Egzamin gimnazjalny - dyskusja

Midnighter

Nowicjusz
Dołączył
29 Marzec 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Inspirując się tematem z 2009 roku http://www.forumowisko.pl/topic/101149-co-warto-powtorzyc-przed-egzaminem-gimnazjalnym/ proponuję rozpocząć dyskusję na temat najbliższego egzaminu gimnazjalnego :)
Czyli co warto powtórzyć, spekulacje na temat zadań, które mogą się pojawić itp.

Zostało jeszcze 13 dni..
 
T

tumekXD

Guest
pamietam jak sie rok temu uczylem calymi dniami do tego egzaminu ;)
Powtorzylem sobie z polskiego:
-Jak sie pisze rozprawke
-zaproszenia
I tyle ;) zdobylem 40punktow 0_o
A z polskiego zawsze mialem 2na koniec.
Z tego egzaminu matematycznego troche gorzej.. Nauczylem sie liczenia na krzyz liczenia czasu wedlog wspolrzednych(akurat na egzaminie to bylo) wzory matematyczne .. I tyle ;) zdobylem 32 punkty..
Moja srednia ocen wynosila 2.3.. Nie wiem jak ja to zrobilem ;)
 

Vess

Nowicjusz
Dołączył
6 Kwiecień 2011
Posty
7
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Widzę, że temat nie cieszy się jakąś ogromną popularnością. No, egzamin za 6 dni. Bardzo ciekawi mnie tegoroczny temat najlepiej punktowanego zad. z humanistycznego. W zeszłym roku był banalny. Jeżeli tylko ktoś znał ogólne zasady pisania rozprawki - bez problemu mógł zdobyć te 16 pkt. Zostały mi do powtórzenia lektury (obiło mi się o uszy, że ponoć ma ich nie być, ale wolę być przygotowana) i te wszystkie formy wypowiedzi, żeby nie wywinąć jakiegoś banalnego błędu. Na ścisły za to została mi jedynie biologia i wzory z fizy dla przypomnienia.

Aaa... wydaje mi się, że temat części humanistycznej może się opierać na przyszłości. W końcu były już egzaminy o starożytności, średniowieczu, współczesności, a przyszłości nigdy. No, ale to tylko moje domysły. ;)
 

Syachu_

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2011
Posty
25
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Śląsk
Ja swój zeszłoroczny egzamin można powiedzieć, że olałam, zadowoliłam się powtórkami na lekcjach a w domu nic, ale jakoś mi tam poszło;)
W każdym razie powodzenia życzę obecnym trzecim klasom gimnazjum:)
 

Myuu

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2011
Posty
4
Punkty reakcji
0
5 dni! Boję się i nie mogę doczekać. Chciałabym już mieć za sobą wszelkie stresy z nim związane. Powtarzamy w szkole, sama kartkuję sobie ksiązki w domu. Musi być dobrze. W końcu egzaminy układane są dla przeciętnego ucznia, więc poziom nie może być jakiś wielce wygórowany.
 

kamilaaa95

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
http://testgimnazjalny2011.pl/ znalazlam to dzisiaj calkiem niedawno, pobralam i wyglada wiarygodnie, zadania nie powtarzają sie, co o tym sadzicie?
 
T

tumekXD

Guest
Ha xD jeśli były by to prawidłowe odpowiedzi to chyba już dawno by tą stronke usuneli ;p
 

haima

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2010
Posty
361
Punkty reakcji
1
Miasto
Kraków
Witam :papa:
Może "pochwalmy" się wynikami. Chyba nie muszę mówić, że egzamin był dla mnie trudny, bo prawdopodobnie to samo odczuwa 75% trzecioklasistów : ) Ja z zamkniętych mam 18/20, o otwartych się przekonam dopiero gdy przyjdą wyniki : )

A wam jak poszło?
 
Do góry