Fanatycy i takie tam

melodia

Stały bywalec
Dołączył
27 Wrzesień 2008
Posty
2 064
Punkty reakcji
172
A mogę przykład tej innej formy? "Idiotka" i zwrot "jesteś głupia" chyba nie są straszliwie godzące? Tym bardziej, że osoba o której mowa JEST... mało inteligentna <_< W nosie mam tego warna, ale chodzi mi o to, że przesadzasz. Wielu ludzi narzeka na poziom forum i nic dziwnego, skoro jest przyzwolenie na głupotę. <_< Dbasz o porządek, brak bluzgów, tylko, że to też czytają młodziaki. Zobaczy "wyzwoloną dziewuchę", zacznie traktować dziecko jak pasożyt, aborcję jako środek antykoncepcyjny, w słoneczko może też zechce zagrać <_< Rozumiem ostatni warn od Ciebie, bodaj z zeszłego roku, faktycznie przesadziłem, ale warn za "idiotkę"...? To lekka przesada, nie uważasz Brave?
Bravo ponownie poczuł sie panem sytuacji, tylko dlaczego Nataszę pominał kiedy przydzielał nagrody. Juz mi sie nawet nie chce z nim dyskutowac na temat trafnosci jego decyzji, bo jedna gorsza od drugiej.
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
jakoś zapomniałem o swej odpowiedzi (przepraszam)
z Hauserem podyskutowałem na PM
natomiast do ciebie Melodio, cóż mogę powiedzieć
nie jestem nieomylny, może powinienem dać również warn Nataszy, upominałem ją jedynie słownie
gdyż uznałem, że nie przekroczyła pewnej 'magicznej' granicy, która oczywiście jest wypadkową ocen, jakich dokonywałem podczas czytania waszych postów
 

Orsa

Nowicjusz
Dołączył
10 Maj 2007
Posty
3 158
Punkty reakcji
2
Nie przekroczyła magicznej granicy ? a ja przekroczyłam i dales mi warna za co za kaprys ?
natasza moze ma i sliczne oczka magiczne i magnetyczne tylko skad wiesz czy to jej ?
dziwuszka jedzie po kazdym i wyzywa sie jak moze a wiele moze bo jest magicznie magiczna .
Widac różdżka działa .
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
Orsa ostatni twój warn miał miejsce 13 czerwca, kiedy offtopowałaś i prowokowałaś
to co teraz robisz to również offtop, zbierasz punkty na kolejny warn?
natasza ma również warny, lecz to, że ich poziomu nie widzisz to normalne (widzisz tylko swoje)
koniec offtopu proszę

nie chciałbym dawać ci urlopu (a już miałem nadzieję, że będę mógł ci obniżyć poziom warn, naiwniak jestem)
 

Orsa

Nowicjusz
Dołączył
10 Maj 2007
Posty
3 158
Punkty reakcji
2
słysze to za kazdym razem - a to juz chyba ponad 2 lata
chciałam na pw ,ale nie ma mozliwości ,to gdzie pisac by nie było offtopu ?
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
mam zajętość skrzynki w 80% więc mogę przyjmować listy
napiszę pm testowo
 
Do góry