Dziwne patrzenie na zwiazek

pfk1

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2012
Posty
15
Punkty reakcji
0
Hej, zastanawiam sie jak to jest. Jestem z chłopakiem 3 lata, nie jedno przezylismy razem, niektore zdarzenia umocnily nasza milość. Mamy po 20 lat. Znamy sie od 4 lat. Zarówno rodzice moi jak i mama chłopaka traktuja ten zwiazek jak taki typu nastoletnia miłosc. Rodzina mojego chłopaka mnie bardzo lubi, i na odwrót. Ale sa zdania 'fajnie jest ale jestescie tacy młodzi, wszystko sie moze zdarzyć' owszem prawda. Ale mamy powazne plany na przyszlosc, on chce mi sie oswiadczyc, mysli o mnie powaznie, ja o nim tez. Natomiast siostra chłopaka jest od nas 5 lat starsza, jest z facetem 4 lata(tylko rok dluzej niz ja z moim). I juz widac roznice. Nie wiem chodzi o wiek? Jej zwiazek traktuja powazniej, wiem ze maja wziac slub za jakis rok, moze dlatego. Ale od zawsze jej zwiazek byl powazniej traktowany. Zwiazek mojego brata tak samo. Ma 23 lata od roku jest z dziewczyna i tak samo jest traktowany ten zwiazek jak ten siostry chlopaka. Dlaczego?
 

ForeverYoung

Bywalec
Dołączył
4 Grudzień 2012
Posty
1 695
Punkty reakcji
139
Wiek
30
Sama to napisałaś i to nie raz oni są STARSI.
Ich zegar bije szybciej i rodzice myślą ,że oni wcześniej się pobiorą i najprawdopodobniej mają rację ,dlatego Twój związek schodzi na dalszy plan.
Nie rozumiem dlaczego Ci tak na tym zależy ,żeby postrzegali Twój związek poważnie.
Chcesz im na siłę udowadniać ,że taki jest ?
I właśnie takim zachowaniem pokazujesz ,że taki NIE jest.
Co Cię obchodzi zdanie rodziców?
Najważniejsze co Ty i Twój partner czujecie do siebie ,a oni "niech mówią ,że to nie jest miłość ,że tak się tylko zdaje nam ... " :)
 

pralinka91

Nowicjusz
Dołączył
21 Grudzień 2011
Posty
260
Punkty reakcji
11
Powodem jest być może fakt, że Wasza znajomość rozpoczęła się jak byliście nastolatkami i mimo, że już jesteście dorosłymi ludźmi, tworzycie coś poważnego, to Waszym rodzicom "już tak zostało" :)
Bądź ponad to. Jeśli rodzice nic Wam nie utrudniają, to po co Ci potrzebne ich zdanie w tym temacie? Sobie nawzajem chyba nie musicie nic udowadniać?
 

moniquemonique

Bywalec
Dołączył
25 Październik 2011
Posty
1 689
Punkty reakcji
96
Miasto
Śląsk, Częstochowa
Nie przejmuj się. Żyj po swojemu rób co czujesz i co serce podpowiada. Jeśli będziecie mieli być razem to tak będzie.
I zdanie waszych rodziców niczego tutaj nie zmieni :)
 

magnezik

Nowicjusz
Dołączył
14 Listopad 2012
Posty
47
Punkty reakcji
0
Bo czasem bywa tak ze jedna strona chce nagle czegos innego bo cos innego zaczyna mu sie podobac lub tez nudzić.
 

lesslis

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2008
Posty
406
Punkty reakcji
20
Miasto
tam gdzie nie sięga wzrok...
Wszystko zostało już powiedziane, i sama tez odpowiedziałaś sobie na to pytanie. Dorastacie, a rodzicie jeszcze postrzegają was jak swoje małe dzieciaczki, i tu też prawda, macie po 20lat, wszystko jeszcze sie może zmienić. Jeżeli wytrwacie w tym co macie teraz to gratuluje i oczwywiście życzę wam tego. Niestety życie lubi płatać figle i sama się o tym przekonałam, że cały piękny świat w bardzo krótkim czasie może stać się ruiną.
 
Do góry