Dziewczyna mnie ignoruje - pomocy!

matti333

Nowicjusz
Dołączył
1 Luty 2012
Posty
15
Punkty reakcji
0
mam problem moja dziewczyna mnie ignoruje i kiedy np. zostajemy sami ona sobie przypomina że musi iśc do koleżanki lub do sklepu itp. wgl. wczesniej wręcz ulwielbiala sie calowac a teraz pozwala mi tylko na pocalunek w policzek itp. co sie z nią dzieje , bardzo ją kocham zależy mi na niej.
love.jpeg
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
to koniec, zacznij się rozglądać za inną
 
K

krzysztofandraszak

Guest
Zgadzam się z Herbatniczkiem - to wygląda tak, jakby ona przymierzała się do zakończenia tego związku. Najlepiej idź i z nią porozmawiaj - zapytaj się, dlaczego tak się zachowuje.
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
Porozmawiaj jak z człowiekiem, zapytaj sam czy to koniec, jeśli tak to spróbuj dowiedzieć się dlaczego. Jeśli nie odpowie, odpowie jakimś banałem to powiedz że szanujesz jej wolę i bez żadnej agresji z twojej strony powiedz że przyjmujesz do wiadomości i rozstajecie się na amen. Ale jeśli będzie starała się powiedzieć dlaczego ona przekreśla związek i będzie starała się porozmawiać szczerze to może nie jest nic przesądzone. Czasami związek rozwala się przez brak rozmowy, wzajemnego wyznania co kogo dręczy ? Nic samo się nie zrobi. Do dzieła młody człowieku
 

Roritha

Nowicjusz
Dołączył
15 Grudzień 2011
Posty
5
Punkty reakcji
0
A może zaszliście w tym całowaniu za daleko, a ona teraz boi się, że będziesz chciał jeszcze więcej, a ona nie jest na to gotowa?
Mnie przyszedł do głowy akurat taki powód, a nie zdrada czy chęć zakończenia związku, więc może porozmawiaj z nią na ten temat, żeby ewentualnie czuła się pewniej?
 

smok225

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2011
Posty
65
Punkty reakcji
0
Wiek
31
walnij jej o co chodzi że tak się zachowuje , ale tak jak wcześniej mówili koledzy kolezanki z forum , że lepiej przygotuj się psyhicznie na najgorsze
 

radioaktywna

Bywalec
Dołączył
13 Sierpień 2009
Posty
1 123
Punkty reakcji
37
Miasto
opolskie
Porozmawiaj z nią szczerze, by uniknąć późniejszego rozczarowania. Dobrze jest wiedzieć, na czym się stoi.
 

matti333

Nowicjusz
Dołączył
1 Luty 2012
Posty
15
Punkty reakcji
0
dziękuje za porady :pokrecony:

fakt porozmawialem z nią i wyszlo kilka spraw najaw teraz już wiem dlaczego sie tak moze zachowywac powiedziala mi ze jej chlopak [ aktualnie byly] ja zgwalcil pewnie dlatego tak sie zachowuje bo boi sie ze zemna będzie tak samo co wy o tym myslicie ????
 
K

krzysztofandraszak

Guest
Matti - korzystaj z funkcji edycji posta, jeżeli chcesz coś dodać.

Jeżeli tak było naprawdę to nic dziwnego, że unika bliskości i zostawania z Tobą sam na sam. Musisz wykazać się cierpliwością i poczekać aż się do Ciebie przekona, jeżeli oczywiście Ci na niej na tyle zależy, aby to znieść.
 

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
ale zgwałcił ją jak byli razem? Czy zgwałcił ją jak już wy byliście parą? Bo dziwne jest dla mnie, że jej zachowanie się zmieniło. Pisałeś, że przedtem lubiła się całować.
 
Do góry