Dziewczyny z Ukrainy i Rosji

rychubil

Nowicjusz
Dołączył
7 Sierpień 2011
Posty
2
Punkty reakcji
0
Witam

Od jakiegoś czasu otrzymuje na skrzynkę maile z agencji datingowej: Cupid.com od bardzo ładnych dziewczyn z tamtych stron, z chęcią poznania się i założenia związku oraz rodziny.
Nie od dziś wiadomo, że większość tamtych dziewczyn marzy o tym, żeby się stamtąd wyrwać, czemu się nie dziwię ale muszą w tym celu poznać faceta przynajmniej z Polski, żeby dostać polski paszport i obywatelstwo, które gwarantuje legalny pobyt w całej Unii.
Zastanawiam się na ile jest w tym uczciwej chęci poznania kogoś a interesowności, choć to nie byłoby jeszcze najgorsze jak fakt, że wiele tych dziewczyn po otrzymaniu legalnych dokumentów puściło facetów kantem, obciążając ich przy tym finansowo.
Obecnie mieszkam w Wielkiej Brytanii i myślę, że to mogłaby być gratka dla takiej dziewczyny wyjechać od razu do UK.
Jak widać mam sporo obaw w tej kwestii i chyba słusznie ale muszę też przyznać, że poznałem dość sporo osób z tych krajów, mieszkając w Polsce i mam bardzo dobre wrażenia - szczerzy, mili, bardzo otwarci ludzie.
Chciałbym się dowiedzieć czegoś więcej na temat bezpiecznego poznania dziewczyny z Ukrainy czy Rosji. Przede wszystkim na co powinienem uważać? Czego na pewno nie zrobić, żeby nie mieć kłopotów?
 

rychubil

Nowicjusz
Dołączył
7 Sierpień 2011
Posty
2
Punkty reakcji
0
Myślę, że sam sobie odpowiedziałeś na pytanie :)

...no tak, to nie ulega wątpliwości, tylko zastanawiam się na ile te dziewczyny a czasem dojrzałe kobiety, czy to z Ukrainy czy Rosji, chcące poznać kogoś z strefy UE, są w wypisanych przez siebie zamiarach rzeczywiście uczciwe a na ile jest to tylko chęć wydostania się stamtąd, otrzymania dokumentów na pobyt w UE a potem prawdopodobnie -dzięki (a może i nawet nie) i żegnaj kotku. Czasem myślę, że odpowiedź jest oczywista ale chciałbym się mylić.
 

Greeg

Wredny ch* ;)
Dołączył
9 Lipiec 2008
Posty
3 521
Punkty reakcji
313
Miasto
Kobieta :)
niedawno, a właściwie w tym tygodniu, w Newsweek byl o tym artykul. Jestesmy w Unii i mimo wszystko dla takiej Ukrainy jesteśmy też "zachodem" więc coraz częściej panowie szukają pań na wschodzie bo przypominają one zapewne Polki sprzed 10, 20 czy iluś tam lat. Nie są jeszcze tak zmanierowane konsumpcyjną cywilizacją i feministycznymi pierdołami.

A to jak funkcjonują takie portale to nie mam zielonego pojęcia. Jakbym chchiał koniecznie jakąś Rosjankę czy Ukrainkę to chyba bym szukał takiej co już tutaj w Polsce jest i np. studiuje gdzieś ...

A odnośnie miłości to hmm czy ja wiem. Tu przynajmniej jest jasny układ - facet daje lepszy świat i stabilizację, a kobieta cieply dom. w normalnych związkach niby jest normalnie, a i tak często to tez wyglada, że facet jest traktowany jak bankomat, a kobieta jak prostytutka... więc ta "miłośc" to tak naprawdę w XXI wieku jest mocno wypaczona :) sam bym chyba wolał taką Ukrainkę, niż sfochowaną królewnę, której wiecznie wszystkiego mało :)
 

Chenoa

Nowicjusz
Dołączył
31 Styczeń 2009
Posty
180
Punkty reakcji
0
Miasto
Zamość
więc coraz częściej panowie szukają pań na wschodzie bo przypominają one zapewne Polki sprzed 10, 20 czy iluś tam lat.
ale jeśli poszukaliby dobrze to by i taką znaleźli i w Polsce i nie musieliby szukać za granicą...no ale cóż zrobić, trzeba się wysilić ,żeby coś mieć ;)
przytacza mi się na myśl pewien cytat: "cudze chwalicie,swego nie znacie,sami nie wiecie, co posiadacie" :)
 

123mouse

Nowicjusz
Dołączył
5 Wrzesień 2011
Posty
5
Punkty reakcji
1
Witaj.Jakiś czas temu bardzo wiele razy byłem w Rosji ,nie był to bynajmniej oczywiście przemyt alkoholu czy papierosów, poznałem też sporo dziewczyn głównie Rosjanek.
Bardzo podoba mi się ich typ urody i charakter,zarówno Ukrainek jak i Rosjanek.Dlatego naprawdę warto szukać tam partnerki.Lepiej jednak niekorzystaj z usług agencji tylko spróbuj skontaktować się w sieci umówić na spotkanie.Znam z pierwszej ręki taką historię ,że pewien mężczyzna za pośrednictwem takiej agencji poznał piękną Ukrainkę ,która potem u niego zamieszkała.Po ok.pół roku zniknęła nagle z kilkudziesięcioma tysiącami zł, które akurat kilka dni wcześniej schował w domu.Zostawiła mu kartkę ze słowami "nie jestem ku..ą".Potem próbował jej szukać poprzez tą agencję ale bez rezulatu.
Mam obecnie sąsiadkę Ukrainkę .Piękna kobieta ok 40 lat ,długie zgrabne nogi,zawsze uśmiecha się i jest bardzo miła.Widziałem ją na plaży w bikini bardzo atrakcyjna.Co mnie zdziwiło kobiety z tamtych stron wydały mi się bardzo nowoczesne pod względem seksualnym ,chociaż to chyba teraz wszędzie norma.Sam mieszkam w kraju gdzie 80 procent pierwszych randek kończy się seksem,nie jest to Polska oczywiście.
No cóż ,pozostaje mi życzyć Ci powodzenia.
 

wlascicielek2

Nowicjusz
Dołączył
5 Luty 2011
Posty
309
Punkty reakcji
11
To ja przedstawię sprawę inaczej:
jak wiadomo polaki to cebulaki... do tego pracujesz w UK, jesteś z polski- więc zapewne 5tyś funtów na tydzień nie dostajesz, skoro w ogóle rozglądasz się za pannami w necie to wzięcia też nie masz- więc jak sądzisz, czego one oczekują?
 

Kaka17

Nowicjusz
Dołączył
5 Wrzesień 2011
Posty
193
Punkty reakcji
0
polecam oglądnięcie dzisiejszych rozmów w toku był ten sam temat:)
 
Do góry