Farben Lehre

perfect

Złodziej Zapalniczek
Dołączył
30 Marzec 2007
Posty
1 023
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Z wszond!
Dodam tylko, że w Farbenach wokalista jest naprawdę w porzo. W każdej chwili możesz do niego uderzyć na gg, w sprawie np. koncertu etc. Pisze dużo na ich forum, ogólnie równy gość z Wojtka ;]
 

upior_w_operze

Nowicjusz
Dołączył
16 Czerwiec 2007
Posty
912
Punkty reakcji
1
Fajny zespół... Najbardziej lubie posłuchać sonie "Piosenka leniwych słoni" Kojarzy mi sie tak miło. =)
 

tomassino

Nowicjusz
Dołączył
7 Czerwiec 2007
Posty
166
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Miasto
Toruń
lubie sobie posluchac farbenow, kiedys jeszcze jakos bylem zachwycony ale po ciaglym sluchaniu i 3 koncertach mi sie przejadlo moze kiedys jeszcze do nich po wroce, ale nadal mam do nich pelen szacunek
 

Charlotta

Nowicjusz
Dołączył
3 Czerwiec 2007
Posty
793
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Grudziądz
Nie znam ich za dobrze. Czytałam kiedyś taki tekst co tam było coś o nauce ale nie pamiętam nawet słów... Ktoś może kojarzy jakieś tytuły o takiej tematyce? :)
 

perfect

Złodziej Zapalniczek
Dołączył
30 Marzec 2007
Posty
1 023
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Z wszond!
Leniwe Słonie :p
Od urodzenia uwielbiam wakacje
Spać do dwunastej i tego typu akcje
Do szkoły nigdy chodzić nie kochałem
Na lekcjach nudziłem się, a czasami spałem

BO WOLNY CZAS
TO JEST COŚ CO LUBIĘ
TYCH CO SIĘ UCZĄ I PRACUJĄ
NIE ROZUMIEM...

Od urodzenia choruję na lenia
Owoc dojrzewa, a ja się nie zmieniam
W głowie mi huczy, ręka boli
W pracy czuję się niczym w niewoli

BO WOLNY CZAS...

Wpadła mi w oko przeurocza dziewczyna
Jestem nieśmiały, ale to nie moja wina
Nie wiem co robić, nie śpię nocami
Żarty żartami - tak to bywa z kobietami

KOCHAM WAKACJE, MUZYKĘ I JUŻ
EDDIE COCHRAN - "THE SUMMERTIME BLUES"
 

makowiec

Nowicjusz
Dołączył
14 Sierpień 2007
Posty
24
Punkty reakcji
0
Wiek
37
fajna kapela, dobre teksty, super energiczne koncerty oraz bardzo sympatyczni członkowie zespołu:)
 

Lestat

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2007
Posty
2 195
Punkty reakcji
22
Miasto
Szeol
Sa zaje... A wokalista!!! Autograf mi na spodniach walnol!!! No i mam paleczki od perkusisty!
 

Scorp

Nowicjusz
Dołączył
28 Styczeń 2007
Posty
129
Punkty reakcji
0
Miasto
Wrocław
No fajne niektóre kawałki mają, takie pozytywne. Smuci mnie tylko ta generacja zbuntowanych 13-nastolatek , które wożą się w koszulkach Farbenów i uważają się za prawdziwe punkrock girl ... ;x
Jednak mimo wszystko , zespół na plus. Da się bez wstydu posłuchać :D
 

Jopa66

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2007
Posty
625
Punkty reakcji
3
Wiek
32
Miasto
Zabrze
Jak zacząłem słuchać Farbenów? Hmmm, jako że przed wakacyjnym remontem w Wiatraku Zabrzańskim było bardzo niewiele koncertów, postanowiłem zakupić bilet na pierwszy lepszy koncert. Trafiło na FL. Jako że już miałem bilet to wypadałoby przed koncertem zapoznać się z twórczością zespołu, bo jakaż to przyjemność iść na koncert, gdy się nie zna żadnej piosenki gwiazdy wieczoru? Oj miałem szczęście, że trafiłem na ten lepszy "bilet":D Farbeni są naprawdę bardzo w porządku, a ten wokalista taki pozytywny:D A i pogo było nie małe:p
 

Katasza

Nowicjusz
Dołączył
18 Styczeń 2007
Posty
193
Punkty reakcji
0
Fajni fajni :D Muzyka fajna, chyba zaczęło się słuchanie od "Matury" :D Czekam z niecierpliwością na nową płytę... Koncert miło wspominam ;) Nawet mój tato się pobujał w rytm choć stwierdził, iż wokalista to pajac:) hehe ponieważ biegał po scenie :p
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Zespół ogólnie przyjazny. Lubię ich muzykę. Po koncercie piłem z nimi browarka xD
Nawet na festiwalu u siebie w szkole graliśmy z kumplami "maturę" i drugie miejsce zajęliśmy xD
 

Stray Cat

Nowicjusz
Dołączył
30 Listopad 2007
Posty
93
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Warszawa
Byłam chyba na 3 ich koncertach. Bardzo sympatycznie. W moje urodzinki grają akurat, więc nie ma opcji żebym się nie załapała. Jak dla mnie sjupa :)
 

Marni

Nowicjusz
Dołączył
5 Styczeń 2008
Posty
42
Punkty reakcji
0
Miasto
Łódź
Ogółem fajny i pooozytywny zespóły...Energiczna muzyka i dobre teksty...Farben będzię na Punky Reggae Live,więc wreszcie ich usłyszę na żywo:)
 

martusiek

Zosia
Dołączył
12 Marzec 2007
Posty
1 259
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
piekło .
ooo Farben Lehre :D hehe pamiętam jak mój kolega zaczął na muzyce śpiewać: "Nikt na świecie nie ma takich spodni jak jaaa !" powiedziałam, że pięknie śpiewa i spytałam o zespół. powiedział, ściągnęłam :p powiem, że lubię. nawet bardzo :p
 

Kaj

Nowicjusz
Dołączył
14 Styczeń 2008
Posty
294
Punkty reakcji
28
Farben Lehre to mój ulubiony zespół. Kocham ich! Tak niewiele, Judasz, She goes to Finos, Atamowe zabawki, Nowe helikoptery.... :lol:
 
Do góry