Dziewczęta Preferujecie Blondynów Czy Brunetów, A Może Szatynów :)?

dzoan

Nowicjusz
Dołączył
23 Marzec 2008
Posty
41
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Łódź
Ja od zawsze preferuję brunetów o niebieskich oczkach :) jednego ustrzeliłam nawet na wyłączność :D
 
M

Malina..xD

Guest
brunet , blondyn to zależy ;]

ostatnimi czasy podoba mi się szatyn z tymi niesamowitymi zielonymi oczkami . cudo ^^
 

Portos201

Bywalec
Dołączył
27 Kwiecień 2009
Posty
2 117
Punkty reakcji
54
A ja mam ciemny blond na głowie:p i ciemno zielone oczy:) a karnację mam... jasną ale lekko zawsze opaloną;] blady nie jestem.

Ciekawe czy któraś ma taki ideał:p hehehehe
 

Samar

Nowicjusz
Dołączył
31 Maj 2009
Posty
306
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
?
wloski ciemny blond i niebieskie oczy taki moj ideał brazowe oczy nie sa takie fajne

A ja mam ciemny blond na głowie:p i ciemno zielone oczy:) a karnację mam... jasną ale lekko zawsze opaloną;] blady nie jestem.

Ciekawe czy któraś ma taki ideał:p hehehehe
wyglądaly na niebieskie :)
 

Portos201

Bywalec
Dołączył
27 Kwiecień 2009
Posty
2 117
Punkty reakcji
54
tylko na jednym zdjęciu:) tak akurat wyszło. Ale mam zielone;]

ktoś pisał ze "to przez to ze podobają nam sie hiszpanie, włosi itp"
pozwolę sobie zacytować pewną wypowiedź która mi sie spodobała :) i jest w 100% prawdziwa bo akurat z hiszpanami miałem do czynienia.

"Widzę ze MIT gorącego południowca albo latynosa nadal w Polsce aktualny. Wyjedzcie ze swoich wsi chociażby do Hiszpanii to zobaczycie że tamtejsi faceci to zaniedbane i leniwe wieprze (z kobietami nie jest lepiej). Postawe i wygląd lovelasa przebierają tylko i wyłącznie, kiedy na horyzoncie pojawi się nowa "chiquita" do wyrwania."

;]
 

MaTa_HaRi

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2007
Posty
2 754
Punkty reakcji
2
Wiek
35
Miasto
HH, Deutschland
zawsze podobali mi się faceci z ciemnymi włosami ;) (mój były wyglądem pasował idealnie :p), najlepiej ciemne bądź niebieskie oczy
teraz mam swojego blondyna i nie żałuję ani trochę :D
 

Samar

Nowicjusz
Dołączył
31 Maj 2009
Posty
306
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
?
mi tam sie latynosi nie podobaja nie wiem co wy macie z tymi ciemnowłosymi większosc dziewczyn ma taki typ
 

evily

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2009
Posty
97
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
tu i teraz
to zależy...blondyn albo szatyn.....kolor włosów najmniej mnie obchodzi, najważniejsze żeby miał ładne oczka ;) ;P
 

Samar

Nowicjusz
Dołączył
31 Maj 2009
Posty
306
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
?
bluznisz dziewczyno BB) oczy niebieskie sa napiekniejsze kocham je . Spotykalam sie kiedys z chlopakiem ktory mial tak zaj.ebiscie intensywny niebieski kolor oczu normalnie cudo ach
 

salatka

Nowicjusz
Dołączył
15 Kwiecień 2007
Posty
74
Punkty reakcji
0
Miasto
Wrocław
Może i do bycia dziewczyną mi daleko, ale coś czuję, że wkrótce wreszcie otrzymam odpowiedź... Czym się różni szatyn od bruneta, szatynka od brunetki? : |
 

miss.sunshine

pusta dziewczynka
Dołączył
2 Luty 2009
Posty
1 250
Punkty reakcji
24
Wiek
33
Brunetka ma czarne włosy (lub prawie czarne,w każdym razie bardzo ciemny brąz), a szatynka ma trochę jaśniejsze.
 

touchdown

Sangwinik
Dołączył
8 Styczeń 2009
Posty
1 015
Punkty reakcji
73
bluznisz dziewczyno BB) oczy niebieskie sa napiekniejsze kocham je . Spotykalam sie kiedys z chlopakiem ktory mial tak zaj.ebiscie intensywny niebieski kolor oczu normalnie cudo ach
słuchajcie Samar i zapiszcie sobie jej słowa zeby nie zapomniec :sexy: hehe
 

Doroti

Zwykła Wariatka
Dołączył
12 Lipiec 2006
Posty
3 079
Punkty reakcji
18
Wiek
31
Miasto
czy to ważne ?
Od zawsze podobali mi się bruneci o ciemnych oczach i myslałam, ze to taki mój "ideał" pod względem wyglądu.
Myliłam się. ;p
 

Doroti

Zwykła Wariatka
Dołączył
12 Lipiec 2006
Posty
3 079
Punkty reakcji
18
Wiek
31
Miasto
czy to ważne ?
Asaroth, czyżby fascynacja Edwardem Cullenem ? ;>>

No ja tak szczerze mówiąc to nie zastanawiam się na tym czy ktoś pasuje mi pod względem wyglądu.
Może być blondynem, brunetem.. albo i rudy.
Jak mnie wezmie to...to poprostu.

Nadal zresztą lecze rany po jednym jasnowłosym "cudzie" o niebieskich oczach...;/
 

Asiulka136

Słowiańskie dziewczę :P
Dołączył
17 Sierpień 2008
Posty
1 580
Punkty reakcji
6
Wiek
15
Miasto
Nigdziebądź.
A mnie się podobają faceci z czarnymi włosami :zakochany: (nie lubie podziałów na żadnych brunetów ani szatynów! :p)
 

jausten

Nowicjusz
Dołączył
6 Lipiec 2009
Posty
30
Punkty reakcji
0
Jak dla mnie nie ważny jest kolor włosów ani oczu :) Facet musi mieć po prostu to COŚ...
 
Do góry