Dziwne nawyki naszych pupili :D

24-24

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2008
Posty
150
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Mam nadzieję że nigdzie nie ma takiego tematu ... ;)
Czy wasi pupile mają jakieś dziwne/śmieszne zwyczaje ? Jeśli tak, to piszcie !!! :D BB) :p ;) :lol:

Kot mojej znajomej wali kupę w toalecie, a jak spłucze, to łapami rozwija papier toaletowy :bag:
 
N

Nestia21

Guest
Mój kot, kiedy zrobił kupę do kuwety obok pralki, zamiast zasyoywać żwirkiem próbował zasypać... pralką.
 

Siaśka

Nowicjusz
Dołączył
9 Sierpień 2008
Posty
191
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z piekła rodem ? ]:->
moj psiak je tylko wtedy z miski kiedy najpierw dam mu dwie pierwsze granulki suchej karmy z ręki :D
w nocy ze swojego nowego mięciutkiego łózeczka idzie spac do szafki :D
:lol:
rozpędza sie jak biega ze jak zakręca do pokoju to na kafelkach robi (jak ujął to mój brat) "drifty" :p :D
jak ma duzo zabawy i nie wie co wybrac, lub co zrobic to siada i skomli :bag:
wskakuje wieczoram na rozłozone łózko, i skacze na swój cień, wyglada to jakby miał ADHD :p bo przy tym badzo szybko biega :p

to tyle ze śmiesznych rzeczy, mam go 2 tygodnie, wiec pewnie duzo smiesznych sytuacji jeszcze przed nami.
:)
 

Ja3390

Nowicjusz
Dołączył
8 Lipiec 2008
Posty
443
Punkty reakcji
0
Miasto
Tu i tam :D
mój pies warczy na odkurzacz hahaha :D
Albo zasypia na plecach z łapkami podniesionymi na środku pokoju ze przejsc nie mozna :D
 

Aczkolwiek

Nowicjusz
Dołączył
24 Czerwiec 2008
Posty
1 510
Punkty reakcji
1
Wiek
32
pije wode jedynie z niebieskiej miseczki.
Z innych wody nie tknie.
 

ustinja

Smukła dziewica vel Nałożnica
Dołączył
29 Maj 2008
Posty
722
Punkty reakcji
0
Tak samo jak poprzedniczka mam moją pociechę parę tygodni,dużo przed nami,ale na razie przybliżę niektóre śmieszne sytuacje.

-Kiedy załatwi się w domu {jeszcze nie do końca umie wołać,że chcę na dwór},próbuję całą "śmierdzącą" sprawę zatuszować.
Zakryć jakąś szmatką,zabawką itd.
-Poluje na mrówki.
Łażą mu po pyszczku i próbuje je zlizać,lecz niestety bezskutecznie i muszę je z owego pyska usunąć,zanim wejdą w otchłań nosa tego łobuza.
-Typowa rzecz dla psów - grzebie w śmieciach.
-Podobnie jak u przedmówcy,muszę go zachęcać do jedzenia - dać je z ręki,lub symulować,że również jem,wtedy chyba sądzi,że je to co my i jest szczęśliwy.
-Na śliskiej posadzce 'rozjeżdżają' mu się łapy.
-Często rzuca się na lustro,myśląc,że po drugiej stronie jest jej rówieśnik,na razie go jeszcze nie rozbiła,ale parę razy mocno stuknęła.
-Boi się odkurzacza,suszarki
-Ma oryginalne zabawki,takie kocha najbardziej:stary pasek z materiału,piłka do tenisa,pudełko po mentosach,różne rodzaju szeleszczące foliowe torebki

Jak mi się jeszcze coś ciekawego przypomni dopiszę.
ps.wszędzie pisałam w osobie męskiej mając na myśli słowo "pies".
Ale jest to suczka ^^
 

nigerka

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2008
Posty
480
Punkty reakcji
0
Mój pies śpi z misiem i przytula sie do niego hehhe
Moja kocica śpi z umywalce, w koszu na śmieci, w półkach a najcześciej to ze mną na łózku ale nie gdzie indziej jak na poduszcze co mnie czasem denerwuje
Inny kot z kolei kiedy widzi ze ktoś z domowników coś je, wskakuje na krzesło przy stole i podnosi łapę heheh
W ogóle moje koty sa strasznie śmieszne, łapia muchy i co gorsza je zjadają :-| a zula jak przychodzi do mnie na łóżko robi dziwną minę (wytrzeszcz oczu i wąsy mega na dół), w dodatku zamiast miauczeć wykonuje dziwne ruchy szczęką hehhe
 

Karola31

Hmm... gadżetomaniak?
Dołączył
27 Lipiec 2008
Posty
745
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Nysa
Mój pies nie zje niczego, póki nie powiem "smacznego". :D Cóż za wychowanie ;) Gdy przychodzi ze spaceru lub wychodzi z wanny biega po całym domu jak szalony i tarza się gdzie popadnie, brudząc wszystkie dywany xD Nie zje niczego z talerza, musi być w jego misce, tudzież na ziemi xD Szczeka na narożną szafę, kiedy jest otwarta, a diaboł wie czemu xD :p Gwałci każdego, kto się z nim przywita ;] ;] ;]

No i chyba to tyle x]
 

Wiola :-]

Czekoladoholiczka xD
Dołączył
27 Wrzesień 2007
Posty
2 677
Punkty reakcji
6
Wiek
32
Miasto
Tychy / Kraków
Mój pies jak pije wode to najpierw wkłada łape do miski i z tą łapą w środku pije wode... xD
A wszystko przez to że kiedyś zachciało mi sie myć jego łapy :p
 

=LiLy=

Nowicjusz
Dołączył
27 Lipiec 2008
Posty
229
Punkty reakcji
0
Miasto
piekiełko xP
Hmmm....
Moja psinka też jest u mnie dopiero kilka tygodni ale już rozrabia :D
No to tak :
* gryzie szczotkę dla kota :p
* zawsze gdy wracam do domu chce bym ją wzięła na ręce( pieszczoszek mały) a potem...
* oblizuje mi usta, brode, podiczki, nos kiedy ją wezme na ręce xD
* pogryzła mi japonki :D
* otworzyła szafkę (nie wiem jak :bag: :mruga: ) i wywaliła wszystkie buty na schody ( na dworze)
* wszystkie drzewka które są na ogrodzie są pogryzione w tym też kwiaty :mruga:
i chyba tyle xD
ja mi sie cuś przypomni to napisze (^_^) hehe
 

Gabi):)

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
4 684
Punkty reakcji
0
Wiek
16
mój kotek ma taki nawyk, że zawsze skaczę na akwarium z rybkami i tak śpi tylko
czasami biedy kotek jak skacze to skacze do akwarium bo jest nie przykryte :D
 

Agata_GD

Nowicjusz
Dołączył
30 Czerwiec 2007
Posty
197
Punkty reakcji
0
Miasto
Golub-Dobrzyń
Mój Bucuś uwielbia spać w jak najwyźej połozonym miejscu :p łazi w nocy po szafach szukając najwyzszej i kiedyś przy okazji zwalił wielki słownik, wazon i coś jeszcze :mruga: oczywiście budząc cały dom :lol: no i uwielbia wchodzić do plastikowych toreb( nawet gdy są malutkie i się do nich nie mieści kombinuje jak się tam dostać ), pudełek ( kiedyś nasza kotka miała się kocić i postawilismy jej pudełko zeby miała gdzie to oczywiście Bucek odrazu je zajął :D ), koszyków ( gdy jedziemy na grzyny i przed wyjazdem postawimy koszyk na ziemi Bucuś wciska się do niege nawet gdy jest mały i połowa ciała mu z niego wystaje :lol: ) i toreb podróznych ( zawsze gdy gdzieś wyjerzdzami i musimy się spakować Bucek wchodzi do torby jagby chciała powiedzieć " Jade z Wami!")

To jes prawdziwy agent :D

jak coś jheszcze sobie przypomne to napisze
 

Asiulka136

Słowiańskie dziewczę :P
Dołączył
17 Sierpień 2008
Posty
1 580
Punkty reakcji
6
Wiek
15
Miasto
Nigdziebądź.
Mój piesek (pekińczyk, suczka) gdy przychodzi ze spaceru/ z pola (albo jak dostaje szajby) lub wychodzi z wanny biega po całym domu jak szalony i tarza się gdzie popadnie, nie wyrabia również na zakrętach na płytkach w kuchni :D. Szczeka "Wow" i "Rof" ;) Zawsze jak skądś wracam domaga sie pieszczot i wziecia na rece, jej najlepsza prośba to czołganie się :D Cudnie to wygląda xD. Śmiesznie mlaska (też tak macie z pekińczykiem??????????), a jak była malutka (ma 3 lata) to w nocy chrapała... xD :D ;) :) Teraz tylko od czasu do czasu... ;) Na początku nie wiedzieliśmy co sie dzieje, siedzimy i ogladamy film, a tu coś chrapie... :)
Najlepsza jej "sztuczka" to proszenie o jedzenie. Jak wykonać:
- nalezy wysoko (tak zeby nie podskoczyla i nie wyrwala ;) podnieść ręke z jedzeniem
Efekt:
Mika staje na dwóch łapkach i "tańczy"... :) Widok powalający ;) :) :D

Moja psina podobnie jak u poprzednika gwałci mojego kocura... :| Uwilbia (z zazdrości) targać go za skóre... Ile sie da
 

Yoko2580

Nowicjusz
Dołączył
23 Sierpień 2008
Posty
18
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Trzcińsko - Zdrój
1. mój pies tak kocha spać ze mną w łóżku, że nawet gdy miała szczeniaki to poprzenosiła je do łózka w nocy [rano miałam niezłą niespodziankę, na szczęście szczeniakom nic się nie stało i już do końca spały ze mną]
2. wszystkie moje zwierzęta [pies, koty, szynszyla] upodobały sobie załatwianie swoich potrzeb w pokoju mojego brata <lol2>, dodam ze mój brat nie lubi zwierząt [nie licząc naszej jamniczki].
3. moje koty uwielbiają przesiadywać i spać w różnych dziwnych miejscach, np. na telewizorze, monitorze od kompa, w otwartej szufladzie, na parapecie [od wewnątrz i z zewnątrz ;)], w dziecięcym łóżeczku (gdy nie ma tam dziecka), na samochodach, na środku podłogi w kuchni, pod łóżkiem, kiedyś nawet jeden z moich kotów spał na środku ulicy !! [ na szczęście nie jeździ nią zbyt wiele samochodów]
4. kiedy w domu gotuje się obiad kot "puka" do okna od zewnątrz, albo drapie w drzwi i "woła" żeby mu otworzyć ;D
5. pies spał kiedyś w koszu na pranie i w szafie.
6. kiedy mój pies [jest w podeszłym wieku] zmęczy się na spacerze, najspokojniej w świecie wraca sobie do domu.
7. mój pies [11letni jamnik] jest specjalista w znajdywaniu kotów, ale nie na zasadzie "znajdź i zjedz", tylko znajduje kota i "powiadamia" mnie że znalazł zgubę.
8. mój pies [13 letni kundelek] gdy usłyszy szelest papierka żebra o jedzeniu
9. mój pies spał na jednym legowisku z kotem i na dodatek lizał go uporczywie za każdym razem.

No to by było na tyle ;]
 

Asiulka136

Słowiańskie dziewczę :P
Dołączył
17 Sierpień 2008
Posty
1 580
Punkty reakcji
6
Wiek
15
Miasto
Nigdziebądź.
O a mi sie coś jeszcze przypomniało!
Moja psina jak ktoś jej ogon dotknie to zaraz gryzie (lekko żeby tylko "powiedzieć" : "Nie ruszaj!" ;) ), tez tak ktos ma z pekińczykiem???? A jak sie z nia bawie to czasami wydaje taki dźwięk podobny do naszego "AŁA" :D
 

kakyoshi

Nowicjusz
Dołączył
7 Marzec 2007
Posty
70
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Mój kot ostatnio zeschizował się plecakiem ? :mruga: ? ..najeżył się, chyba 3 razy większy był xD
 

kasterka*

Nowicjusz
Dołączył
15 Czerwiec 2007
Posty
258
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
.oOOo.
moja kotka nieraz jak przechodze z pokoju do kuchni i jest ciemno chowa sie za szafke i nagle atakuje ..wyskakuje mi centralnie na nogi :lol: staje na dwóch tylnich łapkach i tak śmiesznie wyglada :D
albo nieraz jak jej odwali,to jak szalona biega po całym pokoju, skacze po łóżku, fotelach,szafkach i po wszystkim co sie da ..wydajac takie dziwne 'odmruki' xD kiedyś tak sie rozszalała ze poleciała za mna do łazienki i wskoczyła przypadkowo do wanienki z woda :lol:
albo muchy w powietrzu łapie o_O xP

wogóle jest szalona jak właścicielka :p XD
 
Do góry