Facet ;D

malami903

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2008
Posty
101
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
okolice Kalisza
Czesc oczywiście każda własnie takiego szuka..."faceta doskonałego", Ja już sie zdążyłam przekonac że ideału są tylko w bajkach i filmach a i tam nie zawsze...Juz kilka razy w sprawach sercowych noga mi sie podwineła, ostatnio moją "ofiarą" padł pewien chłopak, ma 19 lat i razem z siostrą prowadza niewielki klub dyskotekowy, dośc cześto tam bywam i szczerze mówiąc na poczatku wogóle mnie nie interesował, ale teraz jest inaczej. Może nie jest jakimś super ładnym ciachem ale najbrztrzy tez nie jest bynamnjiej mi zaczyna sie coraz bardziej podobać. Oczywiście on od małego dzieciaka ma pewnie wszystko ale chciała bym spróbowac poznac go bliżej. Za miesiąc sylwester a ja bd na sylwestrze własnie w tym jego klubie jak zwrócic jego uwage, tak żeby sie zainteresował...?
 

CałaOna

Nowicjusz
Dołączył
9 Grudzień 2008
Posty
450
Punkty reakcji
2
Wiek
37
Miasto
stąd i stamtąd
tanczyc blisko niego, usmiechac się ... i moze podejsc i zagadac ? moze macie wspolnych znajomych, ktorzy mogliby was poznac razem ?:) Powodzenia !
 

thorN89

Nowicjusz
Dołączył
18 Kwiecień 2009
Posty
87
Punkty reakcji
1
taa tańcz obok niego uśmiechaj się i ocieraj się o jego ciało w tańcu na pewno zwróci na Ciebie uwagę i jak się mu spodobasz to zacznie z Toba tańczyć ;)
 

Amand@

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2008
Posty
411
Punkty reakcji
3
Wiek
32
Tylko żebyś nie przesadziła z tym ocieraniem itd bo weźmie Cię za wiemy kogo :) Dawaj mu sygnały że Cię interesuje ale subtelne... Rozumiesz o co chodzi. Bo na imprezach jest mnóstwo dziewczyn które na pewno się nim interesują wiadomo z jakich powodów. Musisz pokazać że jesteś fajną, naturalną dziewyczyną :)
 

Wiluu

skoorviel
Dołączył
5 Styczeń 2009
Posty
1 318
Punkty reakcji
27
Wiek
34
Podejdz, powiedz, ze chcesz iść z nim do wyra i już. Gość Cię puknie, i jeżeli wpadniesz mu wtedy w oko, to się moooooooooże odezwie, a jak nie mówi się trudno ; )
 
N

Nieprzenikniona

Guest
Czesc oczywiście każda własnie takiego szuka..."faceta doskonałego", Ja już sie zdążyłam przekonac że ideału są tylko w bajkach i filmach a i tam nie zawsze...Juz kilka razy w sprawach sercowych noga mi sie podwineła, ostatnio moją "ofiarą" padł pewien chłopak, ma 19 lat i razem z siostrą prowadza niewielki klub dyskotekowy, dośc cześto tam bywam i szczerze mówiąc na poczatku wogóle mnie nie interesował, ale teraz jest inaczej. Może nie jest jakimś super ładnym ciachem ale najbrztrzy tez nie jest bynamnjiej mi zaczyna sie coraz bardziej podobać. Oczywiście on od małego dzieciaka ma pewnie wszystko ale chciała bym spróbowac poznac go bliżej. Za miesiąc sylwester a ja bd na sylwestrze własnie w tym jego klubie jak zwrócic jego uwage, tak żeby sie zainteresował...?

Skoro prowadzi klub to pewnie interesuje się muzyką. Zagadaj do niego na ludzie, co sądzi o tym i o tym zespole, jakiej muzyki słucha, przy jakiej dobrze się czuje. Sądzę, że dasz radę. Bądź pewna siebie i nie stresuj się. W sumie, masz komfortową sytuuję, bo możesz zagadać o rzecz przyziemną, a przy tym nie wyjdziesz na idiotkę.
 

Greeg

Wredny ch* ;)
Dołączył
9 Lipiec 2008
Posty
3 521
Punkty reakcji
313
Miasto
Kobieta :)
Dawaj mu sygnały że Cię interesuje ale subtelne... Rozumiesz o co chodzi.
Chcialbym tylko zaznaczyc, ze tych subtelnych sygnalow to 90 % facetow nie zauwaza :D To wyglada tak, ze wg kobiety, ona subtelnie podrywa faceta, a wg zwyklego faceta "nic sie nie dzieje". Jak kobieta zaczyna ostrzej to dopiero wtedy facetowi zaswieci sie lampka: "o, chyba mnie podrywa".

:)
 

VENEZIA

Nowicjusz
Dołączył
21 Styczeń 2009
Posty
436
Punkty reakcji
3
Chcialbym tylko zaznaczyc, ze tych subtelnych sygnalow to 90 % facetow nie zauwaza :D To wyglada tak, ze wg kobiety, ona subtelnie podrywa faceta, a wg zwyklego faceta "nic sie nie dzieje". Jak kobieta zaczyna ostrzej to dopiero wtedy facetowi zaswieci sie lampka: "o, chyba mnie podrywa".

:)

co rozumiecie przez "ostrzej" ? :p oprócz uśmiechow, trzepotania rzęsami itp.? :D
 

fenix212

Zbanowany
Dołączył
11 Październik 2009
Posty
449
Punkty reakcji
226
Chcialbym tylko zaznaczyc, ze tych subtelnych sygnalow to 90 % facetow nie zauwaza :D To wyglada tak, ze wg kobiety, ona subtelnie podrywa faceta, a wg zwyklego faceta "nic sie nie dzieje". Jak kobieta zaczyna ostrzej to dopiero wtedy facetowi zaswieci sie lampka: "o, chyba mnie podrywa".

:)

Możesz podać przykłady?
 

thorN89

Nowicjusz
Dołączył
18 Kwiecień 2009
Posty
87
Punkty reakcji
1
e tam wystarczy spojrzenie i uśmiech dziewczyny, tylko musi koleś zaczaić że to do niego uśmiech a nie z jakiegoś żartu, lub tylko z tego że coś sie jej przypomniało śmiesznego :D

2 takie spojrzenia z uśmiecham i juz koles wie że podoba się dla panienki, potem już powinien sam działać jesli chcę nawiązać kontakt.

a co do twojego problemu tak jak napisalem taniec obok siebie, delikatnie ocieranie się o siebie, najlepiej jak bedzie sam tanczyć podbic samej i tanczyc z pol metra obok niego, wtedy musi koles zauważyć i zadziałać, nawet najbardziej nieśmialy koles.
 

fenix212

Zbanowany
Dołączył
11 Październik 2009
Posty
449
Punkty reakcji
226
2 takie spojrzenia z uśmiecham i juz koles wie że podoba się dla panienki, potem już powinien sam działać jesli chcę nawiązać kontakt.

Szkoda właśnie takich sytuacji, gdy tak piszesz "jeśli chce nawiązać kontakt"... Skoro ona się uśmiecha to jej w równym stopniu powinno zależeć i też powinna chcieć a tak jak facet nie spróbuje szansa stracona dla niego i dla niej.
 

wera1522

Nowicjusz
Dołączył
5 Grudzień 2009
Posty
5
Punkty reakcji
0
Miasto
Wrocław City
Uśmiech,Strój(nie byt wyzywający żeby sobie nie pomyślał ale musi mieć to coś) taniec

Najlepsze Rozwiązanie... ;) znajdź taki momęt żeby był wolny i żebyś mogła z nim pogadać ;P
 
Do góry