Elton John chce adoptowac Lwa

Status
Zamknięty.

Lestat

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2007
Posty
2 195
Punkty reakcji
22
Miasto
Szeol
Kim jest sam Elton John nie musze nikomu mowic, poniewaz Jego slawa oraz muzyka jest powszechnie znana. Wiadomo tez, ze jest zdeklarowanym Gejem, ktory kilka lat temu bral pseudo slob ze swoim partnerem o czym bylo glosno.

Kiedy przeczytelem ta wiadomosc w pudelku stwierdzilem, ze to glupota. Ale, ogladajac tv w TVN24 a pozniej w TVP Info slysze to samo. Chodzi o Lwa, chlopaca z Ukrainskiego sierocinca, gdzie trafialja dzieci z rodzin, w ktorych rodzice zgineli przez narkotyki itp. rzeczy. Sam partner Eltona byl na tyle oczarowany malym dzieckiem, ze naklonil gwiazdora do pomyslu, zeby adpotowac to dziecko. I tu jest pies pogrzebany, poniewaz mamy sytuacje, gdzie para gejowska glosno zadeklarowala chec adopcji Lwa.

Zastanawiam sie nad tym jakie bede tego konsekwencje, bo o ile jestem pewny, ze nie uda im sie ta sztuka, to zaczynam sie obawiac, ze za czas jakis coraz wiecej par homo bedzie sie glosno ubiegac o adopcje jakiegos dziecka wzorem Eltona Johna.
 

Bishop986

King of Mars
Dołączył
3 Sierpień 2008
Posty
8 886
Punkty reakcji
70
Miasto
Kraina "By żyło się lepiej"
Ja myślałem, że piękni bogaci i sławni to celują raczej w adopcje dzieci z rejonów typu Somalia, Etiopia, Wietnam itp. I na Ukrainę przeszedł czas? :)
Niektóry ludziom kasa i propaganda troszkę w głowie miesza.
 

Lestat

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2007
Posty
2 195
Punkty reakcji
22
Miasto
Szeol
No ja bylem zaskoczony, ze to nie o Rumunie chodzi. ;) Swoja droga, no wlasne, pseudo piekni, na 100% bogaci i znani. Jestem ciekawy finalu tej sprawy. Wydaje mi sie, ze gdyby Elton mieszkal w Holandii i byl Holendrem nie byloby zadnych przeszkod.
 

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia
Ma kase to dopnie swego pewnie,

zal dziecka

chociaz nie wiem co gorsze, mieszkac u bogatych obojga tatusiow czy w ukrainskim bidulu...

swiat schodzi na psy, pftu.. co ja plete przeciez on zawsze taki byl
 

Lestat

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2007
Posty
2 195
Punkty reakcji
22
Miasto
Szeol
Hmm... bardziej mnie martwi precedens, inne pray homo beda mialy juz jakis przyklad, im dali to dlaczego nam nie pozwalacie. I dlatego chodz widzialem w tv wypowiedz Eltona to wierze, ze to tylko plany, nadzieje i nic wiecej.
 

Bishop986

King of Mars
Dołączył
3 Sierpień 2008
Posty
8 886
Punkty reakcji
70
Miasto
Kraina "By żyło się lepiej"
Ale przecież są kraje gdzie taki rzeczy dzieją się legalnie więc ogólnie rzecz biorąc precedens jest. Poza tym na Ukrainie nie ma chyba prawa opartego na precedensach więc nawet jeden przypadek nie musi formalnie ciągnąc za sobą jakiś konsekwencji chociaż może ustalić jakąś praktykę. Ciężko powiedzieć.
 

BartekOWP

Nowicjusz
Dołączył
15 Sierpień 2008
Posty
5
Punkty reakcji
0
Wiek
42
Miasto
Tomaszów Maz
Hmm... bardziej mnie martwi precedens, inne pray homo beda mialy juz jakis przyklad, im dali to dlaczego nam nie pozwalacie. I dlatego chodz widzialem w tv wypowiedz Eltona to wierze, ze to tylko plany, nadzieje i nic wiecej.
To może być naprawdę niebezpieczne gdyż zaraz inni zaczną domagać się takich samych praw ,ciekawe kto w naszym kraju pierwszy głos zabierze w tej sprawie i jakie to poniesie za sobą konsekwencje....
 

elpablo

Tyran Okrucieństwa
Dołączył
6 Luty 2008
Posty
2 980
Punkty reakcji
53
Wiek
38
Miasto
Dark Wood
Zaraz zaczną się gej wycieczki w celach adopcyjnych na Ukrainę. W biednych krajach sporo dzieciaków zostaje przehandlowanych za parę groszy, ciekaw jestem ile takich pedalskich par zakupiło sobie już dzieciaka z Rumuni, Ukrainy czy jakiejś Somalii. Zresztą gdzieś niedawno czytałem o tym że polscy geje też adoptują legalnie polski dzieciaki a robią ta pod przykrywką fikcyjnych ślubów, ciekawe ile w tym prawdy.
 

Lestat

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2007
Posty
2 195
Punkty reakcji
22
Miasto
Szeol
Mnie zastanawia fakt, jakie beda te dzieci. Przypomina mi sie motyw z USA, tam dwie dziewczynki byly wychowywane przez swoich tatusiow, a mieli oni corki z malzenstw, ktore rozpadly sie z roznych powodow. To bylo dawno jak ten program widzialem, ale dziewczyny byly w miare normalne, w miare, poniewaz psycholog szkolny wypowiadal sie cos o spaczonej wizji rodziny i wartosciach rodzinnych.
 

Rasmatis

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2009
Posty
453
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Miasto
Vava to reggae town
Ja jestem temu przeciwny i cieszę si, że raczej Ukraina, która póki co jeszcze jest mało tolarencyjna, nie pozwoli raczej gejom adoptować tego dzieciaka. Mieszkać w takim bidulu to tragedia, podejrzewam, że fizycznie lepiej by mu było z parką homo, ale psychicznie to, może być naprawdę kiepskie.
A co do odnoszenia się, to trzeba osobie czasem przypomnieć skoro na świecie przestali o nim pisać, nie?
 

zouza

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2009
Posty
924
Punkty reakcji
12
Miasto
wawa
wiem ze trudno wam zrozumiec czemu sie z tym obnosi ale pomyslcie o tym jak o paradach ;)

poza tym wiadomo przeciez ze w takim sierocincu lew ma lepiej wiec jestem za tym zeby dalej tam gnil.
 

Rasmatis

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2009
Posty
453
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Miasto
Vava to reggae town
Tak jak już pisałem wcześniej, wiadomo że miałby lepiej zwłaszcza fizycznie u tej parki, ale to mogłoby ponieść większe konsekwencje psychiczne później. Moze gdyby go nie wzieli to po "reklamie w TV" tego chłopca, znajdzie się jakaś normalna para która bedzie chciała go adoptować. To byłoby najlepsze wyjscie chyba.
 

zouza

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2009
Posty
924
Punkty reakcji
12
Miasto
wawa
Tak jak już pisałem wcześniej, wiadomo że miałby lepiej zwłaszcza fizycznie u tej parki, ale to mogłoby ponieść większe konsekwencje psychiczne później. Moze gdyby go nie wzieli to po "reklamie w TV" tego chłopca, znajdzie się jakaś normalna para która bedzie chciała go adoptować. To byłoby najlepsze wyjscie chyba.

dwa rozne punkty widzenia wy uwazacie ze takie dziecko ma zjechana psyche i zycie przez dwie matki czy dwoch ojcow a ja uwazam ze przez ludzi ktorzy wscibijaja swoje nosy tam gdzie nie trzeba i pokazuja palcem wszystkich innych od nich.zrozum ze dziecko nie ma uprzedzen dopoki nie dorosnie i nie zauwazy ze jest wysmiewane z jakiegos powodu, to dorosli ludzie robia im papke z mozgu bo to zle, zboczone ale zadnego homoseksualisty osobiscie nie znaja.

ale to nie na temat tutaj
 

Rasmatis

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2009
Posty
453
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Miasto
Vava to reggae town
Tak sie składa, że znam conajmniej kilku homoseksualistów obu płci.

Zgadza się, że dziecko dopóki nie dorośnie, to nie będzie rozumiało tego. Ale dziecko dorastając czerpie przykład z rodziców. I teraz wyobraź sobie, że w podstawówce, taki chłopczyk podchodzi do chłopców i ich całuje, lub chce się z nimi bawic w doktora. Pomyśl o rekacjach rodziców dzieci, którzy są razem z nim w klasie. Przecież dziecko ma zaburzoną wizje rodziny w tym momencie, nie jeden psycholog Ci to powie. Moze nie być wstanie stworzyć normalnej rodziny, mając takie wzorce. Pomijając juz to, że bedzie starsznie zamęczane i wysmiewane z powodu obojga tatusiów przez dzieci w szkole. Owszem jest wyjście prywatnego nauczania, ale taka asymilacja dziecko powoduje jeszcze większe uszczerbki na psychice.
 

zouza

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2009
Posty
924
Punkty reakcji
12
Miasto
wawa
Ale dziecko dorastając czerpie przykład z rodziców. I teraz wyobraź sobie, że w podstawówce, taki chłopczyk podchodzi do chłopców i ich całuje, lub chce się z nimi bawic w doktora.
ciekawe podejscie, ja sie nie bawilam z dziewczynkami w doktora w podstawowce, nie przyszlo mi tez do glowy je calowac, uwazasz ze taki chlopczyk bedzie calowal chlopcow tylko dlatego ze ma dwoch ojcow? rozumiem ze na tej samej zasadzie postepuje dorosly homoseksualista, rzuca sie na wszystkich facetow.
 
Status
Zamknięty.
Do góry