Fajka Wodna

apopleksja

Nowicjusz
Dołączył
8 Grudzień 2010
Posty
11
Punkty reakcji
1
Nie mam nic przeciwko tytoniom smakowym. Ale po co komu tytoń w którym nie ma tytoniu? Po coś się pali. Nikotyna stymuluje umysł, tak jak kofeina, lub każda inna używka. Palenie dla smaku nie ma najmniejszego sensu.

Jacobbs,dla szpanu. Fajny dymek plus smak w ustach +50 do :cenzura:i**osci.
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
Co do melas bez tytoniowych- są nie opłacalne (pod względem walorów, nie ceny). Większość jakie próbowałem smakiem przypomina melasy tytoniowe niskiej jakości...

Nie, nie przecież to nielegalne...ale jak byłem w holandi to w jednej knajpie palili w boxie obok melase zmieszną z jakims ziółkiem :) i widać było że trochę ich złapała bania..

Spoko, wiem o co chodzi i tak :eek:k:
Nie będę robił z siebie jakiegoś mistrza shishy, bo raz zdarzyło mi się palić z shishy, to co się nie nadaje do tego (tylko nie mieszane z melasa)... Praktycznie zero wydajności, był dymek, ale fazy już nie... Druga sprawa, że shisha po takim eksperymencie była solidnie tym dymem przesiąknięta (dobrze, że shisha nie moja tylko kumpla wtedy była :D ).
 

Karol Marley

Nowicjusz
Dołączył
27 Lipiec 2010
Posty
315
Punkty reakcji
6
Wiek
34
Nie jestem fanem kopcenia tytoniu przez coś innego niż filtr.Bynajmniej nie taki z kilku cm. wody.Z ziołem jest przeciwnie - moją ulubioną formą palenia od zawsze jest bongo - z bongosa przesmaliłem jakieś 70% ogółu sortu ,który znalazł się w mych płucach z blantów pewnie ze 20% wiadro/fifa/inne - reszta.Bongo - najzdrowsze ,faza nie wymóżdża jak wiadra ,smakuje lepiej niż fifa ba - nawet blancik ,największa wydajność klimat też chill.Po za tym na mega zjaranego blanta jest bardzo ciężko skręcić ,a z takiego bączka - żaden problem.
 

zieliusz

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2006
Posty
723
Punkty reakcji
3
Wiek
39
Miasto
sląsk up!
Co do melas bez tytoniowych- są nie opłacalne (pod względem walorów, nie ceny). Większość jakie próbowałem smakiem przypomina melasy tytoniowe niskiej jakości...



Spoko, wiem o co chodzi i tak :eek:k:
Nie będę robił z siebie jakiegoś mistrza shishy, bo raz zdarzyło mi się palić z shishy, to co się nie nadaje do tego (tylko nie mieszane z melasa)... Praktycznie zero wydajności, był dymek, ale fazy już nie... Druga sprawa, że shisha po takim eksperymencie była solidnie tym dymem przesiąknięta (dobrze, że shisha nie moja tylko kumpla wtedy była :D ).

wymieszaj weed z melasą, a zobaczysz że całkiem spoko...Podobno.
 

makona1

Nowicjusz
Dołączył
15 Grudzień 2010
Posty
4
Punkty reakcji
1
W sumie nie paliłam nigdy tegoo, ale moja kuzynka mówiła, że to jest świetne. A ona sama jest przeciwniczką palenia fajek i picia alkoholu. No ale to paliłaa...
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Palenie trawy z shishy to idiotyzm. Węgiel używany do rozpalenia tytoniu ma o wiele za niską temperaturę, by mógł wydobyć z marihuany całe THC, jeśli w ogóle coś z niej wydobędzie.
 

oomichas

Nowicjusz
Dołączył
21 Grudzień 2010
Posty
18
Punkty reakcji
0
wczoraj zbiłem sobie sziszę. Zresztą, te aparaty sprzedawane na bazarach w Turcji to - co tu się oszukiwać - szajs.
Znacie jakieś dobre sklepy z fajkami? Takie, że ktoś nie wciśnie nam bubla?

pozdrawiam,
Michas
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
wczoraj zbiłem sobie sziszę. Zresztą, te aparaty sprzedawane na bazarach w Turcji to - co tu się oszukiwać - szajs.
Znacie jakieś dobre sklepy z fajkami? Takie, że ktoś nie wciśnie nam bubla?

pozdrawiam,
Michas

ja mam stąd: http://www.aladin.com.pl/ , tyle że po przez allegro kupowałem, camel box. Ale jeżeli już wiesz co to jest shisha i to nie będzie na zasadzie "eksperymentu" to radzę kupić inną niż camel, korpus shishy wewnątrz po kilku paleniach zaczął mi rdzewieć i ma talerzyk raczej do ozdoby, niż do funkcji jaką powinno spełniać. A za ile chcesz kupić?
 
M

marcin.ch

Guest
posluchaj palenie tytoniu z fajki wodnej jest na pewno bardziej szkodliwe od palenia papierosow
fajka wodna posiada filtr w postaci wody ale dymu coi dobrze nie oczysci. Jedynie kawałki szkła kurze i inny
tego typu syf zostanie w wodzie ale zwiazki zawarte w dymie nie
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
Marcin, ale z tego co widziałem w sklepach z shishami dostępne są np. filtry i jakieś roztwory, które dodaje się do wody i niby tworzą jakąś powłokę, która zatrzymuje część subst. smolistych :)
 
P

piotrr880927

Guest
MOZLIWE ZE SA TAKIE ROZTWORY ,KTORE CHOCIAZ PO CZESCI OGRANICZAJA EMISJE SUBSTANCJI SMOLISTYCH CZY INNYCH SWINSTW CHOCIAZ JA O TAKICH NIE SLYSZALEM I W ZADNYM Z COFFESHOPOW NIE WIDZIALEM. ALE WYDAJE MI SIE ZE I TAK TO NIE ROBI DUZEJ ROZNICY. WYSTARCZY SPOJRZEC NA DYM CO SIE Z NIM DZIEJE W FAJCE WODNEJ. TA BANKA SIE TYLKO OCIERA O WODE I CIALA STALE SIE W NIEJ "TOPIA" SZKLO I TYM PODOBNE ALE DYMU NIUE OCZYSCISZ
NAJBARDZIEJ OCZYSCI CI TEN SYF FILTR Z PAPIEROSA.
 

Kenobi

Jedi Master
Dołączył
1 Październik 2010
Posty
3 040
Punkty reakcji
169
Wiek
40
Miasto
zmienna
Mam pytanko co do tego akcesoria:

sitko_359x504.jpg


Mianowicie, czy to sluzy tak samo jak folia aluminiowa co sie zaklada na cybuch i dziurawi i na to wegilek czy folie trzeba zakladac tak czy siak ?

Nie dawno na imprezie u znajomych dziewczyny paliliśmy właśnie szisze i naprawdę nie chce mi się wierzyć że to nie jest szkodliwe dla zdrowia

Wszystko co dobre jest przewaznie szkoldliwe dla zdrowia :)

Nie mniej jest roznica czy sie pali dziennie iles tam papierosow czy sobie np. raz na tydzen ktos zapali fajeczke :)

Dym z fajki wodnej napewno tez jest mniej uciazliwy od tego syfu z peta.
 

glania

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2011
Posty
29
Punkty reakcji
1
Wiek
29
Najlepsza truskawka albo wiśnia :daibel2:
 

glania

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2011
Posty
29
Punkty reakcji
1
Wiek
29
albo też fajnie jak masz jabłkowy tytoń i nalejesz zamiast wody soku jabłkowego ^_^
 

Kenobi

Jedi Master
Dołączył
1 Październik 2010
Posty
3 040
Punkty reakcji
169
Wiek
40
Miasto
zmienna
Z tych co narazie palilem to smakowala mi mieta, capucino a teraz kupilem o smaku coli, zobaczymy jak bedzie :D
 
Do góry