Eksplozje w metrze!!

Status
Zamknięty.

stokrotka81

Moderator
Dołączył
19 Maj 2005
Posty
1 996
Punkty reakcji
0
Wiek
43
Miasto
bydgoszcz
addam napisał:
dawala ultimatum Wielk. bryt. USA oraz Hiszpanii.
POLSKE TEŻ OSTRZEGAŁA

i co dalej
co ty sobie myślisz mamy rodziny za granicą i sie o nie martwimy
jak byl 11 wrzesnia w nowym jorku to ja jechalam do sanatorium akurat do kolobrzegu i wrocilismy do domu bedac 20 km od celu podrozy
dzwonilismy do mojej siostry na szczescie byli gdzie indziej tej godziny
ale daleko nie maja do tych miejsc

ja jeszcze widzialam dwie wieże przed pamietnym wrzesniem
bo w 1998 roku to byly wspaniale budynki niepowtarzalny widok z ich dachów po prostu przepiękny mam z tamtąd zdjęcia
w 2002 roku też byłam była wielka dziura i całą dobę tam pracowały ekipy budowlane tylko się zmiany zmieniały
a jak byłam w 2003 roku to już stoi tam stacja metra i pomnik po wieżach ale normalnie dziura po tych budynkach to była ogromniasta te wszystkie parkingi podziemne więc nie tyle że otwór ogromnej średnicy to jeszcze bardzo głęboki wprost nie do wyobrażenia jaki wielki


pozdro for all :zalamany: :zly:
 

Użytkownik:

Zbanowany
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
48
Punkty reakcji
0
Karzdy czlowiek ma jakas rodzine arab, Polak, Anglik. Europejczycy i Amerykanie se mysla czesto zabili 100 naszych zrzucmy na nich bomby w zemscie, poczym ginie iles tam arabów (zapomina sie ze kazdy znich rownierz ma rodzine ktora pragnie zemsty). Spoleczenstwo w bogatych krajach aby sie zemscic wysyla samolot z bombami, a w krajach 3 swiata takich mozliwosci juz niema wiec zaczyna sie terroryzm. Podsumowujac swiat jest okrutny, jak gdzies ginie jakis czlowiek to zawszse placza za nim jego blizcy. Dlatego tak samo mnie martwi 50 ofiar w Angli jak i 50 w Indonezji czy Sudanie.
 

lolasz

BIGPostownik - Prywatny ochroniarz Niki !!!
Dołączył
29 Maj 2005
Posty
821
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Świony
addam napisał:
Niewiem czemu sie wszyscy podniecaja tymi atakami tak. Przeciesz wojna trwa, al kaida otwarcie ostrzegala oraz dawala ultimatum Wielk. bryt. USA oraz Hiszpanii. Poza tym to nie oni wypowiedzieli i rozpoczeli ta wojne. Wojna Islam vs. USA, Izrael zaczela sie po 2 wojnie swiatowej. Amerykanie pod wplywem naciskow ludnosci zydowskiej zamieszkujacej USA , w ramach rekompensaty za wojne postanowili utworzyc wolne panstwo Izrael na historycznych ziemiach kture zamieszkiwali. Ale powstal pewien problem - mieszkali tam Arabi kturych to nieobchodzilo. Wiec utworzono poczatkowo male panstewko, kture dzieki pomocy USA zaczelo powiekrzac swoje terytorium podbijajac min. Palestyne i chwilowo Egipt. Arabi rozpoczeli wiec swieta wojne. Jesli chodzi o zamachy babowe to rozpoczeli je paradoksalnie wlasnie Zydzi (zamachy babowe na przywudcow palestyny). Caly swiat Islamu zaczol nienawidzic Zydow i amerykanow, poczatkowo celem atakow i zamachow byly jedynie obiekty wojskowe ale po karzdym ataku nastepowal odwet. W ten sposob spirala zaczela sie nakrecac i nienawisc rosla. Co jest przyczyna atakow samobujczych? Wedlug koranu najgorsza, niewybaczalna zbrodnia jest zabicie drugiego czlowieka, ale sa 2 wyjatki samoobrona oraz walka w obronie wiary. Kolejnom przyczyna atakow samobujcow jest zbawienie jakie czeka karzdego kto zginie w imie wiary. A dlaczego obiektami zamachow stali sie z czasem ludnosc cywilna w NY, Madrycie czy Ladynie? A ilu lniewinnych ludzi zginelo od bab w Awganistanie, Iraku, Palestynie (wielce bochaterska walke bojownikow czeczenskich z probujacymi wytepic i zniszczyc),wiec traktuja to(moim zdaniem nieslusznie) jako zemste. Terrorysci ci niesa wcale szalencami ale swoje czyny sa wynikiem ich pogladow, wierzen i uczciwej wedlug nich(bo na rownych zasadach- oni zabijaja cywilow my tez). Podziwiam ich oczywisnie nie za to co robia, (sa to morderstwa na ludnosci cywilnes) ale za to ze potrafia oddac zycie za to w co wierza (ilu katolikow oddalo by zycie za wiare?). A pozatym jak wyobrazacie sobie walke z nimi?? Wojna w IRaku i Awganistanie (o rope tylko) to jak gasic pozar benzyna!!! Jedynym wyjsciem jest dac im spokuj, niech robia sobie co chca, nikogo na sile nie zmieniac, nie wtracac sie do czyjejs kultury. Odpowiedzialnych za zamachy (jesli sie nie zabili jeszcze) nalezy ukarac ale wiezieniem (nietakim tylko jak w Guantanamo na Kubie!!!). Oraz wspomoc Czeczenów , zatrzymac zbrodniaza Putina. Teraz pewnie pisac bedziecie ze chory jestem czy szalony, ja nie usprawiedliwiam atakow i mordowania cywili ale staram sie zrozumiec z jakich przyczyn ktos jest w stanie poswiecic zycie. Najlatwiej jest powiedziec ze ktos jest szalony.Bardzo wspulczuje ofiarom zamachow (ok 50 osob). Ale ile codziennie tysiecy osob ginie z glodu itp. Kto nie wlazi buciorami w ich kulture moze czyc sie bezpiecznie (czy ktos Chiny atakuje!!!).

WOLNA CZECZENIA!!!


nie popieram Cię ponieważ powinni smy sie tym przejmować !! Bo to nie jest zabawa :zdegustowany:
 

lolasz

BIGPostownik - Prywatny ochroniarz Niki !!!
Dołączył
29 Maj 2005
Posty
821
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Świony
zielka, po angli sa Niemcy a potem polska ...
Nie chce źle przeczuwać ale odrazu to widziałem
 

zielka

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2005
Posty
838
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
.::Dobrze mi tu::.
eh no mam nadzieję,że to tylko złe przeczucia........
ale dlaczego zawsze maja ciepieć niewinni ludzie! :zalamany:
 

lolasz

BIGPostownik - Prywatny ochroniarz Niki !!!
Dołączył
29 Maj 2005
Posty
821
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Świony
zielka napisał:
eh no mam nadzieję,że tylko złe przeczucia........
ale dlaczego zawsze maja ciepieć niewinni ludzie!

oto mnie już nie pytaj ytlko tych co robią te zło... :/
 

Karolowy Pabloski

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2005
Posty
413
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Starachowice POL / GBR
Jesli jest to wszystko prawda, co Adam napisal, moje zdanie jest nastepujace.

Otuz jak Lolasz zacytowal Adama tak w Adama tekscie jest wyjasnione dlaczego ciepria "niewinni".
Bo ci "niewinni" to Amerykanie, Izrael.
Zgadzam sie z Adamem, jak wdepniesz w przyslowiowe g***o to musisz poniesc konsekwencje.
Buraki (Izraelczycy i Amerykanie i jeszcze do tego na boku Ruskie) pchaja sie tam gdzie nie maja prawa glosu to maja to co im sie nalezy.
A takie glupki co wchodza w d*** Amerykanom (pieniadz rzadzi) tez musza odczuc o co w tym wszystkim chodzi.

Szczeze, te zamach sa mi bardziej obojetne.
Bardziej sie przejmuje cierpieniem ludzkim, ktore zaistnialo.
Rownie wazny jest dla mnie Amerykanin jak i Arab !!

Jesli to prawda co Adam nam napisal, nie uwazam tych wybuchow jako terroryzm ale jako obrone swoich rodzin.

Samego terroryzmu nie popieram, wrecz przeciwnie.
Zalal bym wojskami caly kraj winny terroryzmowi.

Podsumowujac:
01.Wtracasz sie w nie swoje sprawy i probujesz zyskac cudzym kosztem, musisz poniesc tego konsekwencje.

02.Terroryzm, najgorsza glupota obok wojny na ziemi !!
 

papillon

guru
Dołączył
5 Lipiec 2005
Posty
2 418
Punkty reakcji
0
Szczeze, te zamach sa mi bardziej obojetne.
Bardziej sie przejmuje cierpieniem ludzkim, ktore zaistnialo.
Pabloski,przecież jedno z drugim się wiąże,czyż nie?
Samego terroryzmu nie popieram, wrecz przeciwnie.
Zalal bym wojskami caly kraj winny terroryzmowi.
Tutaj się zgadzam.Kraj winny terroryzmowi i setkom zabitych niewinnych ludzi,musi odpowiedzieć za swoje postępki.
 
Status
Zamknięty.
Do góry