[ELEKTRONICZNA KSIĄŻKA TELEFONICZNA] pilnie potrzebna...

TrędowataAsia

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2007
Posty
114
Punkty reakcji
0
Witam

Kiedyś w googlach łatwo było znaleśc strony z książkami telefonicznymi online - internetowymi. Łatwo szybko i wygodnie szukało się numerów a teraz...??

Mam właśnie problem, ktoś puszcza mi z numeru domowego sygnałki na komórke, gdy oddzwaniam nikt nieodbiera. Chciałam znaleść numer w książce telefonicznej w internecie ale żadna ze stron niedaje takich możliwosci. Albo wyszukuje tylko numery firm albo podają ze nieprawidlowy numer kierunkowy mimo iż jest prawidłowy. I tu chciałam prosić, czy ktoś zna strone internetową gdzie mozna sprawdzic wlasciciela numeru telefonu??

Pozdrawiam serdecznie wszystkich forumowiczów
 

sopel661

Nowicjusz
Dołączył
27 Listopad 2007
Posty
345
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Poznań
wydaje mi sie że w tej chwili nie ma takich możliwości ponieważ każdy chroni swoje dane osobowe, a upublicznianie danych osobowych bez zgody jest nielegalne. Ale może się myle i gdzieś jest taka książka online.
 

TrędowataAsia

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2007
Posty
114
Punkty reakcji
0
Też mi się tak wydaje, że zmieniły się troche zasady ujawniania nr telefonicznych, bo nawet przez biuro numerów niemożna dojsc kto do ciebie dzwoni :-/ cóż musze dalej znosic czyjes żarty. Pozdrawiam i dziekuje za odpis
 
Do góry