....:::energy2000:::....

Zabi

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2006
Posty
167
Punkty reakcji
0
O klubie nie wiem bo nie byłem... ale na swoich setach z imprez mają nawet niezłą muze B) ...
 

merida

Nowicjusz
Dołączył
5 Styczeń 2006
Posty
89
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Poznań
Muzyka jest dobra w patyk ;) kto był? niech sie wypowie, czy warto przejechac całą Polskę, by sie tam pobawić
 

jamajka

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2006
Posty
404
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Far far away...xD
Siema, co myslicie o klubie Energy 2000. :D ??
na poczatku był haos...który uwolnił energię myślisz że słyszałeś już wszystko, myślisz ze widziałeś już wszystko, myślisz ze nie można cię zaskoczyć nowe energy 2000 tak powsatała dawka energi po 2000 przemian ... przerzyj rewolucyjną ewolucje w energy 2000 prawdziwa moc jest z nami :D eh to mówi samo za siebie
 

szczurek222

Nowicjusz
Dołączył
5 Styczeń 2007
Posty
7
Punkty reakcji
0
"na poczatku był haos...który uwolnił energię myślisz że słyszałeś już wszystko, myślisz ze widziałeś już wszystko, myślisz ze nie można cię zaskoczyć nowe energy 2000 tak powsatała dawka energi po 2000 przemian}


LOL dobrze odpowiedziane:)
moim zdaniem jest to najbardziej super extra odlotowy klub w polsce pod względem wystroju, muzyka też super, ale nie słuchałem muzy z innych kulubów.

Jeżeli ktoś ma jakies fajne stronki z których można pobrać muzyke z klubów, albo jakies super kawałki, to prosze pisać na gg:1069686. A może ktoś ma do sprzedania mixer Numark DXM 06, to też zapraszam do konaktu!

POZDRAWIAM
 

Boyan

Nowicjusz
Dołączył
25 Grudzień 2006
Posty
502
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
z koszmarów !!!
Energy 2000 to jeden z niewielu klubów w Polsce na bardzo wysokim poziomie zarówno bezpieczenstwa,co jest wazne, jak i panujacej tam atmosfery:) muzyka dla kazdego...kazdy sobie cos do sluchu wybierze:) ....a teraz czekamy na vol.7 .... :)
 

Attachments

  • u2_4599.jpg
    u2_4599.jpg
    101,9 KB · Wyświetleń: 173

clementyna

Nowicjusz
Dołączył
30 Wrzesień 2006
Posty
101
Punkty reakcji
0
Miasto
z tajemniczego ogrodu
ja mam tylko 30 minut drogi :D :D :D
ale narazie nie jeżdżę, bo by mnie nie wpuścili :p
Ale jak skończę upragnione 18 lat to będzie cotygodniowy zjazd :sexy:
 

AX3L

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2007
Posty
60
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Café Del Mar, San Antonio, Ibiza
lol cos jak manieczki2...

miedzy Polska a zachodem Europy jest przepasc w jakosci klubow i muzyce w nich...
Polska nie dorasta do piet zachodowi zreszta to co u nas graja w klubach to porazka, Dj Hazel (zo to w ogole jest??? - i on smie sie nazywac DJ'em? rotfl)
 

Baczek

Nowicjusz
Dołączył
22 Luty 2007
Posty
53
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
na Ch : P
Przereklamowane.

Wolę kluby, mniejsze, przytulniejsze i ze znośną muzyką ; )
 

pwt

Nowicjusz
Dołączył
21 Marzec 2007
Posty
1
Punkty reakcji
0
mieszkam w krakowie, i jestem w klubie średnio co 2 tygodnie, i ciekawi mnie czy wypowiadające sie osoby wogóle były w energy 2000 czy po prostu powtarzają plotki i to co ktoś powiedział. w piątek wjazd dla wszystkich, bez limitu wiekowego, selekcji itd (czasem jest bydło to fakt).. sobota wstęp od 18 lat zakaz wejścia w strojach sportowych ogólnie kulturka. co do muzyki są gusta i guściki ale tak jak w domu słucham trance, electro tak w energy bardzo dobrze bawi mi sie przy klimatach komercyjnych no i przede wszystkim klimat... ogólnie najlepsza dyskoteka w jakiej byłem jeżeli ktoś chce sie naprawde wybawić to tylko tam. serdecznie polecam !!
 

xnc

Nowicjusz
Dołączył
10 Styczeń 2007
Posty
443
Punkty reakcji
0
Jakoś mało do rzeczy ma tutaj "ubiór sportowy" i wiek. Dorosnąć może każdy, gajerek założyć też, tutaj chodzi o samych ludzi.


Z tego co się zaczynam łapać to to całe enerdzy to wcale taka zła dyskoteka nie jest. Inna sprawa z podobnymi jej, a jest wiele takich gdzie prymitywne zachowania są na porządku cotygodniowym. No cóż...
 

yeloo

Nowicjusz
Dołączył
5 Luty 2008
Posty
173
Punkty reakcji
0
Miasto
wszedzie
a ile tak w ogóle kosztuje wstęp, i czy jakieś fajne imprezy będą niedługo z fajna muzą i fajnymi gośćmi
 

RaFi777

Nowicjusz
Dołączył
10 Listopad 2008
Posty
194
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Lbn
Bilety kosztują bodajże 30-35 zł a od święta to ok 45-50 nawet:) jestem wielkim fanem tego klubu byłem tam kiedyś ale tylko przejazdem udało mi się porozmawiać nawet z właścicielem ale nic ciekawego się nie dowiedziałem raczej bo się spieszył bo byłem tam w sobotę rano czyli po jednej a po drugiej imprezie:] kiedyś planuję przejechać te 400km i się dobrze pobawić:D

Pozdrawiam
 

kalolcia18

Nowicjusz
Dołączył
8 Lipiec 2008
Posty
487
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Bilety kosztują bodajże 30-35 zł a od święta to ok 45-50 nawet:) jestem wielkim fanem tego klubu byłem tam kiedyś ale tylko przejazdem udało mi się porozmawiać nawet z właścicielem ale nic ciekawego się nie dowiedziałem raczej bo się spieszył bo byłem tam w sobotę rano czyli po jednej a po drugiej imprezie:] kiedyś planuję przejechać te 400km i się dobrze pobawić:D

Pozdrawiam

Ile?? Bilety kosztują ok. 10 -15 zł! To jest zdecydowana różnica w cenie którą Ty podałeś. 30 zł fakt, tyle może kosztowac bilet,ale w Andrzejki lub Sylwestra :D Klub ogólnie jest swietny, więc polecam. Warto przejechac troszkę kilometrów :) Dla każdego coś dobrego :D


A co do konkretnych imprez, to wejdź sobie na główną stronę energy2000, tam jest napisane wszysto. Ceny przy imprezach też są :)
 
Do góry