Dziewczyny Pomuzcie

misiakk

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2006
Posty
5
Punkty reakcji
0
Siemka mam kilka pytac a to chyba do dziewczyn :
*Jakie lubicie perfumy?
*Czy lubicie nazelowany wlosy ( ja chyba nie mam takich do zelu) :bag:
*Jaki kolor wlosow jest bardziej sexy :D
*i tam takie inny bzdury


POZDRO
 

Daniel Lipka

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2005
Posty
1 676
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Kielce
Moze ja nie dziewczyna ale
- perfum powinnes uzywac takich jakie ci sie podobaja (jak tobie sie spodobaja to i powinny sie podobac "Jej")
- a ty lubisz nazelowane włosy?
- kolor naturalny (a nie np farbowana blądyn[ka])
 

misiakk

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2006
Posty
5
Punkty reakcji
0
Ja mam zle wlosy do tego za dlugie itp. [jestem szatynem]
A perfumy to nie wiem kiedy mialem Adiddasa.
Moze jakas dziewczyna sie wypowie
 

siasia_ck

Nowicjusz
Dołączył
12 Lipiec 2006
Posty
1 268
Punkty reakcji
1
Wiek
38
Miasto
Kielce
Perfumy? Hmmm Mi najbardziej podobaja się Adidasa. Nie pamietam nazwy ale na butelce jest szara etykieta. Zajedwabiste są... Zapach utrzymuje sie stosunkowo długo i mają taki typowo męski zapach. A co do włosów na żel to niekoniecznie. Jednym one pasują a innym nie. Wszystko zależy od Ciebie i od tego jak Ty się czujesz w danej fryzurze. A kolor pewnie, że naturalny. Nienawidzę jak facet ma farbowane włosy. Może to głupie, ale dla mnie to początki gejostwa ;) Nie no żart, ale tak serio to jednak wolę naturalny kolor. I co jeszcze? A takie tam...? A to Ci powiem, że najważniejsze jest to, żebys Ty się dobrze czuł we własnej skórze. Nie rób niczego na pokaz i dla szpanu. To jest głupota
 

Daniel Lipka

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2005
Posty
1 676
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Kielce
Ale jezeli masz poczucie tego ze jestes dobrze ubrany dobrze wygladasz wtedy automatycznie czujesz sie wygodnie i dobrze.
 

misiakk

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2006
Posty
5
Punkty reakcji
0
OKI ja ide spac (moze ktos wpadnie) :sexy: jutro jeszcze lookne.
POzdro i DoBrAnOc :D
 

Wi(L)u$

Nowicjusz
Dołączył
21 Maj 2006
Posty
850
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
z Warszawy :)
Hmm no to Ci odpowiem:
*Z meskich perfum to bardzo lubie Puma Jamaica (czy jakos tak), moj qmpel sobie ostatnio kupil jakies fajne na stadionie (nie pamietam nazwy! <_<), uwielbiam jak facet pachnie jakimis fajnymi perfuami i tylko sie do niego przytulic mmmm :)
*Nazelowane wlosy? Ja lubie ale wole jak sa normalne bo ja lubie facetow "glaskac" po glowie (oni tez to przewaznie lubia :p ), a jak ma nazelowane wlosy to niefajnie sie "glaszcze"...
* Ja najbardziej lubie jak facet ma ciemne wlosy... chociaz nie robi mi to wielkej roznicy!
NO i jak chcesz cos jescze wiedziec to pytaj, ja z checia odpowiem :)
POZDRO :D
 

Arina

...aż w jedną krótką chwilę pojmiesz po co żyjesz!
Dołączył
18 Maj 2005
Posty
3 093
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
z TYCH najlepszych
Jak dla mnie to zależy od buźki faceta jaką fryzure powinien mieć, jednym pasują dłuższe włosy inym krótsze, a jeszcze innym na żelu. Kiedyś lubiłam Facetów z długimi włosami a teraz wolę Facetów z żelem na włosach. A jaki ich kolor to już obojętne- ale bardziej gustuję w ciemnych typach :p tzn. oczy ciemne i włosy.
 

Super Lwica

Nowicjusz
Dołączył
31 Sierpień 2006
Posty
10
Punkty reakcji
0
Jeśli chodzi o perfumy to uwielbiam DOLCCE&GABANA lub WHISKY :) Włoski i na żelik mi sie podobaja i normalne :) Jak ładny facet to we wszytskim mu do twarzy :)
 

kizia_mizia

Nowicjusz
Dołączył
15 Wrzesień 2005
Posty
2 850
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z zamku..
Perfumy lubie ładne .. chyba starczy, nie ? :p
A żel na włosach to zależy jakie kto ma włosy i jak komu pasuje, ale ogólnie nie przepadam.
 

Szklista

niekonwencjonalna
Dołączył
14 Marzec 2006
Posty
1 704
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
wieje wiatr?
To ja powiem tak... Uwielbiam, kiedy facet jest spryskany Pumą Jamaiką. Wprost ubóstwiam :D żel..? blee :p a kolor włosów..? ja tan gustuję w blondynach :D ale głównie zależy od charakteru i naturalności. Nieznoszę "szpanerstwa"
 

Madzia:(

LooooL :)
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
971
Punkty reakcji
1
Wiek
37
z meskich perfum najbardziej podoba mi sie czarny adidas jest poprostu boski :rumieniec:
Wlosy na zelu czy bez zelu...obojetne mi to jest a kolor wlosow to najlepiej brunecik :D
choc tez nie gra to wiekszej roznicy :)
 

Dorunia

Zobaczymy :D
Dołączył
23 Maj 2005
Posty
1 437
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
z błękitu nieba z żaru serc :*:*
jezeli o mnie chodzi to ja lubie jak chlopak ladnie pachnie jakis ladny meski zapach ale musi byc delikatny bo ja lubie sie rozplynac w tym zapachu a nie udusic wloski moga byc na zelu ale wole jak sa calkiem naturalne i bez zadnego farbowania a jezeli chodzi o inne to facet musi miec zadbane dlonie czyste przede wszystkim
 

sloniu

Nowicjusz
Dołączył
14 Czerwiec 2006
Posty
318
Punkty reakcji
0
Zakladanie takiego tematu nie ma sensu. Dlaczego? Po pierwsze - co dziewczyna to gust, po drugie, powinienes sie nosic tak zeby podobac sie sobie, to jest najwazniejsze (wiem ze ktos juz to powiedzial ale to naprawde cenna uwaga, godna powtorzenia).
 

Daniel Lipka

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2005
Posty
1 676
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Kielce
Lecz nie wszyscy potrafia wybrac co bardziej im sie podoba dlatego dopasowywuja sie do gust innych.
 

sloniu

Nowicjusz
Dołączył
14 Czerwiec 2006
Posty
318
Punkty reakcji
0
Zmienianie siebie pod katem innych nie jest dobrym pomyslem, mozna zatracic siebie. Nie jest to tylko powiedzenie - mowie zupelnie serio. Z czasem tracisz rozeznanie co podoba sie Tobie, a co podobaloby sie jedynie twojemu otoczeniu...
 

sloniu

Nowicjusz
Dołączył
14 Czerwiec 2006
Posty
318
Punkty reakcji
0
Ok, ale czy on dobrze wyglada wg Ciebie, czy wg standardow otoczenia?
 

Daniel Lipka

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2005
Posty
1 676
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Kielce
Czy ten w lustrze trafia w moje gusta i co bym o nim pomyslał jakbym go spotkał i czy jego styl mi sie podoba.
 
Do góry