Film prezentujący nieruchomość!

Kr Dominik

Nowicjusz
Dołączył
11 Listopad 2014
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam serdecznie!
Mam do szanownych forumowicz prośbę i pytanie.
Proszę zobaczyć poniższą ofertę nieruchomości:
http://dom.gratka.pl/tresc/397-55755...karlowice.html

A następnie proszę zobaczyć film prezentujący tę samą nieruchomość:
https://www.youtube.com/watch?v=iscWjOs5O64


Mam do Państwa 3 pytania:

1. Ile punktów uzyskał by film na dziesięciostopniowej skali, która odpowiada za przekazanie wizualnej informacji o nieruchomości? Ile na tej samej skali uzyskałyby zdjęcia?
Odp.:...........................................


2. 3. Jakie dwie najważniejsze zalety zauważa Pan/i w filmowym sposobie prezentowania nieruchomości:
• Poczucie rzeczywistej przestrzeni domu/mieszkania/ lokalu.
• Profesjonalny charakter nagrani– płynny ruch, stabilny obraz, wysoka jakość obrazu.
• Wiarygodność i uczciwość obrazu – ciągłym nagraniem trudniej oszukać odbiorcę, niż nieruchomym zdjęciem.
• Dokładność i kompletność prezentacji nieruchomości – film pokazuje więcej niż zdjęcie.
• Możliwość ujęcia przestrzeni z różnych perspektyw.
• Powiększenie nieruchomości poprzez zastosowanie spejcalnych obiektywów.
inne - jakie?:........................................... .................................................. ..........


3, Czy film ma minusy? Jakie?
Odp............................................... .................................................. .......................................

Pozdrawiam Was serdecznie i z góry dziękuję za odpowiedzi.
 

Wojciech Gil

Nowicjusz
Dołączył
27 Listopad 2014
Posty
11
Punkty reakcji
0
Film zrobiony bardzo fajnie, chyba widzę szeroki obiektyw, który zrobił swoje (prawda?). Oczywiście to dobrze, ja też używam szerokiego obiektywu (sigma 10-20) do wnętrz. Jeśli chodzi o punkty, które wymieniłeś, to praktycznie w każdej kategorii dałbym 10 ;) Tyle, że mówię bez porównania do zdjęć bo oferta już nieaktualna i nie widzę.

Nie wiem czy film jest tylko testem możliwości kamery i kamerzysty ;) czy ma już być do sprzedaży mieszkania. Jeśli to drugie, to koniecznie bym popracował nad home stagingiem, żeby pokazać już jakoś fajnie przygotowane mieszkanie. Ale sam film bardzo dobry.
 
I

Infiner

Guest
Mi również filmik się podoba. Bardzo dobrze przedstawia jak wygląda to mieszkanie.
 

tobi1

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2015
Posty
5
Punkty reakcji
0
Powiem szczerze, że sprzedaż mieszkań, nie jest taka łatwa, grunt to dobra prezentacja. Super Ci wyszedł filmik :upup:
 

annapos1

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2015
Posty
24
Punkty reakcji
0
Film oddaje to co jest zamieszczone w ofercie. Jest o.k.
 

LAuraSZ

Nowicjusz
Dołączył
20 Marzec 2015
Posty
13
Punkty reakcji
0
Bardzo spoko... oprócz samego mieszkania.... straszna nora.....
 
Do góry