Fala uchodźców zalewających Europę

E

Elen

Guest
Kaznodzieya napisał:
Danielu

Ale poczytaj historie chrześcijaństwa. Nie wiem czy jakaś religia ma tyle krwi na sumieniu jak Chrześcijanie. Od pogromów żydów, muzułman do czystek pomiędzy sobą czyli katolikami a protestantami.
Nie sugeruj że muzułmanie to terroryści i mordercy ale jak już to że terroryści są pochodzenie muzułmańskiego.



http://wiadomosci.on...ynskiego/kk5hcmzmiany, zmiany, nawet niemiecki portal w Polsce, pisze coraz więcej polecam
Może więc porobią dysktrykty czy getta. To już było.
Na koniec eksmisja "do siebie" do domku jak będą przeginać pałę i dadzą precedens. Żydzi za mniejsze rzeczy byli wypędzani, przepędzani i prześladowani w europie. Czyżby historia miała się powtórzyć ?
Historia moze sie powtorzyc, tego sie obawiam, przy obecnym podsycaniu wzajemnej nienawisci. A co do historii chrzescijanstwa i przelewu krwi... swieta prawda. <sama jestem katoliczka ale trzeba to przyznac>
 

sir Francis Drake

Nowicjusz
Dołączył
1 Wrzesień 2015
Posty
220
Punkty reakcji
5
Elen napisał:
Danielu

Ale poczytaj historie chrześcijaństwa. Nie wiem czy jakaś religia ma tyle krwi na sumieniu jak Chrześcijanie. Od pogromów żydów, muzułman do czystek pomiędzy sobą czyli katolikami a protestantami.
Nie sugeruj że muzułmanie to terroryści i mordercy ale jak już to że terroryści są pochodzenie muzułmańskiego.



http://wiadomosci.on...ynskiego/kk5hcmzmiany, zmiany, nawet niemiecki portal w Polsce, pisze coraz więcej polecam
Może więc porobią dysktrykty czy getta. To już było.
Na koniec eksmisja "do siebie" do domku jak będą przeginać pałę i dadzą precedens. Żydzi za mniejsze rzeczy byli wypędzani, przepędzani i prześladowani w europie. Czyżby historia miała się powtórzyć ?
Historia moze sie powtorzyc, tego sie obawiam, przy obecnym podsycaniu wzajemnej nienawisci. A co do historii chrzescijanstwa i przelewu krwi... swieta prawda. <sama jestem katoliczka ale trzeba to przyznac>



co trzeba przyznac?
 
K

kate2

Guest
,,Migranci usiłują przedrzeć się siłą do Wielkiej Brytanii (raju socjalu), atakują instalacje drogowe i portowe, blokują pociągi, atakują ciężarówki i obrzucają kamieniami francuskich policjantów. Media podają, że w ciągu ostatnich 48 godzin rannych zostało 27 francuskich policjantów:
Francuska policja podejrzewa, że część migrantów to weterani wcześniejszych walk z grecką policją. Migrantom pomagają też lewacy oraz anarchiści z „Black Block”, znani z brutalnych metod walki.
Francuski deputowany Eric Ciotti z partii republikańskiej oskarżył rząd o „rezygnację z narzucenia władzy państwa” imigrantom destabilizującym sytuację na granicy. – Istnieje rzeczywiste ryzyko powstania partyzantki, która powoli instaluje się w tej strefie wyjętej spod prawa, by stawiać czoła siłom porządkowym uniemożliwiającym przedostanie się do Wielkiej Brytanii – napisał polityk w specjalnym komunikacie.''
http://ndie.pl/w-porcie-calais-trwa-regularna-wojna-z-nielegalnymi-imigrantami/
 

Mrówa85

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2011
Posty
210
Punkty reakcji
6
Miasto
wawa
Nie mieści mi się to trochę w głowie, bo z definicji nielegalnie imigranci nie dostają zasiłków, już bez różnicy, czy przybywają z Nigerii, Syrii, czy z Polski.
Dlatego należałoby to raczej zostawić władzom - decydowanie, kto i co może, a czego nie. Idę dzisiaj oglądać film - zdobywce złotej Palmy w Cannes pod tytułem - nomen omen- "Imigranci" - nic dziwnego, że wygrał. Debata o imigrantach praktycznie pochłonęła Europę, ale nie wiem, czy dlatego, że to jest problem na taką skalę jak niektórzy myślą (a już zwłaszcza w Polsce, gdzie tych imigrantów praktycznie nie ma), czy żeby ugrać na tym poparcie polityczne strasząc ludzi.
 

sir Francis Drake

Nowicjusz
Dołączył
1 Wrzesień 2015
Posty
220
Punkty reakcji
5
Mrówa85 napisał:
Nie mieści mi się to trochę w głowie, bo z definicji nielegalnie imigranci nie dostają zasiłków, już bez różnicy, czy przybywają z Nigerii, Syrii, czy z Polski.
Dlatego należałoby to raczej zostawić władzom - decydowanie, kto i co może, a czego nie. Idę dzisiaj oglądać film - zdobywce złotej Palmy w Cannes pod tytułem - nomen omen- "Imigranci" - nic dziwnego, że wygrał. Debata o imigrantach praktycznie pochłonęła Europę, ale nie wiem, czy dlatego, że to jest problem na taką skalę jak niektórzy myślą (a już zwłaszcza w Polsce, gdzie tych imigrantów praktycznie nie ma), czy żeby ugrać na tym poparcie polityczne strasząc ludzi.
z definicji to panstwo polskie dba o Ciebie
ale naprawde je za Twoje pieniadze osmiorniczki

z definicji imigranci to moze nie dostaja
ale diabel tkwi w szczegolach

kupa osob duzo na tym zarabia
 
K

kate2

Guest
,,Po niewielkim spadku w 2014 roku, liczba nowych pozwoleń na broń znów znacznie podskoczyła w tym roku. Według statystyk policyjnych, w Szwecji 567 733 osób posiada 1 901 325 licencjonowanych sztuk broni palnej. Aby otrzymać pozwolenie na broń w Szwecji, trzeba mieć ukończone 18 lat, być niekaranym, dobrze ułożonym i posiadać licencję na polowania lub być członkiem akredytowanego klubu strzeleckiego. W 2014 roku, licencję na polowania otrzymało 11 tysięcy osób, o 10% więcej niż w roku poprzednim. Jedna na pięć licencji była wydana kobiecie.
„Istnieje teraz także wysokie zapotrzebowanie na systemy alarmowe” mówi sprzedawca w jednej z firm ochroniarskich w wywiadzie dla Gatestone.
„Wynika to głównie z zawirowań, które obserwujemy obecnie w całym kraju. Ludzie utracili zaufanie do Państwa. Policja nie chce już przyjeżdżać. Wielu właścicielu domów mówi, że śpią z kijem baseballowym pod łóżkiem. Ale to jest ryzykowne: policja może wtedy powiedzieć, że byłeś przygotowany na użycie siły, a to z kolei może obrócić się przeciwko tobie.”
http://ndie.pl/szwedzi-szykuja-sie-wzrasta-popyt-na-bron-palna-powstaja-straze-obywatelskie/
 

Irgman_80

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2015
Posty
81
Punkty reakcji
3
Ja jestem stanowczo przeciwko napływowi uchodźców do Europy. Niby nie każdy to terrorysta ale i tak lepiej dmuchać na zimne. Niech historia z Paryżem i tymi zamachowcami którzy dostali się tu jako uchodźcy da do myślenia.
 

kimbra

Nowicjusz
Dołączył
4 Kwiecień 2013
Posty
54
Punkty reakcji
1
Mrówa85 napisał:
Nie mieści mi się to trochę w głowie, bo z definicji nielegalnie imigranci nie dostają zasiłków, już bez różnicy, czy przybywają z Nigerii, Syrii, czy z Polski.
Dlatego należałoby to raczej zostawić władzom - decydowanie, kto i co może, a czego nie. Idę dzisiaj oglądać film - zdobywce złotej Palmy w Cannes pod tytułem - nomen omen- "Imigranci" - nic dziwnego, że wygrał. Debata o imigrantach praktycznie pochłonęła Europę, ale nie wiem, czy dlatego, że to jest problem na taką skalę jak niektórzy myślą (a już zwłaszcza w Polsce, gdzie tych imigrantów praktycznie nie ma), czy żeby ugrać na tym poparcie polityczne strasząc ludzi.
Problem to akurat jest bardzo duży. U nas na razie tego nie widać, ale będzie za jakiś czas. Niemcy, Szwecja, Wielka Brytania mają ogromne kłopoty z ilością tych ludzi. Niemieckie landy nie mają możliwości zapewnienia im noclegów jest ich tak dużo. System zasiłków UK też jest nadwyrężony, dlatego rozważają wyjście z UE. Najgorzej jest we Francji moim zdaniem. W Paryżu czy Marsylii są osiedla imigranckie, gdzie policja nie ma wstępu. Doskonale było to zobrazowane w filmie Imigranci o którym piszesz. Uchodźcy trafiają tak naprawdę w środek wojny gangów, ludzie strzelają do siebie na ulicach a policji, służb nie widać. I tak to wygląda w rzeczywistości.
 

sir Francis Drake

Nowicjusz
Dołączył
1 Wrzesień 2015
Posty
220
Punkty reakcji
5
Irgman_80 napisał:
Ja jestem stanowczo przeciwko napływowi uchodźców do Europy. Niby nie każdy to terrorysta ale i tak lepiej dmuchać na zimne. Niech historia z Paryżem i tymi zamachowcami którzy dostali się tu jako uchodźcy da do myślenia.
dokladnie!
 

Leonardo7

Nowicjusz
Dołączył
14 Październik 2015
Posty
84
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Płock
Daje do myślenia normalnym ludziom. Każdy zdrowo myślący człowiek widzi co się dzieje, wyciąga swoje wnioski. Tyle że wraca wieczorem do domu, ogląda tv a tam media i "niezależni" eksperci tłuką nam do głów że ci ludzie którzy tu przybywają mają dobre intencje i musimy im jeszcze bardziej pomagać! Nie wiem jaki mają w tym cel...
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
część mediów tak trąbi a część nie

trzeba selektywnie do tego podchodzić
 
K

kate2

Guest
Ja myslę, że Angela Merkel ma tzw. (póki co) nóż na gardle. Musi być jakiś potezny nacisk z góry by realizowała plan otwartych drzwi dla imigrantów. Nawet po zamachach. Nie mieści mi się w głowie że można być tak bezmysśnym i nie umieć przewidywać skutków.

A tu taki news: Paranoja! W Niemczech, potajemnie zaproponowano nowy projekt ustawy, która zezwala policji wkraczać do domów w celu sprawdzenia ich przydatności dla „uchodźców”.
W Pierwszej chwili czytając powyższą informację, można pomyśleć, że to tzw. kaczka dziennikarska, takie samo odczucie miał Gunnar Schupelius, który badał tę sprawę.
Schupelius na łamach dziennika bz-berlin.de opisuje założenia projektu. Niestety w politycznie poprawnej Europie wszystko staje się możliwe. Schupelius ustalił, że ustawa została zaproponowana Kancelarii Senatu. Proponowana ustawa będzie dokonywać zmian w „Uniwersalnym Prawie Ochrony Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego w Berlinie”

Opisywany projekt ustawy będzie „Upoważniał policję do wkroczenia, do prywatnych domów nawet wbrew woli właściciela”, aby sprawdzić, czy nieruchomość jest przydatna dla „uchodźców”. Ma to na celu zapobieganie bezdomności.

http://ndie.pl/projekt-ustawy-w-niemczech-policja-wkroczy-do-domu-aby-sprawdzic-przydatnosc-dla-uchodzcow/
 

Leonardo7

Nowicjusz
Dołączył
14 Październik 2015
Posty
84
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Płock
Też czytałem już na zachodnich portalach, że anglia i francja przymierzają się do ograniczania swobód obywatelskich, aby móc "zapobiegać atakom terrorystycznym". Chcą mieć swobodny dostęp do korespondencji, oraz mieszkań obywateli.
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
Francuzi domagają się bezpieczeństwa i dobrowolnie się zgadzają na ograniczenia swoich swobód
tak jak obywatele USA po 2001r
 

Leonardo7

Nowicjusz
Dołączył
14 Październik 2015
Posty
84
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Płock
Ale którzy Francuzi się na to godzą? 100% obywateli? Czy ci, których przekonały media? A jeśli tych którzy się godzą jest tylko 30 %? To jest chore. Najpierw sprowadzili sobie potencjalnych sprawców terroru, a potem zabierają wolność obywatelską wszystkim! Gdzie tu logika?!
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
pamiętaj że te zmiany się przewidziane w przepisach prawa, Francja to nie Polska, tam władza trzyma się litery prawa dość ściśle. Jest już ogłoszony stan wyjątkowi i sam w sobie powoduje ograniczenia swobód obywatelskich
 

Leonardo7

Nowicjusz
Dołączył
14 Październik 2015
Posty
84
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Płock
Stan wyjątkowy - rozumiem. Ja pisałem o tym, że władze chcą zmienić prawo ogólne. Że urzędnicy państwowi, czy służby "prewencyjnie" będą miały w każdej chwili dostęp do korespondencji, lub do mieszkania. Bez decyzji sądów, lub odpowiednich organów.
 
Do góry