empatia

Monia12345

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2007
Posty
334
Punkty reakcji
0
Witam... Mam poważny problem.... tzn mój przyjaciel .. :( Czuje wielką empatię .... strasznie mi smutno bo w jednej chwili stracił prawie wszystko co ma :( Przyjaciel od ładnych paru lat. Miał wypadek jechał bez prawka kolegi autem i zaczęli dachować ale na szczęście żadnemu nic sie nie stało.... ale musi oddać kolegi rodzicom za zniszczenia auta 5 tys zł....A za to dziewczyna z którą był ponad rok w styczniu by był 2 lata... zerwała z nim ''bo powiedziała, że jest nieodpowiedzialny'' Jak ja widzę jak on cierpi :(( Serce mi się kroi ;/ Nigdy się tak nie czułam.. Mama mama nie pomoże ze spłata kasy bo nie ma... sam musi jakoś uzbierać.... chce sprzedać telefon, komputer itp :( A ja tez nie mam pieniążków by mu jakoś pomóc :(( A bardzo bym chciała ... Ale powiedziałam mu już jeśli będę mogła jakoś pomóc to powiedz! Jak mogę pomóc jeszcze ? może macie jakieś pomysły?:(
 

adrianzaq12wsx

Nowicjusz
Dołączył
26 Listopad 2008
Posty
46
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Szczerze mówiąc to , to jest ich obydwóch wina jednego że dał mu samochód a drugiego że jechał jak wariat bo inaczej być nie mogło skoro dachował jedyna moja rada to taka żeby go pocieszać i żebyś próbowała mu znalesc jakąś pracę.. A ile ona ma lat ?? jeśli można wiedzieć
 

EmiyaShiro

Nowicjusz
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
239
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Bytom
Hmm coś mi się wydaje, że jednak nazwa tematu "empatia" jest nie odpowiednia dla tego wątku ;) prosiłbym o jakąś jaśniejszą zmianę na coś co bardziej będzie wyrażało kontekst tego wątku ;)
 

yaiez

Yggdrasil
Dołączył
11 Listopad 2008
Posty
614
Punkty reakcji
4
Wiek
34
Miasto
Tam gdzie wiatr
Właśnie... wypadałoby najpierw poznać znaczenie słów zanim się ich użyje.

Cóż - obydwoje zachowali się jak debile i mają nauczkę. Po co masz go głaskać po tym co się stało? Za swoje błędy trzeba być odpowiedzialnym, takie jest życie.
 

Monia12345

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2007
Posty
334
Punkty reakcji
0
Może to nie odpowiednia nazwa do tego wątku ... ale wiem co to znaczy ... Po prostu czuje tak i tak napisałam... Wiem, że nie powinnm go głaskać ... tego nie robie ...
 
K

kinga_sc

Guest
po ile oni maja lat?

szkody powinni podzielić na dwoje, gdyż jeden i drugi zachował się nieodpowiedzialnie, jeden gdyz dał mu auto, a drugi, że jechał bez prawka

czy oni byli pijani?
 
Do góry