Eurowizja 2016: Czy Szpak ma szanse na zwycięstwo?

M

MacaN

Guest
dominik5 napisał:
A co jest w tym takiego extra? Liczy sie sztuka. Conchita była zjawiskowa.
Dla mnie bardziej zjawiskowe są piersi ( tak, czytałem posty ze zrozumieniem ) tej dziewczyny od kiełbasy mr. kiełbasy.



kate2 napisał:
Ps. 2. A temat nie został już wyczerpany do granic możliwości? W każdym razie już po Eurowizji
A słyszałaś o tym, że nie zarzyna się kury znoszącej złote jaja? Temat żyje, nie wiem dlaczego ktokolwiek miałby go zamykać.
 
M

MacaN

Guest
dominik5 napisał:
Jest to troche prymitywne podejscie, ale okey, okey
No tak, bo dziś prymitywizm kończy się tam, gdzie zaczyna dziwactwo, nie? Ładna kobieta pokaże dekolt? - prymitywna! A nie... czekaj, to nie ona jest prymitywna, to te złe samce, które wykorzystują seksualnie kobiety i traktują je przedmiotowo.

Ale jak już wyjdzie na scenę facet, który twierdzi, ze jest kobietą - o! To już jest zjawiskowe, piękne, zachwycające. Dobra, ja jednak nie ciągnę dłużej tego tematu, bo równie dobrze mogę rozmawiać z wegetarianinem o tym, czy szynka jest smaczniejsza od pomarańczy.
 

dominik5

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2015
Posty
63
Punkty reakcji
9
MacaN napisał:
to te złe samce, które wykorzystują seksualnie kobiety i traktują je przedmiotowo.
A nie jest tak? Co w tym nadzwyczajnego jak kobieta wystawi swoje piersi na pokaz? Conchita to dzieło sztuki. Ona jest czymś więcej. Ucina stereotypowe spojrzenie na kobietę.
 
K

kate2

Guest
dominik5 napisał:
to te złe samce, które wykorzystują seksualnie kobiety i traktują je przedmiotowo.
A nie jest tak? Co w tym nadzwyczajnego jak kobieta wystawi swoje piersi na pokaz? Conchita to dzieło sztuki. Ona jest czymś więcej. Ucina stereotypowe spojrzenie na kobietę.
To Twój ideał kobiety? Gratuluję gustu.
 

Jendrula

Haps!
Dołączył
15 Listopad 2008
Posty
1 083
Punkty reakcji
549
A czy Szpak kiedykolwiek wybijał się na swojej orientacji (jakakolwiek by nie była, bo nie wiem). Jeśli tak to wyprowadźcie mnie z błędu :D
 
Do góry