chowa
taaa masz rację Arina coś w tym jest tylko musisz spytać KaSeTa HackPa co on na związki męsko-męskie :hyhy:
 

sunshine

Nowicjusz
Dołączył
8 Czerwiec 2005
Posty
160
Punkty reakcji
0
Miasto
sun
Dorunia napisał:
no to na co czekasz Zawstydzony
hmm;) podejrzewam , ze na jakąś super produkcje, moze polską wersje Tytanica :hyhy:
ale spoko, fajnie bybyło zobaczyć was w jakimś filmie, serio :)
 
Do góry