Dziennikarstwo i media w Polsce

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
Panie K zapraszam do lektury ostatnich wydarzeń w Warszawie, najpierw pobicie profesora bo rozmawiał po niemiecku a następnie występy jakiegoś bydlaka w metrze, któremu Azjatki nie pasowały

a potem będziesz pisać to swoje klasyczne dyrdymały
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
a wczoraj się widziałem newsy, że było pobicie, którego nie było...
inna rzecz, że każda napaść tego rodzaju jest karygodna, a co dziennikarze nadmuchają, to bywa nadmuchane przez jakiś czas, jak z tym działaczem kod-u co miał być pobity, a pobity nie był w żadnym stopniu
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
zapewniam ciebie że pobicie tego profesora w tramwaju za to że rozmawiał po niemiecku jak też chamski atak na te Azjatki w metrze to szczera prawda

oczywiście niektóre media, głównie reżimowe bagatelizują te przypadki bo nie pasują do narracji

ale w końcu media to media, są od tego aby służyć mocodawcy
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
ktoś namierzył, że otarcia na czole jakich miał się nabawićpodczas pobicia, miał dzień wcześniej
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
ja korzystam z ustaleń policji a nie opowieści, że ktoś coś widział
 

pan k

Bywalec
Dołączył
7 Lipiec 2011
Posty
3 450
Punkty reakcji
107
Miasto
Dąbrowa Górnicza
Herbatniczek napisał:
Panie K zapraszam do lektury ostatnich wydarzeń w Warszawie, najpierw pobicie profesora bo rozmawiał po niemiecku a następnie występy jakiegoś bydlaka w metrze, któremu Azjatki nie pasowały

a potem będziesz pisać to swoje klasyczne dyrdymały
Awanturowała się pijana osoba .
Normalnie media nie zainteresowały by się tym.
Ta pijana osoba znieważyła Azjatki .
Był to idealny materiał dla Newsweeka Polska , Gazety Wyborczej , Onetu , Wirtualnej Polski
i TVN .
Te media po porażce PO straciły pieniądze.
Teraz dostają pieniądze od Sorosa i Niemców .
Nasz kraj Nie zgodził się przyjąć gości Merkel.
Te media muszą podnosić patologię do najważniejszego wydarzenia .
By utrzymać sens istnienia PO , Nowoczesnej i KOD .
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
prawdziwy Polak nie pije alkoholu ?

rozumiem, podziwiasz muzułmanów, jak biją to tylko na trzeźwo bo Allah im zabronił pić alkoholu
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
zobaczymy, ja nie zakładam automatycznie niczego, chociaż doświadczenia są jakie są...
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
mamy kapitalną nominację dziennikarza na członka Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji

były człowiek Hajdarowicza z czasów "robienia porządku" w Rzeczpospolitej. Ale to niedoszły teść Panny Dudy, więc rekomendacje ma odpowiednie

tylko co na to prawicowi dziennikarze ?
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
to tylko pokazuje jak wygląda realnie sytuacja, wbrew narracji różnych tefałenów czy gazwybów (czyli odwrotnie niż tamtejsi dziennikarze głoszą)
czy to cokolwiek zmieni? nie, przecież nikt kto jest uprany przez tych dziennikarzy, nie przyzna się, że jest uformowany niczym plastelina, prawda?
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
to też dowodzi że wszelkie dziennikarstwo, które mieni sie "niezależnym" jest tak samo niezależne jak GW czy TVN

poza tym chcę jednak podkreślić kompetencje tego niedoszłego teścia, jakie on ma żeby tam zasiadać ?
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
w sumie to ciekawe jest, że tak otwarty wróg PIS ląduje na "automatycznie pisiackim" stanowisku
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
teraz RRiT to tylko apanaże beż żadnych realnych wpływów

a to jest tylko nepotyzm, Panna Duda poprosiła tatusia a ten się zgodził,
 

pan k

Bywalec
Dołączył
7 Lipiec 2011
Posty
3 450
Punkty reakcji
107
Miasto
Dąbrowa Górnicza
MacaN napisał:
Za PO nie było aż tak jawnego poparcia dla rządu jak za PiS. Reszty nie chce mi się komentować, równie dobrze mogę próbować coś wytłumaczyć butelce wody, która stoi koło mojego laptopa.
Za Kraśko była najbardziej fanatyczne popieranie PO.,
1 Za jego rządów wszystkie sondaże dawały zwycięstwo PO nawet gdy przegrywali wyboru uzupełniające
i pojawiały się strajki.
2 Mitologia Zielonej Wyspy fanatyczna próba wykreowania
bajkowej Zielonej Wyspy .
Fałszowanie danych i wymysły np Europie jest kryzys gospodarczy a nagle sposób cudowny
rośną wynagrodzenia i nieważne że 2 lub 3 miliony wyjechały .
Kraśko inspirował się propagandą NRD która też kreowała raj na ziemi.
3 Ignorowanie afer .
4 Największą propagandę pokazali podczas wyborów Prezydenckich.
Miał wygrać w pierwszej turze Komorowski i wszystkie sondaże to pokazywały i nie ważne było
że jego spotkania kończyły się protestami i więcej było protestujących niż osób go popierających.
Fałszowali głosowania widzów np TVP info pozwoli głosować widzą
a wtedy przegrywał a nagle przed końcem programu
wygrywa sondaż.
TVP info powinni nazwać Komorowski.
Tylko on występuje w tej stacji .
Debata po wystąpieniu Dudy i zamiast rozmawiać o jego przemówieniu to
Kraśko chciał wymusić rozmowę na temat czy czytał urządzenia czy sam to powiedział.
Cenzurowali tłumy na spotkaniach z JKM by wykreować że więcej osób przychodzi
na spotkania z Kukizem.
Miał zabrać mu głosy i zmienili wynik JKM .
Nagle też wszystkie dawały mu wspaniały wynik .
5 Zapraszano tylko Dziennikarzy Gazety Wyborczej i Newsweeka Polska .
Te media dotowane przez PO miały głosić uwielbienia dla tej partii i tylko dotowanie
przez rząd utrzymywało te media .
Teraz zobaczyły Dziennikarzy Do Rzeczy , W Sieci , Gazetę Polskiej .
Spotkamy też często Marianna Kowalskiego który za rządów Kraśko
miał zakaz wstępu do TVP bo obalił by nienawiść i propagandę wobec Marszu Niepodległości.
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
oczywiscie nie dostrzegasz absurdalności twoich własnych argumentów

Masz pretensję że telewizja za poprzedniej ekipy dyskryminowała część środowisk a jednocześnie cieszysz się że obecne rozdanie robi to samo

czyli jak nie pokazuję P. Kowalskiego to źle a jak nie pokazują np lidera partii Razem to fajnie, a przeciez w wyborach okazało się że ich popularność jest zbliżona
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
nepotyzm może być jedną z przyczyn jaka "zabije" wizerunkowo PIS, w sytuacji, gdy dobra zmiana miałaby polegać jedynie na karuzeli stanowisk" platformersi się nakradli, trzeba ich wyrzucać, teraz czas PIS
TVP jak i TVN bezkrytycznie (do czasu) traktowały PO, jednocześnie "bezhamulcowo" jadąc po pisiorach, 2 lata temu, ktoś w TVN przełożył wajchę i skończyło się uwielbienie dla PO, ale trwało w TVP, stąd szok ciężki... gdy pisiory objęły władanie w TVP i pojawiła się tam obok lewackiej również żoliborska narracja, a przelotnie nawet prawicowa
"pisior wg inteligentnych inaczej" http://ziemkiewicz.dorzeczy.pl/id,10748/Zadyszka-wladzy.html
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
poza tym łatwo jest krytykować kiedy się jest w opozycji. Żyje się skromnie bo nie ma się dostępu do kasy i stanowisk. A tu nagle otwiera się dostęp i ludzie tracą głowę. To jest prawdziwy test

a swoją drogą to temat o dziennikarzach. I czy ten cały Ziemkiewicz mógłby czasem się powstrzymać od tego seksistowskiego podejścia, czy on ma jakieś zaburzenia w sferze seksualnej
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
o fantasmagoriach nieudanej życiowo Pauliny Młynarskiej, która pojechała wulgarnie po Ziemkiewiczu "nieustający pożar w gaciach" , po czym wszelkie portale jej wyobrażenia memlały przez kilka dni?
 
Do góry