FANI ŻUŻLA....są tu tacy??

Syd

Traditional Grip
Dołączył
12 Sierpień 2006
Posty
1 048
Punkty reakcji
0
Kiedyś chodziłem na żużel. Aktualnie brak czasu i chęci. ;p
 

cichy_997

I love Roman®
Dołączył
4 Kwiecień 2006
Posty
574
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Zielona Góra
Wczoraj odbylo sie GP Czech na Praskiej "Markecie". Co sadzicie o wystepie polskich zawodnikow? Komu kibicujecie w cyklu SGP? Jason Crump zapewnil sobie tytul mistrza swiata, Hans Andersen zwiekszyl swoje szanse na 'pudlo' w kocowej klasyfikacji, Jaro w ogolnej awansowal na 7 miejsce :) Zapraszam do dyskusji na temat tegorocznego cyklu SGP :)


ta...Crump teraz bedzie rządzil w SGP, a co do polakow to tylko Hampelek bronil honoru Polski, a ten atak w 20 czy ktoryms biegu...mmm :D no, w finale za szybko chcial objąć prowadzenie,za szybko zdecydowal sie na atak i spadl niestety na ostatnie miejsce...a szkoda...2 miejsce to lepsze niz 4 :p ale i tak ladnie pojechal :eek:k:
 

Olka_Wroclaw

Nowicjusz
Dołączył
24 Sierpień 2006
Posty
20
Punkty reakcji
0
Wiek
36
4 miejsce i tak wedłgu mnie jest bardzo dobre, szczególnie gdy weźmiemy pod uwagę fakt, iż w biegu półfinałowym Mały jechał na 3 pozycji i gdyby nie defekt Leigha Adamsa na ostatnim okrążeniu w ogóle nie zobaczylibyśmy Hampela w biegu finałowym. Szacuneczek dla niego :D W jednym z biegów zaskoczył mnie bardzo mocno Piotrek Protasiewicz, po raz pierwszy w tym cyklu SGP udało mu się wygrać bieg :D Za rok jednak już go raczej nie zobaczymy w żadnym GP, na jego miejsce wskakuje Wiesiu Jaguś, hmmm zobaczymy co nam pokaże ;)
 

Badlik

Psychodegradacja
Dołączył
29 Czerwiec 2006
Posty
569
Punkty reakcji
0
Jaguś w przeciwieństwie do Hampela, Ułamka czy Protasiewicza umie walczyć o każdy metr toru. Według mnie dobrze się stało, że w końcu "Jagoda" wszedł do SGP. Co do Hampela to mam nadzieje, że ta panienka nauczy się w końcu walczyć! To jest sport naprawdę, w którym czasami trzeba łokciami pokazać przeciwnikowi kto rządzi na torze. Tak w ogóle to szkoda, że nie jest urządzany konkurs na najlepszych kibiców. Kibice Włókniarza mieliby wielkie szanse, zwłaszcza po meczu z Atlasem Wrocław i Polonią Bydgoszcz.
 

Olka_Wroclaw

Nowicjusz
Dołączył
24 Sierpień 2006
Posty
20
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Teee facet... Atlas Wrocław? a co to takiego? bo ja znam tylko jedna wroclawska druzyne zizlowa: SPARTE!!! A co takiego, oprocz czerwonych rac czy co to tam bylo, zrobiliscie w trakcie meczu ze Sparta? SBylam na nim i szczerze powiem, niczym szczegolnym mnie nie zachwyciliscie.
 

Badlik

Psychodegradacja
Dołączył
29 Czerwiec 2006
Posty
569
Punkty reakcji
0
Hehe jeśli zorganizujecie coś podobnego we Wrocławiu to wam pogratuluje :D Wrocław ma ponad 500 tys. mieszkańców i na mecze średnio przychodzi 5000 kibiców, zaś Częstochowa ma 250 tys. mieszkańców, a na mecze przychodzi średnio około 8000 kibiców. Do tego u was gdy oglądałem mecze w telewizji lub nawet gdy osobiście byłem na jakiś meczach jest strasznie cicho. Skoro nie doceniasz zaangażowania częstochowskich kibiców to ciekawe co sądzisz o swoich :)

A tak w ogóle już dawno zaczął się sezon transferowy:
Transfery Ekstraligowe
Transfery Pierwszoligowe
Transfery Drugoligowe

Narazie wygląda to bardzo ciekawie. Wszystkie kluby w Ekstralidze wydają się dość mocne. To może być jeden z najlepszych sezonów ostatnich lat :)
 

Olka_Wroclaw

Nowicjusz
Dołączył
24 Sierpień 2006
Posty
20
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Nie ma to jak szybka odpowiedz ;)
Kibiców żużlowych we Wrocławiu jak wszyscy wiedzą jest niewielu. W moim mieście jest wiele drużyn startujących w ekstraligach, a co za tym idzie - fanatycy sportowi są porozdzielani między wszystkie te dyscypliny sportowe. Jednakże uważam, iż na tak małą grupkę osób, która zasiada Pod Wieżą na Stadionie Olimpijskim robimy naprawdę kawał dobrej roboty. Mówisz, że u nas jest cicho? No tak... może Ci się tak wydawać, gdyż na naszym stadionie nie leci non stop muzyka... nawet w czasie trwania biegu :D
Szacuneczek dla Was za to co zrobiliście z racami, efekt byl niesamowity, jednak ja pytałam: co zrobiliście na meczu ze Spartą oprócz wyżej wymienionych rac...
Sezon zbliża się wielkimi krokami... Jak obstawiacie szanse klubów na zdobycie DMP? Kto wg Was w tym sezonie zostanie zwycięzcą cyklu SGP? Co sądzicie o zmianach w regulaminach zarówno ligi polskiej jaki i SGP?
Pozdrawiam
 

sema

Nowicjusz
Dołączył
4 Marzec 2007
Posty
162
Punkty reakcji
2
Wiek
41
Miasto
kuj-pom
POLONIA BYDGOSZCZ
żużlem interesuję się już prawie14 lat, ale ostatnio mało na mecze chodzę, częściej słucham w radiu, GP oglądam w TV bo mam C+ :p
 

Olka_Wroclaw

Nowicjusz
Dołączył
24 Sierpień 2006
Posty
20
Punkty reakcji
0
Wiek
36
W telewizji i radiu? bleee, a co to za przyjemność? Nie ma to jak mecze na stadionie, ten halas, zapach metanowlu, darcie się, kibicowanie, radośc i euforia po wygranym meczu, smutek po przegranym... Nie byłabym już w stanie ogladac meczu nie bedac na stadionie :) od 16 lat bywam na meczach, wlasciwie od poczatku swego zycia i .... kocham to :)
 

Olka_Wroclaw

Nowicjusz
Dołączył
24 Sierpień 2006
Posty
20
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Liga niebawem sie rozpoczyna, jestesmy juz po wielu sparingach a tu taka cisza... ehh chyba jednak nie ma na tym forum osób kochających czarny sport...
pozdrówki
 

leRka

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2006
Posty
1 051
Punkty reakcji
9
Wiek
34
Liga niebawem sie rozpoczyna, jestesmy juz po wielu sparingach a tu taka cisza... ehh chyba jednak nie ma na tym forum osób kochających czarny sport...
pozdrówki

są, ale sobie trochę przysnęli xD
przynajmniej taka ja xD


się popisali wczoraj :]
 

pavlo

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2007
Posty
20
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
tarnów
ja jestem duzym fana zużla! tylko ten sport naprawde wart uwagi,na zaden sport w polsce nie chodzi tyle ludzi co na mecze ligowe!TYLKO UNIA TARNÓW!!!,TARNÓW TO KSIĄŻĘCY GRÓD UNIA KOCHANY MÓJ KLUB,CZY WYGRYWASZ CZY NIE,NA ZAWSZE Z TOBĄ OLE! :D
 

sema

Nowicjusz
Dołączył
4 Marzec 2007
Posty
162
Punkty reakcji
2
Wiek
41
Miasto
kuj-pom
Trzeba by odswieżyć troszkę ten temat :p

Ktoś ogląda GP ? Co sądzicie na temat postawy Polaków w tym sezonie? dla mnie to jest smutne...

Czy myslicie, że Nicki ma już tytuł w kieszeni ? moim zdaniem on za ostro jeździ.
 

pavlo

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2007
Posty
20
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
tarnów
nicki jest chory on nie powinien wogole jeżdzić.zdecydowanie jeżdzi na granicy szaleństwa.rune holta przyjezdza grand prix tak tylko żeby sobie pojezdzic:D na sczescie bardzo dobrze jeżdzi w lidze(jestem kibicem uni tarnów:D)nie chce zeby nicki wygral tego cyklu gp nie nalezy mu sie to straszny nerwus i kretyn
 
Do góry