Dziewczynki lubią niegrzecznych chłopców?

Ralf

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
47
Punkty reakcji
1
Miasto
Trzebinia
Witojcie :luka:

Dziś chyba na TVP3 słyszałem jako by to "Dziewczynki szczególnie lubiły niegrzecznych chłopców".
Prosiłbym więc "nasze" dziewczynki (i nie tylko) aby się wypowiedziały na ten temat.

=>sam do grzecznych nie należe
 

nika

................
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
6 077
Punkty reakcji
4
Miasto
daleka kraina czarow
a mozna dokladniej to sprecyzowac Ralf, niegrzecznych ogolnie- debili, niegrzecznych w lozku itp.??????? :zdziwko:
 

Meggi

Nowicjusz
Dołączył
2 Maj 2005
Posty
102
Punkty reakcji
0
nika napisał:
niegrzecznych ogolnie- debili, niegrzecznych w lozku itp.???????
No właśnie... o co biega dokładniej? :zdziwko: :zdziwko: :zdziwko:
 

aga8811

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2005
Posty
184
Punkty reakcji
0
Miasto
:)
Wydaje mi sie ze chodzilo mu o takich typu co lubia robic rozrobu itd. ehh ja nie lubie takich sa dla mnie tacy prosci i w ogole co niby jest w nich takiego fajnego ?? To ze lubia robic boruty na dyskach ? wrrr ;/
 

nika

................
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
6 077
Punkty reakcji
4
Miasto
daleka kraina czarow
no jezeli chodzi o debili bo inaczej nie mozna ich nazwac bo tylko dymu szukaja poprostu nie trawie :zdegustowany:
 

Meggi

Nowicjusz
Dołączył
2 Maj 2005
Posty
102
Punkty reakcji
0
Facet robiący rozrube to nie facet... :/ :dezorientacja: :zdegustowany:
 

gosia665

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2005
Posty
570
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Łódź
Fajni są tacy niegrzeczni chłopcy hihi no ale bez przesady...nie jacys hooliganie czy wandale itd. ale taki mami synek co wszędzie z mamusią to tez nie dobrze ... z takimi to z daleka odemnie ;) :rotfl:
 
R

ragazza

Guest
mnie pociagają mozna powiedziec "niegrzeczni chłopcy" ale nie debile tylko tacy co nie daja sobie w kasze dmuchac! nie mogła bym byc z jakimś lizuskiem! akle gdzie znajsc wykształconego,madrego niegrzeczniuszka?! :p
 

PaOolina

Nowicjusz
Dołączył
10 Maj 2005
Posty
164
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kraków
Mnie najbardziej pociągają "niegrzeczni" chłopcy :D:D:D:D Tacy co bronią swojego zdania, mają własne JA i tak jak napisała ragazza nie dają sobie w kasze dmuchać :D:D ale chyba najfajniejsze jest, to, jak taki "niegrzeczny" chłopak jest niewinny w stosunku do laski :D:D nie lubie za to pantofli :/:/
 

aga8811

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2005
Posty
184
Punkty reakcji
0
Miasto
:)
A Ja lubie "normalnych" chlopakow :p zwyklych spokojnych i nie uwazam zeby zaraz taka osoba byla "mami synkiem" i niezaleznie od tego jak kto sie zachowuje czy wyglda to powinna miec wlasnie zdanie przeciez to podstawa :)
 

Myszkaxd

Nowicjusz
Dołączył
17 Maj 2005
Posty
19
Punkty reakcji
0
Miasto
Z Polski :)
"Dziewczynki szczególnie lubiły niegrzecznych chłopców&

Nie zgadzam sie z tym!!Moze sa takie , ktore lubia "niegrzecznych"ale na moje oko to wiekszosc lubi"normalnych",spokojnych takich co mozna dazyc jakims uczuciem...Nie wiem czy jakas dziewczyna chcialaby miec chlopaka, ktory kradnie i robi same zadymy na miescie?[/quote]
 

rose24onabdg

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2005
Posty
110
Punkty reakcji
0
OGÓLNIE RZEC BIORĄC
to kobietom podobają się niegrzeczni chłopcy
ale:::::::::::::

zależy co dla kogo jest NIEGRZECZNE!!!!!!!!!!!!!!!

to że podobają to nie znaczy że chciałyby mieć TAKICH za swoich chłopaków itp...............

mi się podobają TACY NIEZALEŻNI ze swoim zdaniem WIEDZĄCY czego chcą a nie takie lelum polelum które samo nie wie czego chce ..............
i w ogóle takich opisów jest w nieskończoność
hm...............................

kobieta lubi same sprzeczności NP delikanty czuły milusi brutal
i takie tam
heeheheeheh
kiedyś po sieci chodził taki mail Łańcuszkowy z takim opisem IDEALNEGO FACETA
moim zdaniem właśnie to taki ideał.................

pozdrowionka
 
L

Laurana

Guest
ragazza napisał:
mnie pociagają mozna powiedziec "niegrzeczni chłopcy" ale nie debile tylko tacy co nie daja sobie w kasze dmuchac! nie mogła bym byc z jakimś lizuskiem! akle gdzie znajsc wykształconego,madrego niegrzeczniuszka?! :p
Tu się zgadzam całkowicie! Fajni sa niegrzeczni ale niektórzy przekraczają pewną granice i wtedy są już tylko debilami próbującymi popisać się bo nie maja niestety czym :/
 

rose24onabdg

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2005
Posty
110
Punkty reakcji
0
TAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA


ja mam jakieś dziwne szczęście i rzaaaaaaaaaaaaaadko spotykam

tych nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeedorzecznych facetow

PRZEWAZNIE SA TACY JAK POWINNI BYC
 
A

Anonymous

Guest
nie lubie flakow z olejem a juz najbardziej nienawidze jak chlopak jest pantoflem..dla duzo dziewczyn sie to podoba mi nie ,nie cierpie jak chlopak lata na moje kiwniecie i robi co każe ..facet powinnien mieć swoje zdanie i nieraz posprzeczac sie o to ze mną jak sie niezgadzamy ..w koncu pogodzenia są najlepsze :hyhy:
 

gumis

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2005
Posty
282
Punkty reakcji
2
Ja nie znosze takich napakowanych "gangsterow" co "zadza" na osiedlu a jak komus sie nie podoba do daja w morde, a jak ktos jest silniejszy to :cenzura:a... Spotkalem sie z takimi pare razy. Ehh, szkoda gadac. Jak ten cos moadrego powie to szczeka opada. Jak zaczal wyrazac swoje poglady to od razu pomyslalem "CO ZA DEEEEEEEBIIIIIIL!!!". Ale sie z nim nie chcialem z nim klocic, bo by jeszcze powiedzial, ze sie wymadrzam i bym oberwal :D

Pozdro!
 
Do góry