Expose premier Beaty Szydło.

K

kate2

Guest
O tym mówię.Nie widzę czystych i uczciwych intencji w działaniach. Widać to po pomysłach z 500 zl dla rodzin. W planach jest inwigilacja i wywiad środowiskowy.Ja nic od nich nie chcę.Nikt nie kupi mojej wolności za żadne pieniądze.Nie życzę sobie szpiegostwa i wściubiania nosa w moje życie. Są też za utworzeniem europejskiej armii co według mnie stworzy mnóstwo zagrożeń.Resztki naszej suwerenności legną w gruzach. Co będzie gdy odmówimy przyjęcia imigrantów? Wcisną nam ich siłą pod groźbą wkroczenia wojsk. Póki co ustawa o bratniej pomocy nie została cofnięta. Co w razie zamieszek i konfliktów na tle tej calej historii z iimigrantami? Chyba nie trudno się domyślić....
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
a zauważyłaś że jak chodzi o ustawy "kadrowe" i te o których piszesz to szybko je przeprowadzają bez żadnych konsultacji społecznych, a ustaw 500+ ugrzęzła w tych konsultacjach i nie wiadomo czy do końca roku się uchwali
 

przecajo

ja tetryk
Dołączył
22 Kwiecień 2009
Posty
3 329
Punkty reakcji
91
Wiek
64
Miasto
wielkamałopolska
Herbatniczek napisał:
a zauważyłaś że jak chodzi o ustawy "kadrowe" i te o których piszesz to szybko je przeprowadzają bez żadnych konsultacji społecznych, a ustaw 500+ ugrzęzła w tych konsultacjach i nie wiadomo czy do końca roku się uchwali
Herbatniku, to proste, i nie mów że tego nie zauważyłeś.
Na kadrówkę nie potrzeba zmieniać budżetu.
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
poza tym jakoś trzeba utrzymać jednolitość i zwartość formacji politycznej, przeciez nie byłoby tylu chętnych na posłów PIS gdyby nie wizja posadek dla siebie i rodziny. A tak prezes rozdając etaciki ma wierną grupę ludzi, która na rozkaz zagłosuje za każdą ustawą, byle tylko była kasa na koncie i składki ZUS odprowadzane regularnie. A dla elektoratu śmieciówki i trochę show
 
B

Blancos

Guest
Herbatniczek napisał:
nie byłoby tylu chętnych na posłów PIS gdyby nie wizja posadek dla siebie i rodziny
Myślę, że dokładnie to samo można powiedzieć o chyba każdej dużej współczesnej partii politycznej w Polsce.
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
alez oczywiście, nie ma znaczenia czy to lewica czy prawica
 
E

EU Geniusz

Guest
Dzisiaj odświeżyłem sobie najważniejsze punkty z tego exposé... No i flaki mi się przewracają.
 
Do góry