falszywy przyjaciel

Bonilek

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2008
Posty
389
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Górny Ślask
hmmm :mysli: faceci tak maja ze jesli dziewczyna zostane im zabrana podstepem(wygadywajac wszystkie sekrety) a pootem zabrana przez przyjaciela to nie latwo to tak zostawic xD czuje sie zal i nienawisc w srodku ktora b.trudno stlumic
 

dajanohh

Nowicjusz
Dołączył
8 Lipiec 2009
Posty
31
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Toruń.
no a jak najlepsza przyjaciółka zabierze chłopaka? ;> haha. to dopiero jest . :D już nie jedne przyjaciółki rozdzielałam żeby sobie oczu nie powydrapywały.
 

Bonilek

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2008
Posty
389
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Górny Ślask
no ale wiesz ;p rozumiem zabranie przez podrywa ;p bo wtedy wiadomo ze laska nie byla mi pisana ;p a on mi ja zabral bo wygadalem ... WSZYSTKIE sekrety ;p a duzo ukrywalem przed nią ;p i nie dlatego ze chcialem źle ;p
 

Bonilek

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2008
Posty
389
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Górny Ślask
wiem wiem xD strasznie chaotycznie pisze xD bo juz nerwy mnie biora xD przepraszam ;p
 

archiee

Nowicjusz
Dołączył
7 Lipiec 2009
Posty
52
Punkty reakcji
0
Miasto
centrum
laska zostawiła cię dla sterydziarza? powinieneś się cieszyć w takim razie
odchoruj to i zostaw temat w spokoje, żebyś sobie biedy nie zrobił
to chyba nie był jednak twój przyjaciel.. tym dwojgu krzyżyk na drogę
patrz tylko ile razem wytrzymają - długo to raczej nie potrwa
 

Bonilek

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2008
Posty
389
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Górny Ślask
no strasznym egoista jest i narcyzem ... ale przed nia zachowuje sie jak jakis "dobry samarytanin" pewnie gdyby pokazal jaki jest na prawde to by go nie chciala ;p
nawet nie ma szacunku do dziewczyn.... bo ma on fotka.pl i raz wszedlem na jego profil... i widzialem jak tam jedzie po dziewczynach ktore nie chca sie z nim umowic ;p porazka zyciowa
 

Safari

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2008
Posty
776
Punkty reakcji
1
Ja bym się cieszył na twoim miejscu , kiedyś zrozumie swój błąd i będzie płakać , natomiast ty wtedy będziesz triumfować . A kolesia dojedź i po sprawie , co z tego że sterydziasz , technika się liczy :p
 

Bonilek

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2008
Posty
389
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Górny Ślask
no wlasnie dzieki tej akcji jaką mi zrobil nie ma juz kumpli .. bo to co zrobil szybko sie rozeszla po miescie ;p ciekawe co bedzie jak Magda z nim zerwie .... w Knw nikt na niego nie bedzie czekal ;p
technika ? hmmm :D nie cwicze niczego ;p zycie mnie nauczylo sie bic ;p ale nie zbyt profesjonalnie xD
 

Asia12

Nowicjusz
Dołączył
28 Maj 2009
Posty
627
Punkty reakcji
1
Wiek
52
Miasto
okolice Warszawy
Autorze , dla mnie osobiście to nie przyjaciel co odbija kumplowi dziewczynę, ale po kilku postach na naszym forum zaczyna dochodzić do wniosku że to dzieje się coraz częściej,
Facet który tak się zachowuje szybko znudzi się -"bo to tylko zabawka". Wyznaję zasadę Pan Bóg nie rychli wy ale sprawiedliwy -wcześniej czy później zakocha się naprawdę i trafi na takiego samego dupka i poczuje na własnej skórze .

Ja olałabym ich oboje "zabawka znudzi się i pójdzie w odstawkę " człowieka nie za wygląd ceni się lecz za charakter , żyje się z innym biorąc pod uwagę wady drugiej strony a nie zalety -te to jak rodzynek w cieście .
Może dopisze szczęście i dziewczyna zajarzy co takiego "przyjaciel "sobą reprezentuje .
Przykre to że teraz Ty masz dosłownie Kaca Moralnego - bo ani przyjaciela ani kobiety .
Ale nie ma tego złego coby na dobre nie wyszło
 

Bonilek

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2008
Posty
389
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Górny Ślask
Wych*jał Cię, daj mu w mordę ale tak porządnie żeby popamiętał
poczytaj wczesniejsze posty to dowiesz sie jaki on jest :p


Facet który tak się zachowuje szybko znudzi się -"bo to tylko zabawka"
on szybko sie ja nie znudzi ;p wlasnie jakis czas temu sie dowiedzialem ze powiedzial ze ja kocha ;p a nikomu innemu jeszcze tego nie mowil

a co do tematu ... to zostawilem to ... są sobie warci ;] mam coraz rzadziej nerwy
mysle ze to jest maly sukces :
 

Bonilek

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2008
Posty
389
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Górny Ślask
sry ze tak post pod postem :p
ale Magda zerwala z nim xD hahaha w dniu moich urodzin xD ja :cenzura:ie xD zaloooosne :D
 

kika868686

Master
Dołączył
21 Czerwiec 2009
Posty
2 568
Punkty reakcji
130
powiem tak, nie ufaj nikomu, poza sobą, najlepiej polegać na sobie, bo nie raz spotkałam się z sytuacją że 'przyjaciel' czy inna pożal się Boże 'przyjaciólka' zostawiali mnie w trudnych momentach, także już nic mnie nie zdziwi.

zostaw sprawę w spokoju, są siebie warci, czas leczy rany i zobaczysz że uczucie i wrogość , nienawiść zacznie stopniowo gasnąć w końcu będziesz mieć to wszystko gdzieś i tego Ci życzę.

zemsta? :mruga: że się tak wyrażę, posłużę się cytatem ;] ' To boli kiedyś blisko, teraz sobie obcy ludzie i trudno tak musiało być, nie mam złudzeń, nie mam pretensji, nie czuję nienawiści, wszystkiego najlepszego, obcy jest mi smak zawiści, mszczą się słabi ' .

kokodżambo i do przodu :)

pozdrawiam
 

wonder

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2009
Posty
95
Punkty reakcji
0
Fajnych masz kumpli

Moja rada znajdź sobie fajną dziewczynę i wbij się na ich ślub twoja była jak Cię tam zobaczy to zrozumie co straciła , a ten twój "kumpel" gdy zobaczy jaką wyrwałeś pannę to sie lekko zdziwi :D

I staranniej dobieraj kolegów a no i nie przedstawiaj ich swojej dziewczynie też tak zrobiłem i nie wyszłem na tym najlepiej :(
 
Do góry