FC Barcelona

chester0512

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2009
Posty
211
Punkty reakcji
0
Oni wszystko robią po cichu, tak jak z Ibrą było, mówiło się o Villi, Riberym a o nim nikt nie wspominał aż tu nagle... ;) A poza tym jest jeszcze trochę czasu.

Może to nie odpowiednie subforum, ale za to temat dotyczy Barcelony, więc Regal Barcelona też się zalicza, wczoraj w koszykarskim Gran Derbi Regal Barcelona rozgromiła Real Madryt 79:57
i to w dodatku na ich własnym podwórku ;) Chociaż nie interesuję się aż tak koszykówką to muszę przyznać że widowisko było świetne, a zawodnicy dali doskonały pokaz :)
Spotkanie to zostało nazwane koszykarskim 2:6 :D

Visca el Barca!!!


Słyszałem ;P ja w ogóle się nie interesuję koszykówką ;] no Zobaczymy jak z tymi transferami , Robinhio juz możemy zapomnieć z tego co czytałem. Ważne żeby grali tak jak grają a czy kogoś kupią czy nie to mało istotne ;) Mam nadzieje że znów w przyszłym roku Barcelona będzie grała więcej niż Football :D
 

Kaziczek

reaktywacja.
Dołączył
3 Kwiecień 2008
Posty
4 801
Punkty reakcji
76
Miasto
from Home
Jak powiedział Guardiola transferów nie będzie, nie chce wprowadzać niepotrzebnego zamieszania w szatni i dekoncentrować innych zawodników, zamierza posiłkować się graczami Barcy Athletic, może to i dobry pomysł będzie więcej pieniędzy aby sprowadzić kogoś na nowy sezon ;)
 

chester0512

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2009
Posty
211
Punkty reakcji
0
Jak powiedział Guardiola transferów nie będzie, nie chce wprowadzać niepotrzebnego zamieszania w szatni i dekoncentrować innych zawodników, zamierza posiłkować się graczami Barcy Athletic, może to i dobry pomysł będzie więcej pieniędzy aby sprowadzić kogoś na nowy sezon ;)

Może i dobrze :D wierze w niego że znów wygra ligę i ligę mistrzów :D
 

Kaziczek

reaktywacja.
Dołączył
3 Kwiecień 2008
Posty
4 801
Punkty reakcji
76
Miasto
from Home
Już jutro Barca rozegra swój pierwszy mecz w 2010 roku, będzie to potyczka z Villarreal.
Ekipa 'Żółtej Łodzi Podwodnej' spisuje się przeciętnie w obecnym sezonie, zajmuje 9 miejsce w tabeli. Należy jednak pamiętać że na mecz z najlepszym klubem na świecie wyjdą podwójnie zmotywowani i nie wolno ich lekceważyć, mają przecież w swoich szeregach znakomitych piłkarzy.
Wierzę jednak w Barcę, myślę że nie dadzą się pokonać w ważnym meczu na własnym stadionie, liczę na bardzo dobre widowisko ;)
 

chester0512

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2009
Posty
211
Punkty reakcji
0
Chłopacy muszą wygrać ;P Jak nie przegrają to znów pep sie wpisze w kart historii barcelony ;] może pobić rekord Venablesa ,który nie przegrał w pierwszych piętnastu kolejkach La Liga. Mam nadzieję ze mu się uda ;).

VISCA EL BARCA!.
 

Kaziczek

reaktywacja.
Dołączył
3 Kwiecień 2008
Posty
4 801
Punkty reakcji
76
Miasto
from Home
Barca 1:1 Villarreal
Tylko remis na rozpoczęcie 2010 roku, zapowiadało się nieźle bramka dla Barcy już w 7 minucie, dobra gra Henry'ego, niestety sędzia popsuł wszystko, praktycznie każda akcja była przerywana gwizdkiem, no ale cóż taka jest piłka nożna nie wszystko jest tak jakbyśmy chcieli
trzeba się cieszyć z tego co mamy ;)
 

chester0512

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2009
Posty
211
Punkty reakcji
0
Barca 1:1 Villarreal
Tylko remis na rozpoczęcie 2010 roku, zapowiadało się nieźle bramka dla Barcy już w 7 minucie, dobra gra Henry'ego, niestety sędzia popsuł wszystko, praktycznie każda akcja była przerywana gwizdkiem, no ale cóż taka jest piłka nożna nie wszystko jest tak jakbyśmy chcieli
trzeba się cieszyć z tego co mamy ;)

Można powiedzieć ze możemy się cieszyć z tego wyniku , bo spokojnie mogliśmy przegrać. A jeszcze można wybaczyć im za ten remis.

http://www.przeklej.pl/plik/prezentacja-pucharow-avi-0007246t16jo
 

Kaziczek

reaktywacja.
Dołączył
3 Kwiecień 2008
Posty
4 801
Punkty reakcji
76
Miasto
from Home
Można więc przyznać że remis bez konsekwencji a rekord 15 nie przegranych meczy pobity ;)

edit@
Barca 1:2 Sevilla
Niestety Gardiola pomylił się wystawiając tak słabą obronę na ten mecz, w konsekwencji mamy pierwszą porażkę w Copa del Rey :/ Pomylił się też sędzia nie uznając bramki Bojana...
 

chester0512

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2009
Posty
211
Punkty reakcji
0
Można więc przyznać że remis bez konsekwencji a rekord 15 nie przegranych meczy pobity ;)

edit@
Barca 1:2 Sevilla
Niestety Gardiola pomylił się wystawiając tak słabą obronę na ten mecz, w konsekwencji mamy pierwszą porażkę w Copa del Rey :/ Pomylił się też sędzia nie uznając bramki Bojana...

Ta Jak napisali Sędzia Gwiazdą wieczoru ;P ale nie chcę na niego zwalać winy ;P no Guardiola aż za bardzo wystawił skład rezerwowy ;p wcale nie będzie teraz mocny przeciwnik w lidze to nie wiem czemu taki skład. Ważne że to nie była liga tylko copa. Trochę bym chciał żeby odpadli lepiej żeby się skupili na lidze i na champions league , szkoda ich sił marnować na ten puchar hiszpani ;]
 

pafs1

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2010
Posty
10
Punkty reakcji
0
Nie to ze mam cos do samego klubu FCB poniewaz jak wiadomo to jeden z najlepszych klubów na swiecie, ale drazni mnie to ze 3/4 obecnych poslkich fanów blaugrany "kocha" Barcelone od sezonu w ktorym sie tak wzmocnila, a gdzie byliscie kiedy Barca była w kryzysie? niech kazdy szczerze sam przed soba sobie odpowie od kiedy jest fanem Barcy i czy przypadkiem wczesniej nie kibicował innej druzynie :) A moze teraz Real jest na topie bo kupili Ronaldo i Kake :D?
 

chester0512

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2009
Posty
211
Punkty reakcji
0
Nie to ze mam cos do samego klubu FCB poniewaz jak wiadomo to jeden z najlepszych klubów na swiecie, ale drazni mnie to ze 3/4 obecnych poslkich fanów blaugrany "kocha" Barcelone od sezonu w ktorym sie tak wzmocnila, a gdzie byliscie kiedy Barca była w kryzysie? niech kazdy szczerze sam przed soba sobie odpowie od kiedy jest fanem Barcy i czy przypadkiem wczesniej nie kibicował innej druzynie :) A moze teraz Real jest na topie bo kupili Ronaldo i Kake :D?

Wiadomo że tak jest i tak będzie ;] Jak by teraz Real wygrał ligę i ligę mistrzów to pewnie połowa kibiców Barcy by kibicowało Realowi. Ja kibicuję Barcelonie od przyjścia Ronaldinho. Chyba 2003 jak się nie mylę ;P i tak już zostanie. A jak Barceolna miała lekki kryzys ;P to wiadomo że tak się nie pisze jak teraz .
 

Kaziczek

reaktywacja.
Dołączył
3 Kwiecień 2008
Posty
4 801
Punkty reakcji
76
Miasto
from Home
Ja już kilka lat im kibicuję, nie było jakiegoś znaczącego wydarzenia, ;)
Wczoraj pogrom na Teneryfie- Barca vs Tenerife 5:0 ;) Dobra gra Bojana, hat-trick Messiego no i świetne interwencje Valdesa :)

Trzeba też wspomnieć o meczu Mali z Angolą kiedy przy wyniku 4:0 dla Angoli Keita końcówce meczu zmobilizował swoją drużynę strzelając najpierw jedną, potem drugą bramkę dzięki czemu mogli cieszyć się z remisu 4:4 ;)
 

chester0512

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2009
Posty
211
Punkty reakcji
0
Jutro Ważny mecz :p mogli by wygrać. Ale aż tak bardzo się nie zdenerwuję jak odpadną może to i lepiej , będzie więcej sił na ligę mistrzów i ligę a to chyba najważniejsze a nie jakaś tam copa de rey :p za to w sobotę im pokażemy kto rządzi ;p
 

Kaziczek

reaktywacja.
Dołączył
3 Kwiecień 2008
Posty
4 801
Punkty reakcji
76
Miasto
from Home
No tak Puchar nie jest aż tak ważny, ale jeżeli chcą się kolejny raz starać o potrójną koronę ;)


@edit:
No niestety, tylko 1:0 z Sevillą i Barca żegna się z rozgrywkami, z jednej strony trochę żal tego pucharu, bo Blaugrana przyzwyczaiła nas do zdobywania tytułów, z drugiej zaś piłkarze będą mieli więcej sił na ligę i ligę mistrzów ;)
Co do samego meczu, druga połowa doskonała, wiele akcji i doskonała forma Palopa, który uchronił Sevillę od porażki
 

chester0512

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2009
Posty
211
Punkty reakcji
0
No tak Puchar nie jest aż tak ważny, ale jeżeli chcą się kolejny raz starać o potrójną koronę ;)


@edit:
No niestety, tylko 1:0 z Sevillą i Barca żegna się z rozgrywkami, z jednej strony trochę żal tego pucharu, bo Blaugrana przyzwyczaiła nas do zdobywania tytułów, z drugiej zaś piłkarze będą mieli więcej sił na ligę i ligę mistrzów ;)
Co do samego meczu, druga połowa doskonała, wiele akcji i doskonała forma Palopa, który uchronił Sevillę od porażki

Ta mecz 2 połowie dobry;P szczególnie cieszy mnie gra Messiego no który miał wczoraj strasznego pecha ;P Henry w końcu się obudził w pierwszej połowie on coś tylko próbował grać ;] Ja się w ogóle nie przejmuję copa de rey wygrać wygraliśmy ale że nie awansowaliśmy to pół biedy :D zdenerwuję się tylko jak nie zdobędą ligi i Ligi mistrzów ;>
 

Kaziczek

reaktywacja.
Dołączył
3 Kwiecień 2008
Posty
4 801
Punkty reakcji
76
Miasto
from Home
Barca 4:0 Sevilla
Udana zemsta Barcelony na Sevilli, samobój Escudo naciskanego przez Pique, efektowne wejście Pedro udokumentowane bramką, oraz 2 bramki Messiego, który jakby przebudził się w drugiej połowie, świetna gra całej drużyny, oby więcej takich meczy ;)

Visca el Barca!!!
 

chester0512

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2009
Posty
211
Punkty reakcji
0
Barca 4:0 Sevilla
Udana zemsta Barcelony na Sevilli, samobój Escudo naciskanego przez Pique, efektowne wejście Pedro udokumentowane bramką, oraz 2 bramki Messiego, który jakby przebudził się w drugiej połowie, świetna gra całej drużyny, oby więcej takich meczy ;)

Visca el Barca!!!

Oby Dalej ;) Messi 101 goli w barwach Barcelony ; > No i jeszcze porażka Realu którzy już tracą 5 Pkt ;] Tak więc Barca może być spokojna o Lidera.
 

Kaziczek

reaktywacja.
Dołączył
3 Kwiecień 2008
Posty
4 801
Punkty reakcji
76
Miasto
from Home
Trzeba jeszcze zaznaczyć że Barca od początku sezonu nie przegrała ani jednego spotkania w lidze ;)
 
Do góry