Dziwna koleżanka...

EwuSs

Nowicjusz
Dołączył
28 Grudzień 2007
Posty
24
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
DAalEkOo ;)
U mnie w klasie jest taka Kasia. Jestem w 1 gim. wiec chodzimy do klasy razem od września. We wrześniu myślałam że jest spox... Jednak jak ją bliżej poznałam okazała się fałszywa i wredna. Każdemu nauczycielowi dogaduje... i nie tylko nauczycielom... Jest ładna.. ale czy wygląd to wszytko? Mi też niedawno zaczęła dogadywać... a że ja sobie nie pozwolę na takie coś to odpowiadałam jej szybką ripostą. Do niedawna nie było to nic jakoś szczególnie obraźliwego...

Ostatnio Kasia się obcięła na styl emo. Ja nic do emo nie mam... ale postanowiłam wykorzystać okazje i na słowo "medna" odpowiedziałam "emo" I później sie zaczęły dalsze wciepy... Ta dziewczyna jest taka wredna (to nie tylko moje zdanie) :/ I wkurza mnie ona...

W sumie to nie wiem co dalej robić.. czy pogodzić się z nią czy dalej jej wciepywac xD A jak wciepywac to może znacie jakieś szybkie riposty nie za bardzo ją obrażające.. ale żeby sie w końcu zamkła?
 

MlodyDlaCiebie

Nowicjusz
Dołączył
27 Grudzień 2007
Posty
573
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Polska
w każdej klasie są ci mniej i bardziej lubiane osoby więc czym sie martwisz po prostu przebywaj w otoczeniu swoich przyjaciółek\kolegów i miej ja gdzieś kiedy uzna ze nikt z nią sie nie koleguje to może sie zmieni ;) nic ci nie da wyzywanie sie z nią czy bicie :p proponuje OLAĆ ją i tyle :p
 

EwuSs

Nowicjusz
Dołączył
28 Grudzień 2007
Posty
24
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
DAalEkOo ;)
No niby tak...Ale tak mnie denerwują te jej głupie komentarze.. ja odczuwam tak że ona myśli że jest ładna i wszytko jej wolno ;/ i jeszcze jak zaczyna na mnie wjeżdżać.. to czasami nie wiem co jej powiedzieć... czasami ignorowanie nie pomaga..
 

hispik

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2007
Posty
214
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Małopolskie
i przejmujesz się jedną osobą ?:p pomysl sobie ze niektorzy mają tak że cała klasa na nich mowi ze smierdzą, czy mają zarazki czy cos takiego, a jak przechodzą obok to się odsuwają... skąd wiem ?:D mam w klasie 3 takie osoby... a jak usłyszysz te dogadywania to moze idz do kolezanek i rozmawiaj normalnie :) szczerze mowiac to na poczatku roku szkolnego mialem to samo ;) chociaz moze nie od wszystkich ale niektorzy zle slowa o mnie mowili ;) lecz przestalem zwracac na to uwage i co ?:) teraz jestesmy najlepszymi kolegami ;) niektorzy tak mają :p trza to przetrwac
 

scarletrose

uzależniona...
Dołączył
12 Sierpień 2007
Posty
1 129
Punkty reakcji
0
Nie musisz nic jej mówić.
A i jak zobaczy że wszyscy się od niej odwrócili to nie sądze by to podziałało.. poczuje się odtrącona i zamiast zmieniać się bedzie jeszcze gorzej, zamknie się w sobie etc.. (oczywiście nie że przesądzam albo coś po prostu tak mi się wydaje.. :) )
Nie zwracaj na nią uwagi , albo po prostu wyjasnij jej zachowanie w stosunku do Ciebie.
 

Calutka_Ja

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2008
Posty
26
Punkty reakcji
0
Ja mam sposob ktory zawsze dziala...jak tos mowi o mnie cos glupiego....robie zlosliwy usmieszek...ii..mowie ze ma racje..ii ze sie w pelni zgadzam...i czy ma jeszcze do powiedzenia cos rownie fascynujacego xD...zawsze sie zamykaja....i to bardzo wkurza....bo nie wiedza nawet co powiedziec... a potem gdyby cos gadala usmiechnij sie i odejdz czyli...OLEJ....
 

los16angeles

Nowicjusz
Dołączył
4 Lipiec 2007
Posty
840
Punkty reakcji
2
Miasto
Manhatan
najlepiej powiedz jej żeby wydoroslała Tobie też tak radzę ;).
olej ją i tyle co jest fajnego w wyzywaniu się na wzajem?.
Jeżeli będziesz ją ignorować znudzi się jej i tyle.
 

hispik

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2007
Posty
214
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Małopolskie
Nie musisz nic jej mówić.
A i jak zobaczy że wszyscy się od niej odwrócili to nie sądze by to podziałało.. poczuje się odtrącona i zamiast zmieniać się bedzie jeszcze gorzej, zamknie się w sobie etc.. (oczywiście nie że przesądzam albo coś po prostu tak mi się wydaje.. :) )

sama zaczela, to niech poniesie konsekwencje... nie mowie odrazu zeby sie zamknela w sobie, lecz niech poczuje to jak ktos jest przezywany :]
 

scarletrose

uzależniona...
Dołączył
12 Sierpień 2007
Posty
1 129
Punkty reakcji
0
ale zabawy w przezywanki powinny skończyć się już na początku roku szkolnego.. :D
Szkoda życia na kłótnie :p
 

Juninho

Nowicjusz
Dołączył
12 Lipiec 2007
Posty
203
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Lublin
Powiedz wprost, żeby spieprzała i tyle.
Po co masz tracić nerwy na jakiegoś przygłupa? Koniec końców musisz z nią wytrzymać 3 lata.
 

uzzo

Małpiszon mądrości
Dołączył
24 Luty 2007
Posty
2 984
Punkty reakcji
26
Miasto
z piekła rodem
ale żeby sie w końcu zamkła?

a po co ma sie zamknoc?? chcesz jej na sile pokazac ze jestes lepsza i fajniejsza????
a po co ???? nie udowadniaj tego nikomu nie w tym rzec

ja zawsze to olewalem i nie znizalem sie do niszego poziomu poprostu kazdy wtedy wiedzial ze nie owilam w bawelne wiec co sie martwisz

niech chodzi na lyso a ciebie i tak to nie powinno draznic wkoncu to jej wlosy nie twoje

takie moje zdanie
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
Nie musisz jej lubić, nie musisz jej tolerować. Odpłacaj jej tym samym.
Nie daj po sobie jeździć i nie pokazuj ,że można Cie zgnoić.

Styl w jakim ktoś sie ubiera, lub subkultura nie określa charakteru tej osoby.
To jaki ktoś jest zalezy tylko od jego usposobienia.
 

Mrs X.

Nowicjusz
Dołączył
14 Wrzesień 2007
Posty
643
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
z Krainy Marzeń
są osoby, którym się nie da przegadać.
nie warto próbować.
bo i po co?
ona i tak jest taaaaka cudna, genialna, że nie zmieni swojego zachowania.
popatrz jak na debila i odejdź
koniec... nie przejmuj się.
wiek dorastania w końcu
(tłumaczmy to, tłumaczmy!)xD
 

Yoggi

wujek Stefan mistrz ciętej riposty
Dołączył
6 Wrzesień 2006
Posty
3 735
Punkty reakcji
14
Miasto
z Biedronki
ja pierdziele-przedszkole. Jak cie ktoś wkurza to nie gadaj z nim(nią) i tyle. Jakie niektórzy mają problemy
 

EwuSs

Nowicjusz
Dołączył
28 Grudzień 2007
Posty
24
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
DAalEkOo ;)
Będzie to w słowniku synonimów? Czy raczej wyrazów obcych? :p

Chyba nie :) Gwara uczniowska ^^
wciepywać /komuś/- obrażać /kogoś/


a po co ma sie zamknoc?? chcesz jej na sile pokazac ze jestes lepsza i fajniejsza????

Nie... Chciałam tylko jej coś powiedzieć, nie bardzo obraźliwego (żeby nie mogła iść z tym do wychowawczyni), ale żeby skończyła mi dogadywać...
 

*Majka*

UŻYTKOWNIK wszechmocny, wszechwiedzący, wszechcośt
Dołączył
26 Wrzesień 2007
Posty
608
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
nie z tej ziemi :)
olej ją i tyle :p
jeśli cos do ciebie powie, co Ciebie wkurzy czy obraźi nie wiem.. znajdz jakis swój sposób.

Ja zazwyczaj odpowiadam czys podobnym albo zaczynam się smiać, pokazujac, ze wiekszej durnoty w życiu nie słyszałam, albo obracaj to w żart. zależy co powie
 

Marozja

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2008
Posty
2 469
Punkty reakcji
24
Wiek
40
Miasto
Dark side of the Moon
Nie rozumiem problemu - skoro to nie tylko Twoje zdanie, to olejcie kolektywnie niunię. Przestanie budzić zainteresowanie, zorientuje się, że taką postawą piedestałku gwiazdy nie zyska, to albo się zmieni, albo zluzuje.
 
Do góry