F1. Sezon 2009

Yasashii

Nowicjusz
Dołączył
2 Kwiecień 2009
Posty
66
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
/root
To, że wyłaczyłeś TV po awarii bolidu BMW jest żałosne.
dokładnie tak, jak byś mi zaprzeczył że w sporcie nie można mieć swojego ulubionego zawodnika, który będzie się dla mnie liczył do tego stopnia, że reszta jest dla mnie tylko ozdobą. heh... no według mnie jak najbardziej można ale skoro uważasz, że nie, to twoja sprawa.
Po czym wnioskujesz, że BMW zrobiło dobry bolid?
Czytałem oficjalne informacje. Na praktyczne zastosowanie tej teorii trzeba poczekać, aż Kubica ukończy jakiś wyścig i nie przeszkodzi mu w tym żaden "przypadek".
Yasashii przypominasz mi typowego Polaka, który dla zasady nienawidzi narodu niemieckiego
Tu ci akurat powiem, że masz trochę racji, ale akurat w tym kontekście guzik mnie to obchodzi. Nie napisałem przecież, że możliwy spisek jest spowodowany przez niemca. Nie oceniaj mnie zbyt pochopnie.
ale dziwnym trafem Heidfeld zawsze ma fart a Robert rzadko
O to mi właśnie chodzi, Misioor
 

gelo287

Nowicjusz
Dołączył
6 Kwiecień 2009
Posty
397
Punkty reakcji
1
Moim zdaniem Brawn GP jest tylko mocne na początku sezonu. Zobaczymy czy wytrzymają dalej psychicznie.
 

Daros23

Nowicjusz
Dołączył
10 Czerwiec 2008
Posty
1 987
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Miasto
WLKP
Trybunał Arbitrażowy Międzynarodowej Federacji Samochodowej (FIA) uznał w środę, że dwustopniowe dyfuzory w bolidach Formuły 1 stosowane przez teamy Brawn GP, Toyota oraz Williams są zgodne z regulaminem mistrzostw świata Formuły 1.
czyli reszta zespolow bedzie musiala podgonic konkurencje.
 

gelo287

Nowicjusz
Dołączył
6 Kwiecień 2009
Posty
397
Punkty reakcji
1
Z tymi dyfuzorami to jest lipa bo nie kazdy moze je miec. troche nie sprawiedliwe.
 

Daros23

Nowicjusz
Dołączył
10 Czerwiec 2008
Posty
1 987
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Miasto
WLKP
dlaczemu niekazdy? wystarczy troche przebudowac bolidy. a poza tym nie kazdy tez moze swobodnie KERS zamontowac. sport nie musi byc sprawiedliwy. najsprawiedliwiej byloby gdyby wszyscy jezdzili dokladnie takimi samymi maszynami :p
 

hanys1986

Nowicjusz
Dołączył
18 Listopad 2008
Posty
129
Punkty reakcji
0
No tak, niefajnie ze nasz Robercik nie ma tego dyfuzora, no ale coz... Wg mnie gdyby to np. BMW czy Ferrari wymyslilo, to nie byloby takiego szumu, bo to przeciez "normalne", ze ferrari wygrywa...
 

Daros23

Nowicjusz
Dołączył
10 Czerwiec 2008
Posty
1 987
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Miasto
WLKP
zawsze ktos, kto spadl ze szczytu stara sie tam wrocic i chwyta sie roznych sposobow, zeby pokonac tych ktory go przegonili :p
 

Kaziczek

reaktywacja.
Dołączył
3 Kwiecień 2008
Posty
4 801
Punkty reakcji
76
Miasto
from Home
Dzisiejszego wyścigu nie oglądałem ale słyszałem że znowu teoretycznie najlepsi byli na końcu :/
 

Daros23

Nowicjusz
Dołączył
10 Czerwiec 2008
Posty
1 987
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Miasto
WLKP
i tak najlepszy wynik Kubicy w sezonie. pierwszy raz dojechal do konca wyscigu. oby bylo coraz lepiej. a najciekawsze w tym sezonie jest to, ze ferrari nadal nie zdobylo punktow :D
 

Szarex

Nowicjusz
Dołączył
18 Marzec 2007
Posty
566
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
powiat tarnowski
Cieszy mnie, że wreszcie ten sezon przyniósł zmianę w klasyfikacji. Panowanie MC Laren i Ferrari zaczynała mnie nudzić. Ale pewnie jeszcze parę razy klasyfikacja się zmieni, jak wszystkie zespoły zamontują KERS i dyfuzory.

W każdym razie zapowiada się bardzo ciekawy sezon.
 

Daros23

Nowicjusz
Dołączył
10 Czerwiec 2008
Posty
1 987
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Miasto
WLKP
wygra Vettel. a jak dobrze pojdzie to moze Kubica zdobedzie w koncu chociaz punkt
 

Stuq

Mr. Complicated
Dołączył
10 Lipiec 2007
Posty
1 491
Punkty reakcji
3
Jak obstawiacie GP Bangladeszu?

Eeee chyba Bahrajnu...
Jestem za Glockiem, albo Vettelem i im życzę 1 miejsca, Glockowi powinno byc łatwiej, wkońcu startuje z pierwszej lini. Cieszyłbym się gydyby Alonso wskoczył wyżej no i Kubica zdobył 1pkt, co będzie trudne...

Fajnie się ten nowy sezon rozgrywa, przetasowały się siły. Chociaż zobaczymy za 2 tygodnie w Hiszpani, kiedy to teamy wprowadzą nowe dyfuzory etc... O ile zdążą wprowadzić do tego czasu te zmiany.
 

Daros23

Nowicjusz
Dołączył
10 Czerwiec 2008
Posty
1 987
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Miasto
WLKP
oj cos slabiutkie jest BMW w tym sezonie, znowu zamykali stawke :/
a Button wywalczy mistrzostwo, zobaczycie
 

Kaziczek

reaktywacja.
Dołączył
3 Kwiecień 2008
Posty
4 801
Punkty reakcji
76
Miasto
from Home
Ogromna różnica między ubiegłym a obecnym sezonem ;)
Wszyscy mówią że w Barcelonie wszystko wróci do 'normy' ale jakoś mi się w to nie chce wierzyć :/
 

gelo287

Nowicjusz
Dołączył
6 Kwiecień 2009
Posty
397
Punkty reakcji
1
BMW ma jakies nie te samochody. Rok temu przecież to początek stawki był.
 
Do góry