Filipiny

atlantyd

Nowicjusz
Dołączył
10 Styczeń 2009
Posty
39
Punkty reakcji
0
Był ktoś? A może ktoś się wybiera?
W sieci nie znalazłem zbyt wielu informacji o filipinach. Chciałbym pojechać tam na jakiś czas, jednak nie mam pojęcia jak wygląda sprawa z cenami? Chodzi o to czy są raczej zbliżone do taniej Tajlandii czy bardziej do mega drogiej Japonii? Jeśli ktoś się orientuje, będę wdzięczny za odpowiedź!
 

sim

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2009
Posty
69
Punkty reakcji
1
Filipiny nie są chyba najbardziej popularnym kierunkiem podróży wsród polskich turystów. Kiedyś bardzo chciałam tam pojechać, ale w zeszłym roku zmieniłam zdanie pod wpływem dwóch Filipinek, które przyjechały na wymianę do Polski. Dziewczyny były bardzo fajne, ale kiedyś zaprosiły mnie na świąteczny obiad. Dostał mi się najlepszy kąsek z ich narodowej potrawy, czyli zmiażdżona gałka oczna świni pomieszana z kaszą i ostrym sosem chilli, oczywiście grzecznie odmówiłam. Jednak po tym obiedzie odeszła mi ochota do zwiedzania Filipin.
 

Lola24

Nowicjusz
Dołączył
29 Listopad 2007
Posty
103
Punkty reakcji
0
Wow, ja bym pojechała... Jak wygram w lotto to się wybiorę, a teraz łatwiej wygrać, bo za szóstkę są gwarantowane 2 miliony, więc kto wie :)
 

mac1234

Nowicjusz
Dołączył
8 Sierpień 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
Był ktoś? A może ktoś się wybiera?
W sieci nie znalazłem zbyt wielu informacji o filipinach. Chciałbym pojechać tam na jakiś czas, jednak nie mam pojęcia jak wygląda sprawa z cenami? Chodzi o to czy są raczej zbliżone do taniej Tajlandii czy bardziej do mega drogiej Japonii? Jeśli ktoś się orientuje, będę wdzięczny za odpowiedź!

Generalnie taniej niż w Tajlandi. Tu znajdziesz przykładowe ceny http://breakdacycle.com/beta/blog1.php/2010/03/17/ceny-filipiny-wyspa-bantayan

Był ktoś? A może ktoś się wybiera?
W sieci nie znalazłem zbyt wielu informacji o filipinach. Chciałbym pojechać tam na jakiś czas, jednak nie mam pojęcia jak wygląda sprawa z cenami? Chodzi o to czy są raczej zbliżone do taniej Tajlandii czy bardziej do mega drogiej Japonii? Jeśli ktoś się orientuje, będę wdzięczny za odpowiedź!

Generalnie taniej niż w Tajlandi. Tu znajdziesz przykładowe ceny http://breakdacycle.com/beta/blog1.php/2010/03/17/ceny-filipiny-wyspa-bantayan
 

backspace

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2010
Posty
683
Punkty reakcji
1
Nie byłem tam jeszcze, ale tez jak na razie się nie wybieram. Może jeszcze kiedyś się zainteresuję tym tematem, ale to raczej daleka przyszłość. Wcześniej wolałbym odwiedzić już bardziej tę drogą Japonię :) Trzeba już powoli planować przyszłoroczne wakacje :D
 
Do góry