Emo

Ursus91

Animożerca
Dołączył
19 Grudzień 2008
Posty
1 094
Punkty reakcji
66
Miasto
Średniowiecze
Dla mnie emo mają dziwny styl. Często żartujemy z kumplami o emo, ale z czego się nie żartuje? A że mają dziwny (dla mnie) styl ubioru, to jakoś mi to nie przeszkadza. Jeśli się nawet na kimś wzorują to co? Źle? Uważam, że każdy powinien mieć swój styl, jeśli taki im pasuje to dobrze.
 
R

Reuben

Guest
punki i goty byli pierwsi
emusy pojawily sie po nich
kiczowate bezjajowce
takie sa fakty moj drogi lestacie
 

Lestat

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2007
Posty
2 195
Punkty reakcji
22
Miasto
Szeol
Emo z lat '80. wyglądali całkiem inaczej, niż te wypindrzone lalki Barbie z natapirowanymi włosami. Miej to na uwadze.


Dokladnie!!! Reuben jak nie masz pojecia, a nie masz to milcz! Nie wiesz nawet jak dawno narodzila sie ta subkultura, ktora w zasadzie podobno ma poczatki w USA w NY.
 
A

Aulelia

Guest
No tak, ale ona ma prawo tak sądzić. Po prostu nienawidzi emo, bo emo kojarzą jej się ze stereotypami, tj. np. żyletkami. Proponowałabym poczytać więcej w necie o prawdziwych emo, którzy jednak posiadali swój światopogląd. Niestety, tak jak już pisałam, wpływ pop kultury oraz Bravo Girl spowodował, że ta subkultura upadła . Teraz emo tworzą głównie nastolatki słuchające Fall Out Boy. Przy czym, śmią twierdzić, że jest to metal. Ech, brak słów.
 

Nekson

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2010
Posty
188
Punkty reakcji
0
Miasto
Osw.
punki i goty byli pierwsi
emusy pojawily sie po nich
kiczowate bezjajowce
takie sa fakty moj drogi lestacie

Hahha, nie no nie wyrobię.
No jasne, że po nich, bo ten styl się na nich wzoruje to jest połączenie, na tym to polega.
 

Pbn

Nowicjusz
Dołączył
27 Styczeń 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
www.freewebs.com/youdontknowemo/

To by bylo na tyle w tym temacie, mozna zamknac BB)
 
R

Reuben

Guest
słuchajcie, nikt z mojego środowiska nie słyszał o emo z lat 80! wtedy pojawili się popersi którzy byli przeciwko punkom, wywodzili sie z bogatych rodzin i nienawidzili punkow! ale emo?
 

Garwina

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2009
Posty
112
Punkty reakcji
4
to , że nikt z twojego podwórka o tym nie słyszał , nie oznacza to , że to nie istnieje.
Nie rozumiem po co piszesz o popersach , wtedy było mnóstwo subkultur , nie tylko punki i popersi. serio. nawet emo.
 

Nekson

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2010
Posty
188
Punkty reakcji
0
Miasto
Osw.
słuchajcie, nikt z mojego środowiska nie słyszał o emo z lat 80! wtedy pojawili się popersi którzy byli przeciwko punkom, wywodzili sie z bogatych rodzin i nienawidzili punkow! ale emo?

Boga też nikt nie widział, a wiele osób żyjących na tym świecie wierzy w niego.
 

PePeSo

Nowicjusz
Dołączył
20 Luty 2010
Posty
34
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Miasto
Gdańsk
Boga też nikt nie widział, a wiele osób żyjących na tym świecie wierzy w niego.
Tu masz rację,lecz emo to inna historia. Ja myślę że człowiek emo "rodzi się" gdy wszyscy go odrzucą tzn. gdy koledzy w szkole wyśmiewają się i biją go, rodzice również się go wstydzą, a cięcie się jak dla mnie jest sposobem "wyżycia się".
 

Nekson

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2010
Posty
188
Punkty reakcji
0
Miasto
Osw.
Hmm, ja mam całkowicie inne zdanie na ten temat, osoba zakochuje się w muzyce emo i to ona dalej kształtuje jego charakter i podejście do życia. ;)
 
R

Reuben

Guest
to , że nikt z twojego podwórka o tym nie słyszał , nie oznacza to , że to nie istnieje.
Nie rozumiem po co piszesz o popersach , wtedy było mnóstwo subkultur , nie tylko punki i popersi. serio. nawet emo.
czlowieku jakby nie było jestem artystka i obracam sie w środowisku ludzi którzy są muzykami od lat także ich zdanie dla mnie znaczy wiecej niż kolesia z forumowisko.pl

Boga też nikt nie widział, a wiele osób żyjących na tym świecie wierzy w niego.

ależ żeś porowanie zaje**** :lol: boze wy tu macie wiedze podobna do mojego kuzyna tylko że on ma 3 latka ;)
 
Do góry