dziewczyna jest zimna i nie okazuje uczuć

0

03092010

Guest
slawek88 napisał:
Da się kogoś kochać do szaleństwa a nie umieć mu tego pokazać? czy to tylko słowa ?
Da sie.
W moim przypadku jest to ciag nieprzyjemnych zdarzen. A zaczelo sie od...matki najprawdopodobniej.
 

agunia25

Nowicjusz
Dołączył
20 Sierpień 2012
Posty
34
Punkty reakcji
0
Nie chciałabym być złym prorokiem, ale myślę że ona Cię nie kocha. Może chciałaby Ci to powiedzieć ale nie wie jak to zrobić aby Cie nie zranić i dlatego jest taka oschła, liczy że sam odejdziesz. Może za bardzo na nią naciskasz? Spróbuj może trochę się od niej oddalić, mniej się spotykać, rzadziej dzwonić itp. Jeśli się mylę to sama będzie szukała kontaktu z Tobą ale jeśli mam rację to... cóż, chyba wiesz co zrobić w takiej sytuacji...
 

annawes

Bywalec
Dołączył
21 Lipiec 2012
Posty
2 810
Punkty reakcji
101
Nie wszyscy ludzie potrafią okazywać uczucia co nie znaczy,że nie kochają.Czasami ma na to wpływ dzieciństwo-czy rodzice okazywali miłość-przytulali itp.Człowiek, który tego typu czułych gestów nie zaznał od najmłodszych lat może mieć z tym problemy.Tak samo jak z mówieniem słowa kocham-niektórzy go nadużywają-inni nie potrafią z siebie wydusić,choć darzą kogoś uczuciem.
 

iwonabezserca

Nowicjusz
Dołączył
9 Kwiecień 2013
Posty
1
Punkty reakcji
0
no nie wiem mnie nikt w młodości nie głaskał po główce ( ojciec stawiał na naukę i zajęcia dodatkowe Mama wiecznie w pracy ) a umiem kochać umiem się przytulić okazać uczucia ...
moim zdaniem dziewczyna ma problem raczej jest z Tobą bo jej wygodnie a nie dlatego że Cię kocha a nie umie o tym mówić ...
 

annawes

Bywalec
Dołączył
21 Lipiec 2012
Posty
2 810
Punkty reakcji
101
Świetnie,że nie masz problemów-ale nie wiesz jak jest z tą dziewczyną.To o czym pisałam to fakty znane psychologom.Człowiek uczy się okazywania uczuć od najmłodszych lat ,dzieciństwo ma tu ogromny wpływ-nie wszyscy sobie z tym radzą w dorosłym życiu nie mając doświadczeń i zwykłych nawyków okazywania miłości.
 

magnezik

Nowicjusz
Dołączył
14 Listopad 2012
Posty
47
Punkty reakcji
0
Taki już typ człowieka nic nie poradzisz jedynie możesz to zaakceptować i się meczyć.
 
Do góry