Dziwności

cisana

Nowicjusz
Dołączył
22 Wrzesień 2008
Posty
1
Punkty reakcji
0
Ja znalazłam np Myślącą Masę....no szok. Unikalne właściwości Myślącej Masy sprawiają, że nie zachowuje się ona jak żadna z substacji znanych człowiekowi. Będzie się odbijać, a przy użyciu odpowiedniej siły nawet się roztrzaskuje. Będzie się rozciągać, ale można ją też rozedrzeć. Można nawet sprawić by strzelała. http://alejka.pl/myslaca_masa_nowe_wzory.html - tu sobie można zobaczyć zdjęcie i opis. Macie coś równie dziwnego, dawajcie.
 

HominisElegi

Nowicjusz
Dołączył
22 Wrzesień 2008
Posty
6
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Kraków
mogłeś nie kopiować z tej stronki tylko od kopa dać ten link... <_< no a co do tej masy to pewnie jakiś nowy wynalazek firm zabawkowych... no i ca co to komu by to było potrzebne ? Ciekaw jestem tylko jak to może strzelać?!
 

shinigamiii

Nowicjusz
Dołączył
13 Wrzesień 2008
Posty
9
Punkty reakcji
0
No ja też jestem ciekawa jak się z tego strzela ;p A tak ogólnie to poprostu nowa zabawka... Nic ciekawego...
 

zepp

Nowicjusz
Dołączył
17 Listopad 2008
Posty
21
Punkty reakcji
0
Miasto
Stolica Podkarpacia
Coś dziwnego to może być znaleziony gwóźdź gdzieś w Azji mniejszej. Niby nic ale po datowaniu metodą radioaktywnego węgla wychodzi ze gwóźdź ma 4 mln lat :mruga: i cały czas ponoć go sprawdzają i podobno wychodzi cały czas podobny wynik.I jeszcze jedno to znaleziony odcisk stopy człowieka sprzed 3mln lat tez nie wiem czy to potwierdzają czy nie ale jak się pierwszy raz o tym usłyszy to czochra mosznę.A bardziej czochra to że Archeolodzy nie maja podstaw żeby temu zaprzeczyć.
 

ponuraczek

Nowicjusz
Dołączył
10 Kwiecień 2009
Posty
67
Punkty reakcji
0
Miasto
Warka :)
A to widzieliście?

antworks_largeB.jpg

To pozostałości po eksperymentach NASA


[YouTube]Pw-LzhMd4Tg&feature[/YouTube]

Teraz to tylko zabawka!!! :)
 

Jergen

Nowicjusz
Dołączył
30 Wrzesień 2007
Posty
288
Punkty reakcji
1
Wiek
26
Miasto
z kątowni
Ponuraczek, rzeczywiście to jakieś dziwne jest :] A co do tego gwoździa to może zostawiły go istoty pozaziemskie?
 

Lobo2007

Wyjadacz
Dołączył
25 Wrzesień 2007
Posty
10 249
Punkty reakcji
381
Wiek
44
Albo ktoś robił eksperymenty z przenoszeniem w czasie na gwoździu. Ale co do gwoździa to zastanawia mnie bardziej kto datuje wiek gwoździa metoda radiowęglową i jeszcze jest w stanie określić aż tak odległy wiek. To na pewno nie była metoda radiowęglowa.
 

ponuraczek

Nowicjusz
Dołączył
10 Kwiecień 2009
Posty
67
Punkty reakcji
0
Miasto
Warka :)
Raczej zanieczyszczenie próbki...
4 mln lat? to była metoda badania rozpadu pierwiastków ciężkich chyba... tam łatwo o pomyłki :) i margines błędu duuuuuży!
 

Jergen

Nowicjusz
Dołączył
30 Wrzesień 2007
Posty
288
Punkty reakcji
1
Wiek
26
Miasto
z kątowni
W końcu poznaliśmy tylko małą część możliwości mózgu, a tutaj jest przykład do czego jest zdolny...
 

Daros23

Nowicjusz
Dołączył
10 Czerwiec 2008
Posty
1 987
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Miasto
WLKP
przypomnial mi sie tez przypadek, ze chlopcu odrosla reka, ktora stracil, bo przygladal sie jaszczurkom i wierzyl, ze jego cialo tez moze sie zregenerowac :D
 

Loner

Nowicjusz
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
148
Punkty reakcji
0
No z tą ręka to istna potęga podświadomości - przyciągasz to o czym myślisz ;)
 

Lobo2007

Wyjadacz
Dołączył
25 Wrzesień 2007
Posty
10 249
Punkty reakcji
381
Wiek
44
Piszcie, jednak o dziwnych wynalazkach czy zjawiskach fizycznych, a nie o ezoteryce czy UFO. Z takimi rzeczami to proszę do działu "Strefa 11".
 

Pollyns

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2009
Posty
47
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Nowy Sącz
Ja nie potrafię rozgryźć kameleonów xD
jeszcze na żywo nie widziałam, ale żeby DOKŁADNIE tak się zakamuflować, żeby nikt Cię nie dostrzegł....
 
Do góry