Dziewczyna w sukience...

PaoDeAcucar

Nowicjusz
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
241
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
czarodziejka z księżyca...:D
Tak jak w temacie ale może nie do końca...bo jednak jako tako widuje się dziewczyny w sukienkach...ale właśnie dlaczego jako tako?Czy wy w ogóle lubicie nosić sukienki i co o nich sądziecie?Kiedyś chyba kobiety częściej nosiły tę część garderoby...te poniżej chętnie bym założyła....moim zdaniem wcale nie trzeba mieć figury modelki by nosic sukienki...

V265440.jpgV254860.jpg
V263238.jpgV263249.jpg
V263897.jpgV246461.jpg
V254088_322.jpg
 
Dołączył
4 Luty 2007
Posty
225
Punkty reakcji
0
figury modelki moze nie trzeba, ale jako taką trzeba mieć.
ja nie mam więc nie noszę :p
a sukienki przez Ciebie pokazane nie w moim stylu.

wolałabym takie.. dluzzsze i wieksze jak cos :p
 

*Ktosik:D

rozhuśtywacz brzóz
Dołączył
21 Luty 2006
Posty
850
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
NeverLand
Popieram...dziewczyny noście sukienki !! :D Nie bójcie się wyrażać swoją kobiecość w ten sposób ;)
//to taka zachęta zwłaszcza na letnie ubiory :]
 

Anecka_1991

Nowicjusz
Dołączył
23 Marzec 2007
Posty
25
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Zgorzelec
Wcale nie trzeba mieć figury modelki zeby chodzic w sukienkach z tym sie zgodze :] Al ewiele dziewczyn w naszych czasach uważa się za bardzo grube, choć tak naprawde to oszukują same siebie. Ja osobiście nie lubie chodzić w sukienkach bo prowadze aktywny tryb zycia (jazda na rolkach, bieganie, gra w kosza) i nigdy nie wiadomo kiedy będę musiała gdzieś pobiec :p Ale jak wyjadę na wakacje to z wielką chęcią będę latała na plaże w kiecce :D A ciekawe czy chłopacy wolą dzewczyny w spodniach czy w sukienkach ??:D
 

Angel of Blood

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2006
Posty
363
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Z krainy snów
Nie pamiętam, kiedy ostatnio miałam na sobie jakąś sukienkę... *myśli*
Ale, tak czy inaczej, sukienki lubię.
A nie chodzę w nich często, bo... Nie wiem. Jakoś nie znajdują się pod ręką wśród szafowego bałaganu ;)

A ta w niebiesko - białe paseczki jest cudna! ^^
 

PaoDeAcucar

Nowicjusz
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
241
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
czarodziejka z księżyca...:D
Popieram...dziewczyny noście sukienki !! :D Nie bójcie się wyrażać swoją kobiecość w ten sposób ;)
//to taka zachęta zwłaszcza na letnie ubiory :]
No baaa...ja uwielbiam sukienki i zachęcam innych no ale jak ktoś nie lubi bądź tak jak Anecka prowadzi aktywny tryb życia to rozumiem...jednak chociaż od czasu do czasu warto wrzucić na siebie kiecke i pokazać światu to i owo....tzn nogi.... :lol: :sexy: :sexy: :sexy:
 
Dołączył
26 Październik 2006
Posty
3 149
Punkty reakcji
10
Wiek
32
Miasto
Kaer Morhen
czasem chodzę. jakaś 'mała czarna' u mnie w szafie wisi :p sukienki bardzo lubię. chyba zacznę chodzić częściej niż czasem :p
 

caramella

|wredotka|
Dołączył
8 Sierpień 2005
Posty
2 466
Punkty reakcji
0
a ja nie chodzę, bo nie mam żadnej sukienki, poza jedną - z balu gimn. :p
 

ufolek385

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
6 648
Punkty reakcji
1
Wiek
18
ja właśnie musze sobie kupić :p
a jakiej firmy jest ta niebiesko biała i ta ostania? :D
 

PaoDeAcucar

Nowicjusz
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
241
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
czarodziejka z księżyca...:D
ja właśnie musze sobie kupić :p
a jakiej firmy jest ta niebiesko biała i ta ostania? :D
Niestety wszystkie są firmy Victoria's secret....szkoda,że w Polsce nie ma sieci tych sklepów...a mają takie fajne szmatki...buuu....jednak z tego co wiem to chyba na allegro mozna cos znalść i złożyć zamowienie na dany model...ale nie jestem pewna na 100... <_<
 

ufolek385

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
6 648
Punkty reakcji
1
Wiek
18
aha szkoda :/ kurcze musze jakąś znaleść na lato :p
 

caramella

|wredotka|
Dołączył
8 Sierpień 2005
Posty
2 466
Punkty reakcji
0
ja widziałam ostatnio fajną w Top Secret, ale oczywiście mój rozmiar wykupili :p
 

Zamyślona

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2006
Posty
1 507
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Ta pierwsza jest najlepsza ;)
Ja tam nie posiadam ani jednej sukienki...może gdybym miała to raz na rok bym założyła :D
Ja tam najlepiej czuje sie na sportowo... ;)
 

lopi

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2005
Posty
107
Punkty reakcji
0
Dziewczyna w sukience to jest to :sexy: Tylko nie w jakiejś takiej pierwszej lepszej miniówce :skrzywiony: A właśnie w takiej sukience kobiecej, takiej np: zwiewnej za kolana ;) Coś na wzór mody kobiecej z lat 60, osobiście zresztą uważam, że były to najbardziej "kobiece" lata ;)
 

mankid

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2007
Posty
786
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Kielce/Łódź
Sukienki i spódnice stanowią gromną część mojej garederoby! Uwielbiam je! w zasadzie to mogłaabym wcale nie mieć spodni ;P
nie zgadzam się ze stwierdzeniem,że 'jkąs tam' figure trzeba mieć,żeby sukienkę założyć,bo wystarczy tylko dobrać odpowieddni fason i każda bedzie wyglądała rewelacyjnie! (nie wiem,czy ktoś z Was czyta Glamour, w którymś numerze,na ost stronie pokazana była dziewczyna w czerownej sukience,bardzo puszysta,ale wyglądała przepięknie!)

z tych ,które pokazałaś podoba mi sie ta zielona,ta pod zielona i ostatnia.Ładna jest tez wniebiesko biała,ale trochę nkeie w moim stylu.Reszta całkowicie nie dla mnie :p
 
Do góry