Eh włosy mi stoją

HeadShot

Nowicjusz
Dołączył
25 Październik 2006
Posty
161
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Spij w czapce, pownno pomoc :]

Ja mam podobny problem, tzn. wlosy myje co drugi dzien, inaczej wygladaja fatalnie ;/ Troche mnie to denerwuje, ale czasem trzeba sie poswiecic :)
Najgorsze jest to, ze jak wieczorem umyje wlosy i rano sie budze, to za cholere nie moge ich doczesac, sa na wszystkie strony i nawet najlepszy zel nie pomaga (sprawdzone ;]). Dlatego wlosy zawsze myje rano przed wyjsciem do sql, sa wprawdzie za bardzo puszyste, ale jakos sobie radze :p
 

cud_kobieta

Nowicjusz
Dołączył
11 Kwiecień 2007
Posty
37
Punkty reakcji
0
wlosy przetluszczaja sie dlatego poniewaz skora glowy wydziela łoj ktory ma za zadanie chronic wlosy. to wlasnie nadmiar tego łoju sprawia ze wlosy traca swoj estetyczny wyglad. powodem nadmiernego wydzielania moze byc stosowanie zbyt duzej ilosci kosmetykow do wlosow. we wszystkim trzeba zachowac umiar. polecam stosowanie szamponow do wlosow przetluszczajacych sie, zwlaszcza tych opartych na naturalnych skladnikach.

jesli zas chodzi o modelowanie. niezawodny jest zel do wlosow ale nakladany tylko w rozsadnej ilosci. poelcam nowy krem-zel nivea ktory nie skleja wlosow, utrwala fryzure i dodatkowo pielegnuje wlosy. wiecej info na str: http://www.eksperciniveastyling.pl/ dla nieprzekonanych- rozdaja tam darmowe probki, nic nie szkodzi wiec sprobowac.

pozdr.
 

asia113

Nowicjusz
Dołączył
20 Listopad 2007
Posty
10
Punkty reakcji
0
Do przetłuszczających sie włosów użyj szamponu Sunsilk (tego niebieskiego). Odświeża on włosy i zapobiega ich przetłuszczaniu się. Kosztuje około 8zł.
 

sopel661

Nowicjusz
Dołączył
27 Listopad 2007
Posty
345
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Poznań
Ja myje codziennie włosy popołudniu, nie mam problemu z przetłuszczaniem ale dla własnej wygody i higieny a włosy mi nie odstają ....
 

olszyna_nad_rowem

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2006
Posty
1 094
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Wbrew pozorom codzienne mycie wlosow nie jest takie dobre niestety . Wlosy slabna , w kazdym myciu czes wypada .
Nie to zebym ja nie myl tygodniami :) hehe
 
Do góry