Emo

krugar

Nowicjusz
Dołączył
1 Marzec 2009
Posty
41
Punkty reakcji
0
emo-pokemon. Powiem wam, że w większości się sprawdza :D
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Kiedyś było już kilka tematów o emo. Każdy został zamknięty, bo zmieniał się w przekrzykiwankę, kto lepsze wyzwisko wymyśli, albo kto bardziej pojedzie po czarnych grzywkach. Ten temat powoli zmienia się w to samo i nie wróżę mu długiego żywota. Raport.
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
To było przecież do przewidzenia :p Jego miejsce od początku to co najwyżej śmietniczek. Ja w cuda nie wierzyłem :p
 

blackcoffee90

Nowicjusz
Dołączył
12 Sierpień 2008
Posty
537
Punkty reakcji
2
Wiek
33
hm, mnie zastanawia coś innego..
skąd te 15 letnie dzieciaki z niezamożnych rodzin mają kasę na takie dodatki, ciuchy itd...
 

yaiez

Yggdrasil
Dołączył
11 Listopad 2008
Posty
614
Punkty reakcji
4
Wiek
34
Miasto
Tam gdzie wiatr
Pieniądze się zawsze znajdą, one są w tym stanie poświęcić wszystko wzamian za lekki improvement swojego jakże oryginalnego stylu. Kto zresztą powiedział, że te dzieciaki są z rodzin niezamożnych? Wydaje mi się inaczej.
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
Właśnie, spotkać dziecko emo z ubogiej rodziny jest trudno. Najczęściej to są osoby które mają wszystkiego pod dostatkiem.
 

wyznaczona

Nowicjusz
Dołączył
4 Marzec 2009
Posty
180
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Gdzieś daaleko
Właśnie, spotkać dziecko emo z ubogiej rodziny jest trudno. Najczęściej to są osoby które mają wszystkiego pod dostatkiem.

zgadzam się w zupełnosci. bo te ich wszystkie gadżety emo tez muszą nieżle kosztowac.
wg mnie emo to są rozpieszczone dzieci, które chcą się na siłę zbuntowac.
 

ne-ko

Nowicjusz
Dołączył
16 Marzec 2009
Posty
196
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Między Krakowem a Zakopanem
ja myślę że troszkę przesadzacie z tym że emo to musi być nadziane... wcale tak nie jest to jak z każdą muzyką i każdą subkulturą... nie wybiera członków a z czym się wam kojarzą to już wasza indywidualna sprawa słodkie różowe dziewczynki tez wyglądają na dziane a często grosza przy tyłku nie mają Oo
 
M

malina.

Guest
ja myślę że troszkę przesadzacie z tym że emo to musi być nadziane... wcale tak nie jest to jak z każdą muzyką i każdą subkulturą... nie wybiera członków a z czym się wam kojarzą to już wasza indywidualna sprawa słodkie różowe dziewczynki tez wyglądają na dziane a często grosza przy tyłku nie mają Oo
wszystko ślicznie pięknie, tylko jeśli tak dużo osób ma takie zdanie, to coś w tym jednak musi być. ;]
 

JaY22

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2009
Posty
146
Punkty reakcji
0
Miasto
HollyŁódź
Taaa... temat rzeka, ile ludzi tyle opinii... :) ale zauważcie, że skoro tyle osób wypowiada się negatywnie to coś musi to oznaczać, prawda? a może też będę podążał stereotypami i powiem, że EMO są beee? albo to kosmici i latają na grzebieniach...? ;O

Tutaj odzywa się tolerancja, jej brak lub też wyczulenie na EMO, albo znieczulica i mijanie jak powietrza... póki mnie nie zaczepiają i nie starają się zEMOziomować to niech sobie będą... ;) ale są zapewne wyjątkowe przypadki, które robią taką reklamę EMO, że najprościej w świecie będzie jak z dresami i blondynkami... dres głupi, blondynka głupia... a dlaczego? bo wszędzie da się znaleźć przykład głupoty, ale nie wszędzie jest to tak promowane... proste ^^

Tym razem padło na EMO...

Ku gwoli ścisłości sam za "EMO" nie przepadam ;]
 

ne-ko

Nowicjusz
Dołączył
16 Marzec 2009
Posty
196
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Między Krakowem a Zakopanem
ja myślę ze nienawiśc do emo wiaze się z niewiedzą i tą całą modą ktora teraz nastałą to jest w zbyt wielkich ilościach podawane nam.. jak komuś wepcha się 1000 ciasteczek tez się nimi porzyga
 

cairath

Nowicjusz
Dołączył
4 Marzec 2009
Posty
72
Punkty reakcji
0
Jak byłem w Pradze to chodziło tam mnóstwo emo i szczerze mowiąc momentami przerażało mnie to, że widząc przed sobą np taką parkę emo miałem problem ze stwierdzeniem które z nich jest facetem.
 

JaY22

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2009
Posty
146
Punkty reakcji
0
Miasto
HollyŁódź
Kurde... a wybrałbym się kiedyś do Tokyo... i bynajmniej nie po to, żeby stwierdzić, czy przeraża mnie nadmiar EMO xP ogólnie Japonia => kraj kwitnącej wiśni ;D już ten widok podobno robi wrażenie :)
 

ne-ko

Nowicjusz
Dołączył
16 Marzec 2009
Posty
196
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Między Krakowem a Zakopanem
Kurde... a wybrałbym się kiedyś do Tokyo... i bynajmniej nie po to, żeby stwierdzić, czy przeraża mnie nadmiar EMO xP ogólnie Japonia => kraj kwitnącej wiśni ;D już ten widok podobno robi wrażenie :)
tam nie ma emo ale nie ma też granic ze facet chodzi w spodniach a kobieta w sukience x]]

tak tak piękny kraj x3
 

JaY22

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2009
Posty
146
Punkty reakcji
0
Miasto
HollyŁódź
Nie ma EMO => fakt :p (zapomniałbym, że to kraje Azjatyckie) U nas to jest wyróżnienie u nich w pewnym sensie norma... ale Japończycy nie po raz pierwszy pokazują, że ich zwyczaje, obyczaje i kultura potrafią się drastycznie różnić od innych krajów ;) ale może przez to ten kraj jest ciekawy, bo nie kopiuje wszystkiego jak leci zza granicy... (choć zdarza się, zdarza...)
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
ja myślę że troszkę przesadzacie z tym że emo to musi być nadziane... wcale tak nie jest to jak z każdą muzyką i każdą subkulturą... nie wybiera członków a z czym się wam kojarzą to już wasza indywidualna sprawa słodkie różowe dziewczynki tez wyglądają na dziane a często grosza przy tyłku nie mają Oo

No nie ma co też puszczać sobie wodzów wyobraźni, że EMO to dziecko z willi. Po prostu jest to dziecko najczęściej z co najmniej średnio zamężnej rodziny. Bo wystarczy popatrzeć sobie na wszystkie akcesoria emo. Dziecko z ubogiej rodziny przeważnie nie ma na nie kasy.
 
Do góry