Dziwna skóra na penisie

Ginter007

Nowicjusz
Dołączył
4 Październik 2010
Posty
17
Punkty reakcji
0
Witam . Na penisie Zrobiła mi się dziwna skóra . Na tym obrazku zaznaczyłem gdzie :
cialajamiste.jpg

Jest ciemniejsza od reszty skóry i dziwna w dotyku . Im bliżej żołędzia tym węższy pas tej skóry jest . Nie przejmowałbym się ale gdy penis mi stanie to wygląda to tragicznie . Jeśli nie jasno napisałem to sorrki ;)
 

Marcel1994

Nowicjusz
Dołączył
29 Październik 2010
Posty
165
Punkty reakcji
3
Miasto
Kosmopolitan
Smaruj jakimś specyfikiem z witaminami. A tak w ogóle nie wal tyle bo być może podrażniłeś sobie skórę. Pozdrawiam.
 

Ginter007

Nowicjusz
Dołączył
4 Październik 2010
Posty
17
Punkty reakcji
0
Robiłem sobie przerwę 1 miesiąc ale to nadal jest .
Aha i ja się masturbuje 3-4 razy w tygodni to dużo ?
 

Ginter007

Nowicjusz
Dołączył
4 Październik 2010
Posty
17
Punkty reakcji
0
Czytałem w internecie o grzybicy ale nie wiem jak to wygląda .
Wpisywałem w google ale mój przypadek wygląda inaczej ...
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Smaruj jakimś specyfikiem z witaminami.


Jak można stosować jakiekolwiek lekarstwa nie wiedząc co jest przyczyną dolegliwości ?
 

totenti

Nowicjusz
Dołączył
26 Styczeń 2011
Posty
20
Punkty reakcji
0
Na podstawie takiego opisu można jedynie zgadywać, co to może być.
Zalecana wizyta u wenerologa/dermatologa.
 

doradca_Liderin

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2011
Posty
100
Punkty reakcji
0
Czy oprócz dziwnego wyglądu występuje świąd czy swędzenie?
Takie objawy utrzymujące się zbyt długo powinny być powodem wizyty u lekarza.
 

totenti

Nowicjusz
Dołączył
26 Styczeń 2011
Posty
20
Punkty reakcji
0
Kiedyś spotkałem się z przypadkiem plamek (czarnych) na żołędzi (na innym forum), chłopak podszedł poważnie, istniało podejrzenie o czernika, gdyby nie dermatoskopia, to nie wiedział by czy jest ok czy nie.
Co za problem iść do wenerologa/dermatologa, właściwie to nawet nie potrzebujesz skierowania. Będziesz miał pewność i święty spokój.
 

doradca_Liderin

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2011
Posty
100
Punkty reakcji
0
Popieram totenti, często używając jakiś domowych sposobów tylko maskujemy objawy i odwlekamy wizytę u specjalisty, a czasem mogą to być poważne objawy. Nie martw się na zapas, ale warto odwiedzić lekarza dla pewności.
 
B

basic30

Guest
Popieram totenti, często używając jakiś domowych sposobów tylko maskujemy objawy i odwlekamy wizytę u specjalisty, a czasem mogą to być poważne objawy. Nie martw się na zapas, ale warto odwiedzić lekarza dla pewności.
Kup clotrimazol (kosztuje grosze i jest bez recepty), jak nie pomoże idź do lekarza.
Więcej porad na www.masturbacja.xaa.pl
 
Do góry