Dziewczyna

Ariel_Tol

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2009
Posty
12
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Tolkmicko
Sprawa Wygląda tak. Zacząłem się spotykać z pewną dziewczyną. Bardzo mi się spodobała. Kilka razy byłem z nią sam na sam, gadałem same głupoty aż wkońcu ją pocałowałem. Było bardzo fajnie tylko że ona teraz mówi że kocha chłopaka który ma już dziewczynę. Próbuje się o nią jakoś starać. Pomagać jej ale ona jakby już nie akceptuje mojej obecności :( Tylko że cały czas piszę do mnie na koma że się o mnie martwi i takie inne. Myślę że się w niej zakochałem. Cały czas jak ją widzę to serce zaczyna mocniej bić i wg dziwnie się czuje. Co poradzicie?? Jeżeli czegoś jeszcze potrzebujecie żeby mi pomóc to piszcie. Odpowiem na każde pytanie.
 

Predictable

Bywalec
Dołączył
7 Grudzień 2008
Posty
1 739
Punkty reakcji
60
Miasto
Wielkopolska
Moim zdaniem ona się Tobą bawi . Chcesz być traktowany jako koło zapasowe ? Caluje się z Tobą ,a cały czas w głowie ma tamtego chłopaka . Widać musiał jej bardziej wpaść w oko albo po spotkaniach z Tobą coś jej nie pasowało dlatego zeszłeś na drugi plan . Zakazany owoc ciągnie najmocniej .
W jaki sposób jej pomagasz ? Jesteś na każde jej zawołanie ? Płaszczysz się przed nią ? Jak wysłuchujesz cierpliwie jej żalów jaki to ona ma kiepski dzień albo problemy to zamykasz się w przykrywce - przyjaciel .
Mogła być z Tobą szczera zaraz na początku powiedzieć , że darzy już kogoś uczuciem , jak nie chciała robić Ci nadzieji ale zrobiła ..

Ja bym o niej zapomniała bo sama nie wie czego tak naprawde chce .
 

Ariel_Tol

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2009
Posty
12
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Tolkmicko
Łatwo powiedzieć trudniej zrobić... Nie jestem na jej każde zawołanie. Staram się jej tylko pomóc w ramach możliwości. Czyli jak widzę że ją coś trapi to podejdę i spytam o co chodzi i wg i staram się jej wytłumaczyć co i jak...
 

mariposa93

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2009
Posty
4
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Lublin
powinieneś z nią porozmawiać o tym. Tylko szczera rozmowa może rozwiązać problemy. jezuuuu ....... :bag:
 

Ariel_Tol

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2009
Posty
12
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Tolkmicko
Myślisz że nie próbowałem z nią szczerze porozmawiać... Ona całkiem inaczej się zachowuje przy mnie a całkiem inaczej jak mnie nie ma...
 

Superiorr

failure is not an option
Dołączył
20 Październik 2008
Posty
2 159
Punkty reakcji
30
Wiek
39
Miasto
Poznań
Jesteś jej przyjaciółką z penisem, a ona nie jest lesbijką, więc szans raczej nie masz. Wniosek: szukaj innej.

J.B
 

3milka

Nowicjusz
Dołączył
6 Lipiec 2009
Posty
126
Punkty reakcji
3
Miasto
wlkp ;)
Jak to już wyżej zostało napisane - ona się Tobą po prostu bawi.
Nie czuje nic do Ciebie i to widać
Jest zakochana w innym a Ciebie ma wtedy kiedy ma 'słabszy dzień'
Daj sobie spokój..
Owszem - łatwo mówić, trudniej zrobić. Ale co innego Ci pozostało?
Chcesz starać się o dziewczynę, która nie traktuje Cię jak materiał na faceta?
Wszystko zależy teraz od Ciebie. Powodzenia!

Pozdrawiam ;)
 

Safari

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2008
Posty
776
Punkty reakcji
1
Łatwo powiedzieć trudniej zrobić... Nie jestem na jej każde zawołanie. Staram się jej tylko pomóc w ramach możliwości. Czyli jak widzę że ją coś trapi to podejdę i spytam o co chodzi i wg i staram się jej wytłumaczyć co i jak...


wcale nie aż tak trudno , do niedawna też przejmowałem się podobnymi sprawami ale po co tak naprawdę , jak ktoś Ci mów że rzekomo kocha kogo innego to daj sobie spokój i olej ją , no chyba że faktycznie szukasz przyjaciółki
 
W

wroneczki4

Guest
Jesteś jej przyjaciółką z penisem, a ona nie jest lesbijką, więc szans raczej nie masz.
No fajne skomentowanie jego sytuacji.

@topic
daj sobie spokój...
na świecie jest jeszcze tyle innych dziewczyn... zapewne ładniejszych i lepszych w każdej dziedzinie od tamtej!
 

Aczkolwiek

Nowicjusz
Dołączył
24 Czerwiec 2008
Posty
1 510
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Jeśli odpowiada ci to że jesteś potrzeby w momencie kiedy jej się chce to proszę cię bardzo.
Brnij w to dalej.
 

Ariel_Tol

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2009
Posty
12
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Tolkmicko
Dzięki za pomoc po tym co napisaliście wezmę to do siebie... Dzięki ;D
Pozdrowionka...
 
Do góry