Dziewczyna ze szkoły.

FallenHunter

Nowicjusz
Dołączył
11 Styczeń 2008
Posty
60
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
NW
Witam, dawno nie udzielałem się na forum, a mam pewien problem... Jestem w 1 klasie technikum i bardzo spodobała mi się dziewczyna z 2 klasy liceum. Napisałem do niej na NK. (głupi pomysł, ale innego nie miałem z nią kontaktu, a zagadać w szkole to nie bardzo, bo cały czas z koleżankami chodziła...)
Tylko problem w tym, że nie mam żadnych fotek na NK, a ona z imienia i nazwiska mnie nie zna. Zauważyłem też, że pare razy przyglądała mi się w szkole. A problem polega na tym, że nie odpisała mi. Była na moim profilu, no ale wiadomości żadnej nie dostałem. Podejżewam, że to dlatego, że nie wie kim jestem... Po tym na następny dzień pytała mojego kuzyna (chodzi z nią do klasy), czy zna mnie (imię i nazwisko), on powiedział, że jestem jego kuzynem, ale nie pytała jak wyglądam itp. Od tego czasu minęły 3 dni... Mam pytanie do Was Drodzy Forumowicze, co powinienem zrobić? Dodać zdjęcia na NK i napisać do niej znów, dać sobie spokuj, a może coś innego? Proszę o mądre rady. Z góry dziękuje.
Pozdrawiam.
 

tajemnica205

Nowicjusz
Dołączył
23 Maj 2007
Posty
146
Punkty reakcji
0
dodaj zdjęcie i napisz znowu, jak to nie zadziała to podpytaj znajomych czy coś a jak nie wypali to poprostu daj sobie spokój. mam podobny problem tylko że ja nie napisałam narazie nic:D
 

USSJ

so fucking bad :]
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
3 208
Punkty reakcji
169
Wiek
33
Miasto
pdkrpc
Zdjecie na Nk? Skoncz, wstydu oszczedz. Moze jeszcze mu napiszecie zeby jakas fajna krejzi mine zrobil? :bag: Pinezka koniecznie dodaj bo sie nie odezwie. Wyslij prezent. Daj 'super zdjecie' i pododawaj jakies cool komentarze.

Chodzi z kolezankami? No patrz. Idealna sytuacja aby pokazac ze jestes pewny siebie i ogarniety, ze umiesz podejsc i bez ceregieli zapoznac sie z nia. Panna z liceum wiec winna to docenic.
 

FallenHunter

Nowicjusz
Dołączył
11 Styczeń 2008
Posty
60
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
NW
USSJ rozumiem Cię, także nie lubię NK, wchodzę tam raz na jakiś czas... Tylko, teraz nastały takie czasy, że dziewczyny w tym wieku nie widzą innej mozliwości "zagadania", tym bardziej, że ona jest jedną z tych, które mają po 800+ znajomych i siedzą poł dnia na NK... Podejść w szkole i zagadać :D Rozważe to...
 

touchdown

Sangwinik
Dołączył
8 Styczeń 2009
Posty
1 015
Punkty reakcji
73
USSJ rozumiem Cię, także nie lubię NK, wchodzę tam raz na jakiś czas... Tylko, teraz nastały takie czasy, że dziewczyny w tym wieku nie widzą innej mozliwości "zagadania"
to nie dziewczyny nie widza innej opcji, tylko jest troche meskich ci.pe.k takich jak ty ktorzy uciekaja sie do takich forteli bo brak im odwagi

ona jest jedną z tych, które mają po 800+ znajomych i siedzą poł dnia na NK...
widocznie jest nudna, mało ambitna, konformistyczna i nie ma zycia towarzyskiego. po co w ogole taka poznawac?

pozdro dla wszystkich ktorzy maja mocno wy.je.ba.ne na facebooka, nk, demotywatory i inne tego typu nic nie wnoszace gó.wn.a :]
 

roar4444

Nowicjusz
Dołączył
17 Kwiecień 2010
Posty
24
Punkty reakcji
0
Podbijasz usmiechniety mowisz ze ci sie podoba i ze chcesz sie z nia spotkac.
 

Dobuch66

Nowicjusz
Dołączył
10 Kwiecień 2010
Posty
442
Punkty reakcji
3
Wiek
30
Miasto
Grudziądz
Daj spokój z nk i zagadaj. To ciężkie, ale spontan się opłaca.
 
Do góry