dziwna sprawa

ciociazosiasfun

Nowicjusz
Dołączył
5 Styczeń 2008
Posty
100
Punkty reakcji
0
Moja historia jest długa,zawiła i skomplikowana wiec streszczę ją trochę bo w sumie to chce się wygadać.

Kiedy poszedłem do nowej szkoły poznałem pewna dziewczynę, która mówiąc krótko chciała ze mną chodzić i dawała mi o tym znać;] ale ja jak to głupi chłopina myślałem jeszcze wtedy, że wszystkie dziewczyny są bee i nie chciałem z nią za bardzo rozmawiać :mruga: .Sytuacja zmieniła się po roku kiedy to mnie coś oświeciło a ona już dawno o mnie zapomniała.W końcu stwierdziłem, że jej o wszystkim powiem,ale ona w ogóle nie zareagowała <_< .Od pewnego czasu po prostu sie unikamy a jak już ze sobą rozmawiamy to jest dość sztucznie i zawsze mam mieszane uczucia. Cały czas próbuje o niej zapomnieć ale najgorsze jest to,że chodzimy razem do klasy. Wiem,jest to totalna beznadzieja. Co byście zrobili na moim miejscu? ;)
 

lxX

Nowicjusz
Dołączył
2 Styczeń 2008
Posty
169
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Spod Sukienki Kapciuszka
Ojeeeej!
1.
"Dziewczyny są be" :lol:
Przeraziłem się, powiem Ci szczerze :lol:
Jestem mężczyzną, ale "be" to jesteśmy my :D
Z drugiej strony wielu chłopaków w wieku 7-16 lat tak uważa,
a ile masz lat?

2.
To naturalne, że w nowej szkole najpierw chciałeś mieć kumpli, a potem "laski" (nie lubie tego stwierdzenia x_X Tak samo - my nie jesteśmy ciacha! Schrupcie się same! :p). Nie wiem, czy zależy Ci na tej jedynej, czy na -poznaj-rozkochaj-wykorzystaj-rzuć-olej-. Nie napisałeś, że ją kochasz, tylko, że o niej myślisz, a więc niestety podejrzewam drugą opcję, to brutalne co powiem, ale chłopaki często tak myślą -byleby mieć gdzie włożyć- Boże! Brzydzę się swojego posta... Ja w takich kategoriach o dziewczynach nie myślę x_X

3.
Myślenie dziewczyn - są dwie opcje:
a) Wzdychają w kibelku wszystkie razem i mówią "jeeeeej! On mnie kochaaaa!"
b) Ma już kogoś

Skoro "nie zareagowała" to może udawać niedostępną lub być zajęta : ]
Daj jej czas by poznać się bliżej.
Na podstawie najbliższych czasowo doświadczeń wnioskuję - nic odkrywczego - że pośpiech jest złym doradcą.

pozdrawiam ^^
 

ciociazosiasfun

Nowicjusz
Dołączył
5 Styczeń 2008
Posty
100
Punkty reakcji
0
1. Napisalem ze kiedys tak uwazalem ale teraz juz tak nie uwazam^^, 15 lat wiec jeszcze sie mieszcze

2.Jakby mi na niej nie zależało to bym nie pisał tego posta

3.I wlasnie to jest takie dziwne bo ona nie ma nikogo i udaje ze jestem jej obojetny,a gdyby tak bylo to nie patrzylaby co chwile w moja strone i nie rozmawialaby o mnie z innymi dziewczynami. A z tym poznawaniem to my juz sie wystarczająco znamy tylko ze wszystko zalezy od niej i w sumie to ja jej totalnie nie rozumiem:/
 

dragg

Nowicjusz
Dołączył
24 Sierpień 2007
Posty
135
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Szczecin
IxX juz Cie lubie.

Droga Ciociu Zosiu-Fun, teraz mozesz jej co najwyzej potrzymac.. plecak albo cos, bo zwaliles.
Ja tam od podstawowki wiedzialem, ze dziewczyny sa fajne, a Ty w liceum "Be" lol :D dobry jestes ; >
Znajdz se inna, zreszta " nie bierz pupci ze swojej grupci"
 

ciociazosiasfun

Nowicjusz
Dołączył
5 Styczeń 2008
Posty
100
Punkty reakcji
0
15 lat to liceum?moze ja jestem jakis inny ale chodze do gimnazjum^^ a tak po za tym to czytanie ze zrouzmieniem^^ kiedys to chyba znaczy kiedys omfg:D
 

dragg

Nowicjusz
Dołączył
24 Sierpień 2007
Posty
135
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Szczecin
Uznalem Cie za starszego jakos takos :) w takim razie wszystko jest wporzadku, Twoj wiek wyjasnia wszystko. Jestes bez szans. : )
 

Blackowa

Nowicjusz
Dołączył
16 Styczeń 2007
Posty
946
Punkty reakcji
2
Wiek
38
Miasto
Śrem k/Poznania
fascynacje drugą osobą w klasie to normalne rzeczy... Jednak te fascynacje przechodzą... Ona sie Tobą zaiteresowala, byc moze widziala Was już razem, chodzących ze sobą...ale skoro Ty jej nie dawaleś znaków zainteresowania, to dziewczyna być może znalazla sobie inny obiekt westchnien...

Pozostaje Ci odpuscic ;) Jestes jeszcze mlody i nie ma co sobie nerwow psuc... Na pewno znajdziesz sobie dziewczynę jeszcze ;)

Pozdrawiam
 

lxX

Nowicjusz
Dołączył
2 Styczeń 2008
Posty
169
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Spod Sukienki Kapciuszka
IxX juz Cie lubie.
A dlaczegooo? : P
I jestem LLLLLLLLLLLLLLXX
na początku małe "L" = "l"
Znajdz se inna, zreszta " nie bierz pupci ze swojej grupci"

Faktem jest to, że w klasie... Jesteś skazany na ploty i nawet jeśli bylibyście razem, to po rozstaniu (załóżmy, że ty spieprzysz) zostajesz skazany na upokorzenie... Faktem jest to, że dziewczyny plotkują - tak długo, jak będziecie razem, będzie mówić o Tobie jak o ideale - jednak po rozstaniu wyciągnie Twoje syfy i wady na zewnątrz, czym stracisz w oczach innych ludzi z klasy ;)
Nie psuj tego, na co tyle pracowałeś - sympatii znajomych z klasy.

Co polecam? Polecam Ci nie szukać tak blisko, a jednak troszkę dalej, odradzam Ci Twoją klasę.

Jeśli jednak jesteś uparty... To musisz czekać, bo przecież nie rzucisz się na nią i nie powiesz: "GADAJ KUR** CZY MNIE KOCHASZ, JAK NIE TO W PIE**** I SPALE CI CHATE SZMATO!", bądź cierpliwy, delikatny - ale bądź też sobą.

To, że dziewczyna się na Ciebie patrzy, nie znaczy, że Cię kocha.

Powiedz mi teraz - jak ona na początku roku dawała Ci wyraźnie do zrozumienia, że chce z Tobą chodzić? Może nie miała tego na myśli.
Może po prostu jest ciekawska i chciała Cię poznać...
Więc, gadaj i to już!

Pozdrawiam,
ciocie, wujków, a przede wszystkim forumowiczów!
LLLLxX!
 

ciociazosiasfun

Nowicjusz
Dołączył
5 Styczeń 2008
Posty
100
Punkty reakcji
0
Pozostaje Ci odpuscic ;) Jestes jeszcze mlody i nie ma co sobie nerwow psuc... Na pewno znajdziesz sobie dziewczynę jeszcze ;)

Pozdrawiam
toż to okrutne.

Jeśli jednak jesteś uparty... To musisz czekać, bo przecież nie rzucisz się na nią i nie powiesz: "GADAJ KUR** CZY MNIE KOCHASZ, JAK NIE TO W PIE**** I SPALE CI CHATE SZMATO!", bądź cierpliwy, delikatny - ale bądź też sobą.

To, że dziewczyna się na Ciebie patrzy, nie znaczy, że Cię kocha.

Powiedz mi teraz - jak ona na początku roku dawała Ci wyraźnie do zrozumienia, że chce z Tobą chodzić? Może nie miała tego na myśli.
Może po prostu jest ciekawska i chciała Cię poznać...
Więc, gadaj i to już!

Pozdrawiam,
ciocie, wujków, a przede wszystkim forumowiczów!
LLLLxX!

Nie twierdzę ze mnie kocha ale ona sie patrzy co chwile na mnie ale nic nie powie <_<
Na poczatku mowila zebysmy gdzies razem poszli,ze jestem ładny i takie tam ohy i ahy.
Co o tym myślicie?

wujków nie pozdrawiam ale ciocie to i owszem :p
 

lxX

Nowicjusz
Dołączył
2 Styczeń 2008
Posty
169
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Spod Sukienki Kapciuszka
Weź, yay, bo mi się serce kraja gdy czytam Twoje posty.
Co za różnica czy ma piętnaście czy trzydzieści lat?
Jest człowiekiem, który tak samo jak ty ma uczucia.
Rozstań się z kimś z kim jesteś i powiedz sobie "mam to w dup*e, przeżyję!"
Już ja to widzę... :|

Napisałem wiersz... Może znajdziesz w nim coś dla siebie, jeśli kochasz...
A spotykasz się z obojętnością...
Niestety dodałem coś od siebie - strach...

_____________________________________

Tak niewiele trzeba, by wskazać Cię palcem,
Bo przecież jesteś w mym sercu bywalcem,
Jednak serce mi pęka gdy znów widzę,
Smutkiem przesiąknięte piękne Twe lice.

Tak niewiele trzeba, by spojrzeć w Twą stronę,
Wyobrazić sobie Ciebie, ze mną, z wymarzonym domem,
A jednak spojrzenie przeszywa tak bardzo…
Uczucie, cechujące się zasadą twardą…

Tak niewiele trzeba, by usłyszeć Twój głos,
Ten jedyny, który tchnie we mnie moc,
Jednak nie wiem, czy mogę…
Po przejściach stanąć twarzą w twarz z Bogiem…

____________________________________________
Wiersz jest trudny, polecam dłużej się nad nim zastanowić.
 

ciociazosiasfun

Nowicjusz
Dołączył
5 Styczeń 2008
Posty
100
Punkty reakcji
0
drogi yayu jestes typowa osoba myslaca stereotypami.
wydaje mi sie (choc moge sie mylic,bo co ja tam wiem;>) ze teraz mlodziez dorasta o wiele szybciej niz kiedys i dorosli za nic nie moga nas zrozumiec bo oni w naszym wieku to caly czas biegali po podworku za pilka.

Co do wiersza to jestem pod wrazeniem chociaz nie znam sie kompletnie na poezji ale w sumie to stwierdzam ze opisujesz moj przypadek,wiec łączmy sie w bólu!:D
A dzisiaj sie dowiedzialem od psychologa szkolnego ze funkcjonuję na o wiele wyzszej plaszczyznie niz moi rowiesnici.hmm ciekawe :sleep:
 

kacz.

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2007
Posty
984
Punkty reakcji
0
Wiek
115
Miasto
crakov
hehe, ale ja wiem jak to jest bo sama mam 15 lat :) i on sie z nikim nie rozstaje poprostu załuje ze wtedy nie zadziała a teraz dziewczyna ma do gdzies.
a poza tym nie uzył tu żadnego słowa typu "kocham" "zakochałem się" "nie moge bez niej życ" wiec ... jakies wielkie uczucia nie wchodza w gre
 
Do góry